World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nationals.

Goto down 
+17
Sparkle
Redswif
Imhatep
Falagar
kumas
Vlado_xXx
Rian
Vader
Miloush
saymour
chapadlo
Iceman009
Veverka
Liborhood
Mayda
Mic-Hal
Samuraj
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyTue Aug 21, 2007 4:24 pm

V Ceskoslovensku?? Ono se pri te prilezitosti planuje i zasedani UV?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 8:47 am

Netuším, co tím Samuraj sleduje, ale podle mě bude MR pořád vrchol sezóny, bez ohledu na to, jestli bude open nebo ne. Že pro prvního nebude notebook a letenka do Vegas v případě, že mistrovství open bude, je sice mrzutý, ale do Brna asi stejně přijedu, už jenom pro to promo Smile
Návrat nahoru Goto down
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 9:37 am

Mayda napsal:
Netuším, co tím Samuraj sleduje, ale podle mě bude MR pořád vrchol sezóny, bez ohledu na to, jestli bude open nebo ne. Že pro prvního nebude notebook a letenka do Vegas v případě, že mistrovství open bude, je sice mrzutý, ale do Brna asi stejně přijedu, už jenom pro to promo Smile

Samuraj tu tym sleduje to, ze niekto meni pravidla hry pocas hry. Clovek sa chce kvalifikovat, testuje - trenuje, zaplati vstupne na kvaldu, umiestni sa. A zrazu ejha - turnaj je open. Si predstav ze by zrazu o 4 mesiace predstavitelia olympijskeho vyboru vyhlasili, ze olympiada v Pekingu bude open - vies aky by to bol bordel? Ja viem ze v Cechach (nakoniec aj ludia na Slovensku) ste zvyknuti tancovat tak ako druhi piskaju - ale ja taky pristup neberiem. Evidentne niekto nieco odflakol a teraz sa to snazil usmudlat do prijatelnej podoby - toto nie je pre mna, sorry. Je to moj nazor, nikoho nebudem presviedcat aby turnaj bojkotoval - proste ja len vyhlasujem, ze pokial bude turnaj open tak tam nejdem. A taktiez som vyjadril nespokojnost s pristupom TO, nakoniec aby to nedopadlo tak, ze sa tu niekto bude hrat na spasitela a bude chciet aby sme mu ruky-nohy bozkavali za to, ze VOBEC nejake nationals budu. Ja WoW TCG zeriem, velmi ma ta hra bavi, vrazil som do toho nekrestanske prachy - ano, AJ za ucelom podpory organizovaneho hrania - preto ma takyto pristup az... desi. Dufam ze to nakoniec vsetko dobre dopadne a my stravime prijemny vikend na INVITATION ONLY CZ/SR Nationals...
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 10:22 am

Já bych jenom rád podotknul, že ač to tak možná vypadá, já jsem Samuraje rozhodně nenabádal a to, že došel k podobným závěrům co já je věc čistě ... chtěl jsem napsat náhodná, ale sem spíše pasuje "logická".
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 10:30 am

logicka, jak logicka..argumenty pekne a nerikam, ze sam osobne bych taky neuvital radeji invitation only MR, ale kdyz nebude, tak se pro me opravdu svet nezbori..co se kvalifikaci tyce, tak bych ted nerad nekomu krivdil, ale ja osobne sem to bral jako velmi dobry turnaj s dobrou podporou pro hrace a vetsina lidi taky..protoze jinak si moc nedokazu vysvetlit, proc bylo na kazde z poslednich tak 3 kvald vetsina hracu kvalifikovanych a tech nekavlifikovanych minimum..tot muj nazor..na MR pojedu za kazdych okolnosti, i kdyz s tim budu souhlasit a nebo ne..a rekl bych, ze tak i vetsina ostatnich a neli vsichni..
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 11:24 am

ehm, asi jsem zaspal jsem neco duleziteho, protoze nevidim jediny logicky duvod proc mit republiku open. Nebo ho nekdo vidi ?
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 5:36 pm

Tak jeste jednou: v zavislosti na tom, kam nase dve republiky UDE zaradi, budeme mit narok na vyssi podporu, coz znamena invitationals only turnaj, nebo spadneme do nizsi kategorie podpory a kazdemu bude jedno, kdo na mistrovstvi dorazi. Uznavam, ze resit, jestli bude kvalifikace pro ucast nutna po tom, co techto kvalifikaci cca 15 probehlo, je ponekud zvlastni, ale ja osobne jsem pro pragmaticky pohled.
Vzhledem k poctu aktivnich hracu u nas (na constructed je registrovanych okolo 160 hracu, kolik z nich ale skoncilo, nebo nikdy ani kloudne nezacalo hrat) mi prijde neuveritelny, ze se jedna o vyssi skupinu. Kdyby to vyslo, je to super. A kdyz to nevyjde? Na MR je stejne kvalifikovana takova spousta lidi, ze jestli bude open nebo ne se na slozeni pole prilis neprojevi. A kvalifikace, kterych jsem navstivil okolo peti, mi prisly jako fajn turnaje s peknou podporou, takze nadavat na to, ze byly, je nesmysl.
Jednani o podpore mohly probehnout driv, ale taky se mohlo stat, ze pote, co vsihni spolehali na open mistrovstvi a zadne kvalifikace se nehraly, bude vyhlasen invitational a nikdo se tam nedostane. Zni to absurdne, ale sami si rozhodnete, jestli je to uplne vyloucene.
At tak nebo tak, kdyz bude mistrovstvi open, bojkotovat ho kvuli tomu, ze jste meli prilezitost pul roku hrat kvalitni turnaje, ktere se nedopatrenim jmenovaly kvalifikace, mi prijde jako hloupa poza.
Samozrejme je reseni naseho problemu udelat MR invitational, i kdyz bude UDE tvrdit, ze ma byt open. To by bylo hodne fer vzhledem ke kvalifikovanym, kteri se alespon na nejaky turnaj museli dostavit. Nechci za nikoho mluvit, ale me osobne, jako kvalifikovanemu, je uplne jedno, jestli turnaj bude open, uz jenom vzhledem k obtiznosti kvalifikovani se necitim zadnou zvlastni prestiz, o kterou by me ucast lidi nekvalifikovanych mohla pripravit.
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 8:01 pm

ehm, popsal si to pekne, ale duvod proc ma byt MR open nepadl ani jeden. Takze me stale zarazi proc se tato moznost vubec otevrela.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyWed Aug 22, 2007 9:13 pm

ten duvod myslim padl a je to POCET registrovanych resp. opravdu hrajicich hracu..a jediny problem je, ze tenhle duvod se mel resit daleko, ale daleko driv..ne az ted..mesic pred Nationals..ale to uz ted asi nikdo nevrati..

jina vesmes souhlasim s tim, co tady zpotil Mayda..
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 23, 2007 12:03 am

Když už se tady tak hezky bavíme, kdo nám bude dělat na MR judge?
Takového toho pána s černými pruhy, který je placený za to, že se stará, aby vše proběhlo v klidu a který rozhoduje spory.

btw, možná to bude ještě sranda. ví někdo o někom kdo je Level 2 judge? Jelikož MR pokud vím právě toho vyžaduje.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 23, 2007 8:20 am

Pokud to z meho eposu nebylo patrne, o tom, jestli bude nase MR open nebo invitational, rozhodne UDE na zaklade poctu hracu/aktivnich hracu/buhvi ceho dalsiho v nasich republikach. To je ten duvod, proc tu tahle diskuze bezi.
Co se judgovani tyka, znam jednoho cloveka, co je lv2 judge na 83,75% Smile. Jak je to s judgema pro takovou akci netusim, ale sehnat je by melo byt na organizatorovi, coz ja pambu zaplat nejsem.
Návrat nahoru Goto down
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 23, 2007 9:49 am

Mayda napsal:
Pokud to z meho eposu nebylo patrne, o tom, jestli bude nase MR open nebo invitational, rozhodne UDE na zaklade poctu hracu/aktivnich hracu/buhvi ceho dalsiho v nasich republikach. To je ten duvod, proc tu tahle diskuze bezi.
Co se judgovani tyka, znam jednoho cloveka, co je lv2 judge na 83,75% Smile. Jak je to s judgema pro takovou akci netusim, ale sehnat je by melo byt na organizatorovi, coz ja pambu zaplat nejsem.

Neznizim sa k tomu aby som flamoval ako moj predrecnik v predchadzajucom prispevku, takze len par postrehov... Otazka by mala zniet - PRECO UDE rozhoduje o type turnaja nationals mesiac pred jeho zaciatkom???? (mesiac je dnes - a nepredpokladam ze sa uz rozhodlo)
Co sa tyka mojho rozhodnutia ohladom nezucastnenia sa OPEN nationals - pride mi to cele nefer. Chodim hrat kazdy tyzden najmenej jeden constructed turnaj do nasej herne, hral som u nas vsetky limited akcie od kedy aktivne hrajem WoW TCG. Ergo, pre podporu organizovaneho hrania robim naozaj ako bezny hrac naozaj VSETKO co sa len da... System bol dany uz pred pol rokom ak sa nemylim, prave preto boli Slovensku pridelene (myslim 3) kvalifikacne turnaje na nationals a nikto ani NESPOMENUL ze by naaahodou mohli byt nationals open. Preto to povazujem ako podraz zo strany UDE. (Ano, predstavte si ze situaciu chapem - a teda pod pojmom TO nemyslim LEN Veverku (co sa nationals tyka) ale aj UDE - nikdy som nenapisal ze je chyba Veverky, len ze je v tom bordel) Vravim, ze niekto niekde nieco odflakol - to evidentne. Na ktorej urovni, to vie len sam najvyssi. (a mozno ani on nie...) Suma summarum, situacia sa moze vyvrbit nakoniec tak, ze nedostaneme ani jeden slot na Worlds a vy si v Brne dna 22.9.2007 zahrate jeden "velky" open turnaj so smiesnymi cenami o zlate trenky a cestu po Brnenskych krcmickach. System bol dany, Poliaci maju nationals typu 1, Rakusaci maju nationals typu 1, my zasa "vostrouhame" ako vzdy. Serie ma cely ten pristup Amikov, ja im do toho vrazam prachy a oni ma na zaklade toho, ze tu hra malo hracov, potazmo sa kupuje malo produktov, poslu do prdele. Sorry - mam svoju uroven. Ako som povedal, nemienim tancovat ako druhi piskaju. Tento rok to prezijem (prinajhorsom) bez nationals a nabuduci rok sa (prinajhorsom) nebudem namahat s podporou organizovaneho hrania na Slovensku, ale kludne zaplatim trochu viac a odveziem sa na par (kvalifikacnych) turnajov vo Viedni alebo Krakowe. Vot, vsjo jasno.


Naposledy upravil dne Thu Aug 23, 2007 10:46 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 23, 2007 10:37 am

No tak to veru patrne nebylo. Jestli tedy neni rozhodnuti o typu MR v nasi kompetenci (ale rozhodne to UDE podle kdovi ceho) tak opet nevim proc ty striktni nazory.

Resit se maximalne muze to proc se to nevedelo drive a nic se nedelo. Ale to by clovek jenom kritizoval. A kritizovat nekoho kdo kritiku neprijima me uz taky nebavi.

Nicmene dik za osvetleni.

Osobne na MR pojedu at je to jakykoliv format. At si hru uziju do doby nez ji nekdo u nas pohrbi.
Návrat nahoru Goto down
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyFri Aug 24, 2007 5:11 pm

Este by som rad poukazal na fakt, ze MALTA - stat v ktorom je registrovanych 21 hracov WoW ma vlastne Nationals. Slovensko nema - nejako nechapem PRECO. Mimochodom, vzhladom na to ze na stranke UDE.com je na mapke Europskych nationals aj ceska vlajocka - predpokladam ze ceske (cesko-slovenske) nationals su jasna vec co sa zo strany UDE tyka.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 30, 2007 12:46 pm

Jsou již známy všechny základní informace o mistrovství.
Vše najdete na home na webu.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 30, 2007 12:46 pm

Informace jsou již zveřejněny na webu.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 30, 2007 12:47 pm

Informace jsou již zobrazeny na webu.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 30, 2007 1:13 pm

Co na to rict..asi nejspis nic..dalo se to cekat a zucastnim se tak i tak..jenom ty ceny jsou holt nic extra..takove dosti chabe..ozelim notebook, ipod, cokoliv..ale promo Leeroy me fakt sere..bohuzel..
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 30, 2007 1:26 pm

Jenom pro ostatní. promo Leeroy byl určen jako promo pro rozhodčí na MR po celém světě. To znamená, že u nás ho stejně nikdo nedostane.
Návrat nahoru Goto down
kumas

kumas


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptyThu Aug 30, 2007 10:24 pm

no mne to prijde super, letenka pro prvniho ve hre, ktere u nas neni tak rozsirena
Návrat nahoru Goto down
kumas

kumas


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptySat Sep 01, 2007 12:07 am

teda abych zas neprechvalil, tak startovne by melo byt do 200, kdyz to bude komplet constructed bez draftu
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptySun Sep 02, 2007 10:35 am

Ja fakt nevim, ale abych se taky vyjadril....opravdu netusim za co si zaplatim startovné 350,-....za obyc. turnaj bez draftu? Nevim, ale podle me je to dost slaby turnaj, zacina mi to pripominat ono slavne mistrovstvi tymu v LOTR TCG v Essenu (3 boostery pro 3.misto)
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptySun Sep 02, 2007 11:34 am

Myslím, že co se formátu týče, tak tohle je pro nás ideální -
http://entertainment.upperdeck.com/wow/en/organizedplay/tournament/nationals/info.aspx?aid=2775
neboli 4 kola + 3 kola draftu. Krásný turnaj dle mého názoru. no nic :/


!!!!
btw, při hledání rakouských nats, jsem narazil na ofiko info našeho nats
http://entertainment.upperdeck.com/wow/en/organizedplay/tournament/nationals/info.aspx?aid=3033
za zmínku stojí
1) žádná zmínka o sponzoringu letu
2) termín 8.9., tedy jen na jednom místě, tzn. sami v tom mají nějaký zmatek.
Návrat nahoru Goto down
Falagar

Falagar


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 24. 10. 06

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptySun Sep 02, 2007 8:44 pm

350Kč? A za co? Za to, že se na prvních osmi místech rozdělí dva displeye? To mi příjde dost slabé, zvláště ve světle toho, že na každé kvalifikaci byl jeden display zdarma...

Když už je mistrovství otevřené, tak opravdu nechápu, proč by mělo být takhle předražené!
Návrat nahoru Goto down
http://www.portal.czechgamer.com
Imhatep

Imhatep


Poeet p?íspivku : 130
Age : 32
Localisation : Benešov
Registration date : 03. 05. 07

Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 EmptySun Sep 02, 2007 9:18 pm

fakt sem z toho zklamaný, ale co se dá dělat, počkám si na další, které snad bude v Praze Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nationals. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nationals.
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Outpost expedice na Nationals
» Nationals Brno 30.9.2007 - Top8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje-
Přejdi na: