World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Liga/kampaň v Outpostu

Goto down 
+6
Veverka
Red devil
Seela
Medik
Liborhood
Mayda
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyWed May 09, 2007 9:05 am

Mayda napsal:
Včera proběhlo další kolo ligy v Outpostu v poněkud komornější sestavě - sešlo se nás sedm. Takže po dvou kolech a mulťáku v sedmi jsme se rozešli. Vyhrála opět Aliance, a s Hordou to začíná vypadat zle Smile. I přes znevýhodnění allíků od posledně se objevily rushe, a věřte nebo ne, jeden z nich to i vyhrál. A pro ty, kdo prchali dřív, nebo tam nebyli, na příště máme další vtipný efekt: Whenever you draw a card, put 1 damage on your hero. Čili - za každou líznutou kartu dostane hrdina jednu tečku - nepreventovatelnou. No, uvidíme, jaké balíčky se objeví.

Aliance sice vyhrála, ale zapoměl jsi zmínit, že velice těsně, a že vám to Horda v mulťáku nandala :-)

Btw. jen pro upřesnění - za efekty typu "take card into hand" se rana prepdokladam nedava (napr. zapped giants, kiblers, big game hunter atd.). Jen za liznuti na pocatku kola a za efekty "draw card"
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyWed May 09, 2007 5:44 pm

Upřesňuješ správně, draw a card je to, co děláš na začátku každýho kola a pak kdykoli, když ti něco řekne draw a card. Pokud kartu na ruku dostaneš jinak, neděje se nic. Prostě to chce pohlídat wording questů Smile.
Horda sice v mulťáku alianci namlela, ale to, jak dlouho jste byli tri na Pikyho, měli byste se stydět. A jestli prohraješ těsně nebo míň těsně, to nikoho nezajímá Laughing
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 10, 2007 2:37 pm

Mayda napsal:
Horda sice v mulťáku alianci namlela, ale to, jak dlouho jste byli tri na Pikyho, měli byste se stydět. A jestli prohraješ těsně nebo míň těsně, to nikoho nezajímá Laughing

Protoze se pikousi paladin zbabele schovaval za hromadou zbroje a neustale si facoval obdrzene rany.

A jen pockejte az aliance pronikne do vnitrnich teritorii hordy. Tam narazite na elitni klany. Nejake pohranicni sarvatky nas zatim moc nevzrusuji. :-)
Návrat nahoru Goto down
jacha

jacha


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 27. 01. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 10, 2007 4:03 pm

Red devil napsal:
jacha napsal:
Liborhood napsal:
Red devil napsal:
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!

Neboj, ze všech šmelinářů co jsem v Outpostu znal, zbyl jenom Medik (sorry Mediku, ale mel jsi vratit tu vanu, pak bych tě možná nejmenoval) a toho uhlidáme. Takže žádný strachy.

jj, medik hlavně, ten mě svačí vždycky, pak občas ještě jeden, myslimže piki.Jenže to jsou snad jediní kteří maj karty co k čemu, ostatní ty dobrý karty právě vyměněj medikovi a spol. a pak maj samý shity, takže pokud něco sháním a u nich kupuju měl bych znát ceny, pak se mi to nemůže stát, problém je jen ten že se ty ceny poslední dobou mění
Tak to prr. Myslim že mame v teamu hocela dobrý karty, zastav se nekdy v outpostu když tam sem. Budeš mít možnost nekoho ošmelit Very Happy

Nevim jestli jsi to dobře pobral, jestli jsi z medikova teamu, já tim myslel že klučíci de**lně vyměněj dobrý karty medikovi, proto možná medik ma jako jeden z mála good karty, pak šmelí ostatní těma kartama co zase osvačil od jiných.Btw, jsem tam snad jedinej co hraje wow a je to klučík (prostě 13 let....), takže já bohužel nemám koho svačit Mad

btw. jsem ten co má modrou tašku od "SHIT collestion" a albo mám modrý s nalepenýma obrázkama boosterboxu Mtg Coldsnapu a WoW Dark portalu
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 10, 2007 6:00 pm

jacha napsal:
Red devil napsal:
jacha napsal:
Liborhood napsal:
Red devil napsal:
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!

Neboj, ze všech šmelinářů co jsem v Outpostu znal, zbyl jenom Medik (sorry Mediku, ale mel jsi vratit tu vanu, pak bych tě možná nejmenoval) a toho uhlidáme. Takže žádný strachy.

jj, medik hlavně, ten mě svačí vždycky, pak občas ještě jeden, myslimže piki.Jenže to jsou snad jediní kteří maj karty co k čemu, ostatní ty dobrý karty právě vyměněj medikovi a spol. a pak maj samý shity, takže pokud něco sháním a u nich kupuju měl bych znát ceny, pak se mi to nemůže stát, problém je jen ten že se ty ceny poslední dobou mění
Tak to prr. Myslim že mame v teamu hocela dobrý karty, zastav se nekdy v outpostu když tam sem. Budeš mít možnost nekoho ošmelit Very Happy

Nevim jestli jsi to dobře pobral, jestli jsi z medikova teamu, já tim myslel že klučíci de**lně vyměněj dobrý karty medikovi, proto možná medik ma jako jeden z mála good karty, pak šmelí ostatní těma kartama co zase osvačil od jiných.Btw, jsem tam snad jedinej co hraje wow a je to klučík (prostě 13 let....), takže já bohužel nemám koho svačit Mad

btw. jsem ten co má modrou tašku od "SHIT collestion" a albo mám modrý s nalepenýma obrázkama boosterboxu Mtg Coldsnapu a WoW Dark portalu
Kde že seš jedinej? A vod medika fakt nejsem.
Návrat nahoru Goto down
Medik

Medik


Poeet p?íspivku : 14
Localisation : Nemocnice na kraji města
Registration date : 13. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 10, 2007 7:13 pm

Medik rulezz. Ale nemate pravdu s Pikym uz tolik nesvacime jen tak trosinku Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 10, 2007 10:21 pm

Trosinku nebo víc, porad je to nejvic ze vsech Laughing
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 10, 2007 11:35 pm

Mayda napsal:
Trosinku nebo víc, porad je to nejvic ze vsech Laughing

Mohu potvrdit. Me Medik osvacil o vanu. (Cert aby je spral, Ivany jedny :-))
Návrat nahoru Goto down
jacha

jacha


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 27. 01. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyFri May 11, 2007 8:10 am

Red devil napsal:
jacha napsal:
Red devil napsal:
jacha napsal:
Liborhood napsal:
Red devil napsal:
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!

Neboj, ze všech šmelinářů co jsem v Outpostu znal, zbyl jenom Medik (sorry Mediku, ale mel jsi vratit tu vanu, pak bych tě možná nejmenoval) a toho uhlidáme. Takže žádný strachy.

jj, medik hlavně, ten mě svačí vždycky, pak občas ještě jeden, myslimže piki.Jenže to jsou snad jediní kteří maj karty co k čemu, ostatní ty dobrý karty právě vyměněj medikovi a spol. a pak maj samý shity, takže pokud něco sháním a u nich kupuju měl bych znát ceny, pak se mi to nemůže stát, problém je jen ten že se ty ceny poslední dobou mění
Tak to prr. Myslim že mame v teamu hocela dobrý karty, zastav se nekdy v outpostu když tam sem. Budeš mít možnost nekoho ošmelit Very Happy

Nevim jestli jsi to dobře pobral, jestli jsi z medikova teamu, já tim myslel že klučíci de**lně vyměněj dobrý karty medikovi, proto možná medik ma jako jeden z mála good karty, pak šmelí ostatní těma kartama co zase osvačil od jiných.Btw, jsem tam snad jedinej co hraje wow a je to klučík (prostě 13 let....), takže já bohužel nemám koho svačit Mad

btw. jsem ten co má modrou tašku od "SHIT collestion" a albo mám modrý s nalepenýma obrázkama boosterboxu Mtg Coldsnapu a WoW Dark portalu
Kde že seš jedinej? A vod medika fakt nejsem.

No jak se tak divam na lidi co hrajou WoW tak jsem jedinej 13letý
Návrat nahoru Goto down
Rider

Rider


Poeet p?íspivku : 4
Age : 38
Localisation : Praha-kolej
Registration date : 03. 05. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyFri May 11, 2007 12:11 pm

Myslím, že se obecně potýkamé s problémem nedostatku aktivních hráčů WOW. Liga je super nápad, ale pokud nebude snaha o příchod nových hráčů, tak budeme za krátkou dobu hrát ve velmi úkém kruhu. Což takhle za zbylé money ze startovného nechat vytisknout A4 plakátek o konání ligy a po dohodě s Outpostem ho tam někde vyvěsit. Mimochodem nevíte někdo důvod proč Outpost tolik kašle na své webové stránky???
Návrat nahoru Goto down
Seela

Seela


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 20. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyFri May 11, 2007 5:33 pm

Rider napsal:
Myslím, že se obecně potýkamé s problémem nedostatku aktivních hráčů WOW. Liga je super nápad, ale pokud nebude snaha o příchod nových hráčů, tak budeme za krátkou dobu hrát ve velmi úkém kruhu. Což takhle za zbylé money ze startovného nechat vytisknout A4 plakátek o konání ligy a po dohodě s Outpostem ho tam někde vyvěsit. Mimochodem nevíte někdo důvod proč Outpost tolik kašle na své webové stránky???
Tak protože sem lamka a kapku moc prace a do toho samozrejme WoWko tak stejne bych se tam rad nejak zapojil pripojil Smile Zkusim dorazit teda tedka v utery.
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyMon May 14, 2007 10:35 pm

Jak koknkrétně funguje tato kampan?
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyTue May 15, 2007 12:50 am

Funguje cca takto.
1) Prijdes, zaregistrujes se (max 20,-), ohlasis za co budes hrat (A/H).
2) odehrajes par single her (dle poctu hracu) preferovane proti hraci s opacnou frakci (H/A)
3) odehrajes multacek (po minule zkusenosti tusim vel. (3)-5)

A) Oboum frakcim se pocitaji body za hry, kdy hrac je zastupujici porazil hrace z opacne frakce
B) Vsechny hry jsou ovlivnene nejakym globalnim efektem prislusejicim uzemi mapy, na kterem se zrovna bojuje (minule: Allici maji -1 ATK, zitra: Kdyz si liznes kartu, dostanes ranu)
C) Frakce, ktera vyhraje se muze rozhodnout, ktere uzemi se bude dobyvat dal.
D) podle individualnich vysledku je tusim backdraft + nejaka proma pro vsechny ucastniky zajezdu.
Asi tak, vice vi Smajda.
Bonus: Hraje se v utery, v Postu, od 18:00. (vetsinou trva ~2 hod)
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyTue May 15, 2007 2:43 pm

Mic-Hal napsal:
Funguje cca takto.
1) Prijdes, zaregistrujes se (max 20,-), ohlasis za co budes hrat (A/H).
2) odehrajes par single her (dle poctu hracu) preferovane proti hraci s opacnou frakci (H/A)
3) odehrajes multacek (po minule zkusenosti tusim vel. (3)-5)

A) Oboum frakcim se pocitaji body za hry, kdy hrac je zastupujici porazil hrace z opacne frakce
B) Vsechny hry jsou ovlivnene nejakym globalnim efektem prislusejicim uzemi mapy, na kterem se zrovna bojuje (minule: Allici maji -1 ATK, zitra: Kdyz si liznes kartu, dostanes ranu)
C) Frakce, ktera vyhraje se muze rozhodnout, ktere uzemi se bude dobyvat dal.
D) podle individualnich vysledku je tusim backdraft + nejaka proma pro vsechny ucastniky zajezdu.
Asi tak, vice vi Smajda.
Bonus: Hraje se v utery, v Postu, od 18:00. (vetsinou trva ~2 hod)
Diky klobrci
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyTue May 15, 2007 11:25 pm

No, tak máme za sebou další díl naší kampaně. Horda konečně dokázala využít své početní převahy, nalezla odpověď na postupující šiky Aliance, odrazila další alianční nápor hluboko v týlu a začala spanilou jízdu za znovuzískáním ztraceného území. Uvidíme, jak daleko se dostanou. Vrchní velitel a hrdina dne lol! Medik vybral jako cíl protiútoku Hordy území, o které přišel minulý týden, takže všichni spojenci budou mít opět -1 ATK. Posledně vyhrál i přes tuhle nevýhodu rush, tak uvidíme, jestli se minulost bude opakovat.
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyWed May 16, 2007 10:11 am

Mayda napsal:
No, tak máme za sebou další díl naší kampaně. Horda konečně dokázala využít své početní převahy, nalezla odpověď na postupující šiky Aliance, odrazila další alianční nápor hluboko v týlu a začala spanilou jízdu za znovuzískáním ztraceného území. Uvidíme, jak daleko se dostanou. Vrchní velitel a hrdina dne lol! Medik vybral jako cíl protiútoku Hordy území, o které přišel minulý týden, takže všichni spojenci budou mít opět -1 ATK. Posledně vyhrál i přes tuhle nevýhodu rush, tak uvidíme, jestli se minulost bude opakovat.

JJ, uz je to tak. Aliance narazila na elitni kmen taurenskych samanu v cele s jeho nacelnikem s cervenym krizem na cele. Postuchovani skoncilo a zacala opravdova valka. Dekuji proto vsem hordim hrdinum za prispeni k vitezstvi a preji hodne aliancni krve na jejich zbranich.
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyWed May 16, 2007 10:49 am

blah.
Pouze omezené mozky nepoznají precizně provedený ústup do předem připravených pozic.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyWed May 16, 2007 9:00 pm

No, nabízí se i opačná možnost, že válka skončila a začalo pošťuchování Laughing , ale necháme se překvapit
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyWed May 23, 2007 8:48 pm

Jelikož se k tomu nikdo nemá, tak pro info napíšu že včera opět vyhrála aliance a to opravdu drtivě. Holt je vidět, že Horda o toto území nestojí.

Příště se boj přesune opět na území, které způsobuje ránu za každé líznutí karty.

S pozdravem,

Šaman ve výslužbě L.

P.S. Blahopřeji Pavlíkovi za pěkné ántré do ligy.( i když stojí na opačné straně barikády)
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 24, 2007 10:27 am

Právě mě napadlo, že sem nějaké info dám, ale Liborhood mě předběhl, takže jen ve zkratce: historie se opakuje, aliance už podruhé dobyla území, kde měli allíci -1 ATK a znovu zaútočila na lízni a dej si ránu. Uvidíme, jestli tentokrát dokáže najít odpověď na brutální ferocity rush, který posledně na tomhle území dominoval. Od posledně proběhla malá změna pravidel, připouštějící, aby aliance rozdrtila brutální ferocity rush vlastním brutálním ferocity rushem, jsem na to vážně zvědavý.
Návrat nahoru Goto down
jacha

jacha


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 27. 01. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 24, 2007 10:23 pm

rád bych se i možná zúčastnil tohoto turnaje, ale mám dotaz: mám zčásti naproxovanej balík, vadí to hodně?
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyThu May 24, 2007 11:24 pm

hm... no původně seříkalo, že bez prox, ale mně minule 3 proxlé counterattacky prošly;)
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyFri May 25, 2007 12:10 am

Samozřejmě je lepší, když neproxuješ, ale vzhledem k tomu, že to nejsou oficiální turnaje, scházíme se jen tak, pro legraci, a hlavním cílem je podpořit deckbuilding a nové myšlenky, tak je přiměřený počet prox (dejme tomu do 5) tolerovatelný.
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyFri May 25, 2007 9:23 am

Mayda napsal:
Samozřejmě je lepší, když neproxuješ, ale vzhledem k tomu, že to nejsou oficiální turnaje, scházíme se jen tak, pro legraci, a hlavním cílem je podpořit deckbuilding a nové myšlenky, tak je přiměřený počet prox (dejme tomu do 5) tolerovatelný.

jj. souhlasím. Po minulém výprasku jsem si sice řekl, že odpříště budu hrát jen s dobrýma deckama, ale uběhlo sotva pár dní a už zase přemýšlím jakou kravinu si postavím na příště. Tudíž alespoň za sebe mohu říct, že liga podporuje deckbuilding a zábavu.

A o tom to je :-)
Návrat nahoru Goto down
jacha

jacha


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 27. 01. 07

Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 EmptyFri May 25, 2007 7:56 pm

Mayda napsal:
Samozřejmě je lepší, když neproxuješ, ale vzhledem k tomu, že to nejsou oficiální turnaje, scházíme se jen tak, pro legraci, a hlavním cílem je podpořit deckbuilding a nové myšlenky, tak je přiměřený počet prox (dejme tomu do 5) tolerovatelný.

mám jich 11 Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Liga/kampaň v Outpostu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu
» Liga v CR Praha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: