World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Liga v CR Praha

Goto down 
+2
Liborhood
Kousek
6 posters
AutorZpráva
Kousek

Kousek


Poeet p?íspivku : 2
Localisation : Cerny rytir Praha
Registration date : 18. 02. 07

Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha EmptySun Feb 18, 2007 3:20 pm

Damy, panové, v pondelí zaciname v prazskem Rytiri pravidelnou ligu. Mame spoustu prom, tak si pro ne prijdte. Vstup je stale zdarma, na ceny jsou stale 3 boostery. Behem pristich tri tydnu bude jeden vikendovy WoW turnaj o zajimavé ceny (asi display, to jeste upresním). Zacatek pondelní akce je v 17:30.
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha EmptyTue Feb 27, 2007 10:38 am

Damy a panove,

tak jsem se vcera v pondeli zastavil v CR na ligu. To ze jsem tam byl sam me nerozhodilo. Snazil jsem se zabavit sledovanim hry magicu a trpelive cekal na nejakeho prichoziho wow pozitivniho hrace. Bohuzel pocet prichozich hracu se rovnal poctu stavajicich hracu, a tak jsem po pulhodce odkracel do sladkeho domova.

Timto dekuji organizatorum a vsem zucastnenym hracum za pekny vecer a tesim se opet na brzkou shledanou.
Návrat nahoru Goto down
RedIIX

RedIIX


Poeet p?íspivku : 2
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha EmptyTue Feb 27, 2007 2:33 pm

Liborhood napsal:
Damy a panove,

tak jsem se vcera v pondeli zastavil v CR na ligu. To ze jsem tam byl sam me nerozhodilo. Snazil jsem se zabavit sledovanim hry magicu a trpelive cekal na nejakeho prichoziho wow pozitivniho hrace. Bohuzel pocet prichozich hracu se rovnal poctu stavajicich hracu, a tak jsem po pulhodce odkracel do sladkeho domova.

Timto dekuji organizatorum a vsem zucastnenym hracum za pekny vecer a tesim se opet na brzkou shledanou.

njn.. některý lidi holt přes tejden pracujou
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha EmptyTue Apr 03, 2007 5:06 pm

tak jak to vypada s tou ligou WOW vcera jsem se byl podivat ale krom magicaru tam nebyl nikdo Sad. kona se aspon obcas nebo vubec

BTW: bude aspon nejakej turnaj pres vikend?
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha EmptyWed Apr 04, 2007 11:23 am

: ))
Tak to vypadá, že v pravidelných intervalech se do ČR v pondělí vydá osamělý wowista a hrubě si naběhne. Jsi minimálně třetí o kom vím. Vlastně to moc k smíchu není. ALE snad se blýská na lepší časy, nový orgouš Šmajda by měl dát dohromady nejenom nějaké víkendové turnaje (1/13-15 dní) ale také ligu/kampaň pro pravidelné všední hraní (čtvrtky?). Jenom nevím, jak to chce dávat veřejnosti na vědomí, jestli si pořídí nějaký web, či jak.

O situaci vás budeme dále průběžně informovat.
MKP
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha EmptyWed Apr 04, 2007 4:07 pm

no super tak uz aby to bylo Very Happy docela rad bych si s nekym zahral
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha EmptyWed Apr 04, 2007 7:22 pm

Nový orgouš Šmajda ligu skutečně plánuje, a jestli to nějak dopadne, tak by se ta ligokampaň mohla i v dohledný době rozjet.
BTW: Taky jsem dopadl jako ty, proto je taky ze mě nový orgouš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Liga v CR Praha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liga v CR Praha   Liga v CR Praha Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Liga v CR Praha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sneak FoO Praha
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: