World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Liga/kampaň v Outpostu

Goto down 
+6
Veverka
Red devil
Seela
Medik
Liborhood
Mayda
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 17, 2007 2:54 pm

A je to tady!!! Neočekávané se stalo skutečností a v úterý 1.5. se v pražské herně Outpost v 18:00 rozjede první miniturnaj v rámci zbrusu nové kampaně! Všichni přijďte, možná to dokonce i bude stát za to. Vstupné dobrovolné Laughing
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 17, 2007 5:15 pm

Sice jsem zaskocen vyberem dne, ale na nejakou tu particku se urcite zastavim ...
Návrat nahoru Goto down
Medik

Medik


Poeet p?íspivku : 14
Localisation : Nemocnice na kraji města
Registration date : 13. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 17, 2007 8:56 pm

Dorazim.
Návrat nahoru Goto down
Seela

Seela


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 20. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyFri Apr 20, 2007 2:53 pm

Pokud budete hodny a zaucite lamku taky bych do toho sel Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptySat Apr 21, 2007 10:46 am

Pokud ještě neumíš hrát karty, rádi tě to naučíme, a průběh celý kampaně je zatím velká neznámá pro všechny, kromě mě a Klobouka (jestli to teda někomu nevykecal) Very Happy , takže to stejně budeme učit všechny
Návrat nahoru Goto down
Seela

Seela


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 20. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyMon Apr 23, 2007 12:01 pm

Mayda napsal:
Pokud ještě neumíš hrát karty, rádi tě to naučíme, a průběh celý kampaně je zatím velká neznámá pro všechny, kromě mě a Klobouka (jestli to teda někomu nevykecal) Very Happy , takže to stejně budeme učit všechny

Zatim sem udelal nejakou rozumnou investici, takze karet je dost, samozrejme ze bych potreboval jeste povymenovat a poradit co se tyce sestaveni baliku atd :-)
Hral sem par testovacich her ale nevim jestli vsechno dobre, takze mam spoustu otazek atd Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyMon Apr 23, 2007 6:14 pm

Na to je liga ideální. Spousta lidí s kartama, žádné nebo nepříliš velké vstupné po dohodě, takže dohromady o nic nejde, prostě pohodička Smile
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyMon Apr 23, 2007 8:46 pm

Mayda napsal:
Na to je liga ideální. Spousta lidí s kartama, žádné nebo nepříliš velké vstupné po dohodě, takže dohromady o nic nejde, prostě pohodička Smile
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 24, 2007 8:29 am

Zaprvé, tomu nezabráníš. Zadruhý, podle mých zkušeností s lidma, který to v Outpostu hrajou, se to nestane, protože oškubat nováčka je nejspolehlivější způsob, jak ho od hry odradit a tyhle lidi si uvědomujou, že to je přesně to, co si tahle hra nemůže dovolit. Zatřetí - nepruď Smile
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 24, 2007 9:10 am

Red devil napsal:
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!

Neboj, ze všech šmelinářů co jsem v Outpostu znal, zbyl jenom Medik (sorry Mediku, ale mel jsi vratit tu vanu, pak bych tě možná nejmenoval) a toho uhlidáme. Takže žádný strachy.
Návrat nahoru Goto down
Seela

Seela


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 20. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 24, 2007 9:34 am

Red devil napsal:
Mayda napsal:
Na to je liga ideální. Spousta lidí s kartama, žádné nebo nepříliš velké vstupné po dohodě, takže dohromady o nic nejde, prostě pohodička Smile
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!

To je v každý hře stejný Smile Cenově asi zatim moc netuším ale tak uvidíme jakpa to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 24, 2007 10:08 am

Tak se podívej na ceníky karet. Nejlépe asi wow.tcgplayer.com nebo www.mtgfanatic.com
Návrat nahoru Goto down
Seela

Seela


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 20. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 24, 2007 10:41 am

Veverka napsal:
Tak se podívej na ceníky karet. Nejlépe asi wow.tcgplayer.com nebo www.mtgfanatic.com

Díky, ale tak nevěřim tomu že se to stále nemění Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyTue Apr 24, 2007 12:59 pm

Ceny se samozřejmě mění, ale to ceny na těhle webech taky, aby se jejich provozovatelé uživili. U některých karet sice neodpovídá cena na amerických online shopech ceně v našich podmínkách, ale to jsou spíš výjimky.
Návrat nahoru Goto down
Seela

Seela


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 20. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyFri Apr 27, 2007 11:52 am

Kdyz se treba clovek stavi o vikendu v Outpostu najde tam nekoho na hru, rady atd ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyFri Apr 27, 2007 4:03 pm

Záleží na tom. Několik hráčů WoW patří pomalu mezi stálé vybavení Outpostu, takže většinou jo. Ale nikdo ti to nezaručí. V plánu jsou víkendové turnaje, takže v jejich průběhu bude pravděposobnost o něco vyšší. Prostě to zkus Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyWed May 02, 2007 9:12 am

Tak včera podle plánu proběhlo první kolo naší z brusu nové kampaně. Vzhledem k hojné účasti deseti lidí se večer vydařil, takže doufám, že tenhle trend bude pokračovat. Rozdali jsme nějaká proma a fajn jsme se pobavili. Válečná štěstěna se přiklonila na stranu Aliance i přes její početní nevýhodu, a díky rozhodnutí Klobouka tu máme na příště environmentální efekt, kvůli kterému budou mít všichni spojenci celý večer -1 ATK. Je na vás, abyste se svými balíčky tomuto faktu přizpůsobili, až v úterý dorazíte. Podrobnosti o průběhu ligy a pravidlech by se měly v nejbližší době objevit na webu, do té doby nejlépe osobně v Outpostu každé úterý. Konec hlášení
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyWed May 02, 2007 6:21 pm

Vážení spolubojovníci z řad Alliance,
jakožto váš nově "zvolený" generál bych vám rád poděkoval za statečnost, odvahu a mnohé úspěchy v odolávání nesčetným hordám ... hm ... hordy. Bohužel zcela tak učinit nemohu. Poděkuji vám tedy alespoň za statečnost a odvahu. Úspěchy, a zde není místo na falešnou skromnost, jsem přeci jen zařídil hlavně já.
Do příštích bojů, které jsme přenesli na území doposovad patřící hordám... hm už zase... hordy, je potřeba se pořádně připravit. Nechte doma své spojence, protože vám budou na nic. Vyzbrojte se, namemorujte kouzla a obrňte se trpělivostí (to pokud se v souboji střetnete s obávaným Libča-khanem zvaným "zeimreijsnoudou").
Hur. Domluvil jsem. Alliance foreva
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyWed May 02, 2007 8:09 pm

Waaaaargh, Kill All hummies boyzzz ...

ehm, to je zas jina hra. Ale kazdopadne volam rozhadane hordi klany aby se spojili proti te chasce co si rika aliance. Nasi rodnou zem, po ktere chodil jiz praded meho pradeda jim rozhodne nedame. Potece krev ! Krev tech roztahovacnych lidi, gnomu, trpasliku a jine haveti.

Slava horde ! Do zbraneeeeeeeee ....
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyWed May 02, 2007 8:35 pm

Jsem rád, že můj vynález vzbuzuje v lidech tolik emocí, zvlášť když (aspoň zatím) nejsou negativní a namířené mým směrem. Pro úplnost dodávám, že liga není sankcionovaná, takže se nemusíte bát přijít si zahrát s funny balíčkem, rating vám neklesne. Zato odpříště zavádníme vstupné v symbolické výši 20 korun, ze kterého budou hrazené ceny na každý večer (nebudou jen proma) a taky ceny celkové. To jenom pro ty, co by chtěli přijít a stěžovali si, že to nevěděli, jako posledně Smile
Návrat nahoru Goto down
Rider

Rider


Poeet p?íspivku : 4
Age : 38
Localisation : Praha-kolej
Registration date : 03. 05. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyThu May 03, 2007 8:20 pm

Přesto že jsem s hraním wow tcg začal nedávno a hraji zatím s postupně doplňovaným startrem, nic to neovlivnilo to, že jsem si ligu šel zahrát. Přátelská atmosféra, fajn hráči co poradí a promo pro radost vážně potěšilo. Startovních 20Kč je logických a přijatelných. Taky se mi líbí příběh soubojů Horda vs. Aliancea a nový enviromentální efekt do každé ligy, zkrátka bojujeme pro něco a má to děj. Dotaz na Maydu: mohl by jsi sem časem dát scan té mapy na které bojujeme?pozn.autora:jsem blázen do map a proto je studuji:) V úterý opět v boji! Slavá Alianci, čest Hordě.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyFri May 04, 2007 8:19 am

Jsem rád za takové pozitivní hodnocení, na tak horkou jehlu, jakou jsem to šil, jsem fakt takový ohlas nečekal. Do fór mapu přidávat nebudu, ale chystá se vznik nového webu pro potřeby ligy a asi i celého WoWu v Outpostu, kde se mapa určitě objeví (aby na něm aspoň něco bylo Smile )
Návrat nahoru Goto down
jacha

jacha


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 27. 01. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptySun May 06, 2007 10:48 pm

Liborhood napsal:
Red devil napsal:
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!

Neboj, ze všech šmelinářů co jsem v Outpostu znal, zbyl jenom Medik (sorry Mediku, ale mel jsi vratit tu vanu, pak bych tě možná nejmenoval) a toho uhlidáme. Takže žádný strachy.

jj, medik hlavně, ten mě svačí vždycky, pak občas ještě jeden, myslimže piki.Jenže to jsou snad jediní kteří maj karty co k čemu, ostatní ty dobrý karty právě vyměněj medikovi a spol. a pak maj samý shity, takže pokud něco sháním a u nich kupuju měl bych znát ceny, pak se mi to nemůže stát, problém je jen ten že se ty ceny poslední dobou mění
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyMon May 07, 2007 8:29 pm

jacha napsal:
Liborhood napsal:
Red devil napsal:
A pro začínající hráče velká šance, že je nekdo ošmelí lol!

Neboj, ze všech šmelinářů co jsem v Outpostu znal, zbyl jenom Medik (sorry Mediku, ale mel jsi vratit tu vanu, pak bych tě možná nejmenoval) a toho uhlidáme. Takže žádný strachy.

jj, medik hlavně, ten mě svačí vždycky, pak občas ještě jeden, myslimže piki.Jenže to jsou snad jediní kteří maj karty co k čemu, ostatní ty dobrý karty právě vyměněj medikovi a spol. a pak maj samý shity, takže pokud něco sháním a u nich kupuju měl bych znát ceny, pak se mi to nemůže stát, problém je jen ten že se ty ceny poslední dobou mění
Tak to prr. Myslim že mame v teamu hocela dobrý karty, zastav se nekdy v outpostu když tam sem. Budeš mít možnost nekoho ošmelit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu EmptyWed May 09, 2007 8:40 am

Včera proběhlo další kolo ligy v Outpostu v poněkud komornější sestavě - sešlo se nás sedm. Takže po dvou kolech a mulťáku v sedmi jsme se rozešli. Vyhrála opět Aliance, a s Hordou to začíná vypadat zle Smile. I přes znevýhodnění allíků od posledně se objevily rushe, a věřte nebo ne, jeden z nich to i vyhrál. A pro ty, kdo prchali dřív, nebo tam nebyli, na příště máme další vtipný efekt: Whenever you draw a card, put 1 damage on your hero. Čili - za každou líznutou kartu dostane hrdina jednu tečku - nepreventovatelnou. No, uvidíme, jaké balíčky se objeví.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Liga/kampaň v Outpostu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga/kampaň v Outpostu   Liga/kampaň v Outpostu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Liga/kampaň v Outpostu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu
» Liga v CR Praha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: