World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Liga v Outpostu

Goto down 
+2
Mic-Hal
Mayda
6 posters
AutorZpráva
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptyThu Sep 13, 2007 11:28 am

Vzhledem k připomínce Kloboukově, kterému tímto za ni děkuji, je zde vyjádření k pravidelným úterním WoW akcím v Outpostu:
Z důvodů organizačních s koncem Midsummer Fire Festivalu (14.8.) pravidelná úterní liga má prázdniny. Nová sezóna začne s počátkem měsíce října, čili 2.10. se na vás na všechny těšíme. Do té doby se žádné iniciativě meze nekladou, ale se mnou a mojí organizací nepočítejte.
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptySat Sep 15, 2007 1:59 pm

Oživení ligy?

Dostal jsem nápad, jak geniálně zničit veškerý svůj volný čas Smile
A zajímá mne, zda se tento nápad má šanci setkat s úspěchem

Nápad úzce souvisí právě s blížící se ligou. Jádrem celého plánu by byli Questy pro hráče.
Pravidla v nástinu by byla takováto: Hráč by si vybral obtížnost úkolu, do kterého se pustí a pak si náhodně jeden z danou obtížností vylosoval. Questy by měly 2 efekty, jakmile se splní.
1) body. Hráč za plněné questy získává body. Body potom může proměňovat za kusovky, boostery či jiné (jak se to dohodne)
2) přímý efekt ve hře.

Příklad: Už jsem dal dohromady 6 různých questů, a tak zde jeden prozradím.
Název: Mám to na Háku
Obtížnost: Lehká
Body: 2
Úkol: Dvě svoje kola během jediné hry nezahrát žádnou kartu a ani nepoložit žádný resource a přitom hru vyhrát.
Odměna: At the start of your next game draw one card.


Co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Komár

Komár


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 14. 08. 07

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptySat Sep 15, 2007 2:36 pm

j to mi příde jako hodně dobrej nápad. ale znevýhodňuje to hráče, co hrajou proti silnejm soupeřům, pže proti takovejm se pak třeba ten příklad, cos uved, nedá použít. chtělo by to i ňáký questy použitelný jen proti silnejm hráčům (ale nejsem schopnej na nic přijít) nebo třeba za každou výhru, co soupeř zatim má, přičíst jeden bod.
Návrat nahoru Goto down
saymour

saymour


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 20. 02. 07

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptySat Sep 15, 2007 2:36 pm

to je mooooc dobry napad..uz se tesim az budu konecne za vama v praze:)
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptySat Sep 15, 2007 3:20 pm

Jo, zapomněl jsem uvést, že bude nějaká možnost, jak se zbaběle svého questu vzdát a vzít si místo něho jinej. třeba tenhle Wink

Název: Smějící se smrt
Obtížnost: Lehká
Body: 1
Úkol: Přimět soupeře, aby samovolně (!) během hry pronesl "No to si snad děláš srandu!", malé odchylky v textu se připouštějí.
Odměna: Say "Ale ne, sleduj" and destroy any non-hero card in play.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptySun Sep 16, 2007 12:35 pm

Nooooooo, jako nápad to nezní špatně, teď jde jenom o to zabudovat to do nejakýho herního formátu.
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptySun Sep 16, 2007 5:20 pm

Se dá zabudovat do lecčehos : ))
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptySun Sep 16, 2007 10:40 pm

hosi, vy uz nevite roupama, coby, co??SmileVery Happy

no napad zajimavy, o tom zadna..
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptyMon Sep 17, 2007 11:08 am

very good idea klobuoku Smile
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptyMon Sep 17, 2007 1:37 pm

Tak momentálně mám 8 jednoduchých, 7 středních a 6 těžkých questů. Je to fuška, ale také sranda.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptyMon Sep 17, 2007 2:19 pm

to mic-hal: tak sem nahod jeden z kategorie stredni a jeden z kategorie tezky..at vime co a jak..Smile
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu EmptyMon Sep 17, 2007 2:41 pm

Ok, tady je link na jednu celou sadu
www.mic-hal.webz.cz/Questy3.jpg

k tvorbě

TYP
easy: Quest teoreticky splnitelný bez modifikací balíčku
medium: Měl by být splnitelný jen po modifikaci balíčku
hard: rozhodně po modifikaci a to ještě ne jistě
POŽADAVKY
Alliance/Horde/-
Otevřený = musí se otočit před začátkem hry a dát tak najevo pokus o jeho splnění
ÚKOL
jasný, že?
PRAVIDLA
doplnění úkolu,když nutné
ODMĚNA
obvykle by neměla být nějak moooc brutální
TREST
jenom občas, sám jsem zatím použil jednou (téměř vždy spojeno s otevřeností questu)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Liga v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v Outpostu   Liga v Outpostu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Liga v Outpostu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu
» Liga v CR Praha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: