World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nationals.

Goto down 
+17
Sparkle
Redswif
Imhatep
Falagar
kumas
Vlado_xXx
Rian
Vader
Miloush
saymour
chapadlo
Iceman009
Veverka
Liborhood
Mayda
Mic-Hal
Samuraj
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyWed Sep 12, 2007 8:28 pm

Veverka napsal:
Mistrovství České a Slovenské republiky se odehraje dne 30.9.2007 v Brně. K této změně nás vedla možnost snížit náklady na jeho uspořádání, z čehož plynou větší ceny pro hráče a nižší vstupné. Věřím že tato varianta bude pro všechny hráče mnohem přívětivější.

Tak diky moc, ja uz budem na sluzobnej ceste v Nemecku. Fakt dik, termin sa dozvieme ani nie mesiac pred konanim turnaja, si podla toho vstko zariadim a nakoniec sa ani 2 tyzdne pred zaciatkom este aj zmeni? Vrchol sezony? Toto fakt nema ZIADNU uroven, fakt ste mi znechutili WoW. Este raz, DAKUJEM PEKNE. No
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyWed Sep 12, 2007 10:05 pm

SKANDÁLNÍ ODHALENÍ SPIKNUTÍ !!!

V hlavní moravské metropoli naši redaktoři s nasazením života odhalili podezřelé aktivity skupinky lidí sdružené kolem firmy Corfix. Chcete vědět více ? Cituji ze zrekonstruovaných, ohořelých zápisků našeho reportéra :

Na upozornění našich bedlivých občanů jsme se rozhodli proniknout do úzkého kruhu lidí, kteří již několik měsíců vyvolávaly v občanech rozhořčení svým podezřelým chováním. První problém bylo proniknout přes hradbu mlčenlivosti a netečnosti, kterou se ona skupinka lidí obklopila. Zkoušeli jsme navázat kontakt na jednom nejmenovaném fóru, ale kýžený efekt se nedostavil. Když to nešlo moderně, přistoupily jsme ke starým ale osvědčeným metodám. Díky klasicky sehrané scénce "oholíme hejla" se nám nakonec podařilo upoutat pozornost jednoho z nich. Na první pohled inteligentní člověk, na pohled druhý člověk obklopen aurou tajemnosti, kterou jsme chtěli proniknout. Abych učinil dojem, začal jsem skupinku výrazně finančně podporovat. Výdaje byly velké a často jsem pochyboval o jejich smyslu, ale stále jsem věřil, že jednoho dne vše pochopím a dostane se mi velkého odhalení. Jak stoupala má důvěryhodnost ve skupině tak jsem se začal účastnit jejich akcí. Konečně jsem poodkrýval jejich metody na ovládnutí trhu s jakýmysi hrami. Naučil jsem se mlžit, ignorovat, zatajovat a tak jsem se v jejich hirearchii dostal na poměrně vysoké místo. Dostal jsem se až tak vysoko, že jsem byl zasvěcen do jejich grandiózního plánu. Až teprve tehdy mi došlo, jací vlastně jsou a s kým mám tu čest. Jednalo se o jakousi akci, kterou připravovali ve spojení s jejich slovenskou buňkou. Podrobnosti byly pečlivě střeženy a několikrát bylo změněno místo i čas konání, aby se předešlo případnému prozrazení. Celoroční politické úsilí vydalo své ovoce a podle pozorování aktivity na fórech se nevinné ovečky chytly do neviditelné pasti. Sami to netušily, ale smyčka se začala stahovat. Ti chytřejší z nich sice hleděli s nadějí do ostatních států Evropy, ale nebyl mezi nimi nikdo kdo by prohlédl a spatřil krutou pravdu. Tehdy mi došlo že s tím musím něco udělat. Téměř rok jsem strávil v této podivné atmosféře a již jsem nemohl vydržet předstírat dál. Proto jsem se rozhodl vše zveřejnit. Ze soucitu k nevinným ovečkám jsem se však rozhodl pro poslední riskantní akci. Získat tajné materiály o vrcholné akci. Při skenování dokumentů mne zaujala zmínka o San Diegu, USA. Něco se tam v listopadu má stát. Musím zjistit co. Sakra někdo je tady, co to ? …………………

Podrobnosti příběhu se dozvíte jakmile se náš reportér probere z kómatu v nejmenované pečlivě střežené nemocnici.

Vy s námi, my s Vámi.

Pro televizi Nova, L. Liborhood S.

P.S. Zápisky vázané v kůži obsahující CELÉ PRAVDIVÉ SVĚDECTVÍ si můžete předobjednat na adrese www.chytrakasynsro.bananistan
P.P.S. Podobnost s neexistujícími osobami a místy je čistě náhodná.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyThu Sep 13, 2007 1:16 pm

tuhle zpravu sem cetl vcera jako jeden z prvnich a radeji sem na ni ani nereagoval, protoze slov se mi nejak nedostavalo..tohle je neuveritelne..beru 3 displaye navic..fajn..budou peknejsi ceny..fajn..ale posunout celou akci presne 10 dni pred jejim konanim..to nemuzou nektere osoby myslet vazne!!! Celou dobu ziju v presvedceni, ze termin 22. je konecny..smiruju se se vsim moznym, snazim se si najit cas, nejakou tu skulinku v programu, abych se mohl zucastnit a kdyz vse vyresim a od patku do nedele mam pekne udelane volno a jenom dolazuju balicek na turnaj, tak prijde tohle..v okoli 30. nemam ani jeden jediny volny den a zvazuju, jestli je pro mne vubec vyhodne si to ted predelavat a snazit se dorazit..
s timhle pristupem tahle hra umre rychleji, nez sem cekal a zacinam uvazovat, ze se ji vzdam uz ted..to je dokola porad to same..jednou je to to, podruhe ono..nevim, jestli to Corfix dela zamerne, ale jestli ano, tak to je potom jedina mozna omluva toho vseho, co se tu u nas deje..
Opravdu vsem dekuji za zkurvenim (ano, musim to rict takhle na plnou hubu) cele vcerejsiho dne a s dneskem a nasledujicimi dny to moc jine nebude..
tohle je naposledy, co se necim podobnym zabyvam..ja uz se rozcilovat nehodlam..

p.s.: pekne Libore, pekne..jen tak dal..podporuji te v tve praci..Smile kdybys potreboval pracovniky, tak dej vedet..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyFri Sep 14, 2007 10:27 pm

Hm....tak nevim co rici....

1.9.2007, dispecink ostrahy v jednom nejmenovanem hypermarketu, Ostrava, 23:59 zulu:

Hura, jeste ze jsem sef, mam napsane smeny na zari a 20.-23.9. luxusni dovolenou, jede se do Brna, bude to velke....

o 3 tydny pozdeji to same misto:

Hm, jeste ze jsem sef, 30.9. si vymenim smenu, sice pojedu na otocku ale jeste jednou to zkusim.....skoda te vycerpane dovolene....dekuji moc

to Liborhood: nabizim sve schopnosti jako velitel ostravske bunky tve spionazni agentury.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyMon Sep 17, 2007 4:48 pm

Přeji všem pěkný den, je mi líto jak to skončilo, ale jinak to bohužel nešlo. Vše bylo zveřejněno ve chvíli jakmile jsme se dozvěděli informace a potvrzení od Upperdecku. Veškeré informace a sliby, které nám dali najednou neplatili a my jsme museli zareagovat. Všichni jste psali jak jsou malé ceny. Jediné řešení, jak toto změnit k lepšímu bylo celou akci posunout což znamená vstupné o 100 Kč méně a o 3 displaye boostrů do cen navíc. Takže 12 dní po zveřejnění termínu se termín o 8 dní posunul vpřed. Chápu, že to není zrovna málo a spousta z vás se už podle toho zařídilo. Také ale spousta z vás psalo, že nepřijede kvůli malým cenám. Teď jde jen o to, kvůli které z těchto nepříjemností se turnaje zdrží více lidí. A popravdě, na nižší ceny byly značně horší ohlasy, než na změnu termínu. Změna vznikla hlavně na základě podmětu lidí, kteří si zde stěžovali. Takže se prostě nějak domluvte. Po pravdě, varianta seberte letenku a dejte větší ceny, mi přišla značně méně fér. Skutečně nejde o nějaké spiknutí a snažím se ze všech sil, aby vše proběhlo ke spokojenosti co nejvíce hráčů. Věřte, díky přístupu Upperdecku k naší malé zemi a trošce hráčům to není nejjednodušší.

Nezbývá mi než věřit, že příští rok bude hráčů více a celá kvalifikace a nakonec i mistrovství proběhne podle podaných plánů a bez nějakých změn.
Návrat nahoru Goto down
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 18, 2007 9:43 am

Veverka napsal:
Přeji všem pěkný den, je mi líto jak to skončilo, ale jinak to bohužel nešlo. Vše bylo zveřejněno ve chvíli jakmile jsme se dozvěděli informace a potvrzení od Upperdecku. Veškeré informace a sliby, které nám dali najednou neplatili a my jsme museli zareagovat. Všichni jste psali jak jsou malé ceny. Jediné řešení, jak toto změnit k lepšímu bylo celou akci posunout což znamená vstupné o 100 Kč méně a o 3 displaye boostrů do cen navíc. Takže 12 dní po zveřejnění termínu se termín o 8 dní posunul vpřed. Chápu, že to není zrovna málo a spousta z vás se už podle toho zařídilo. Také ale spousta z vás psalo, že nepřijede kvůli malým cenám. Teď jde jen o to, kvůli které z těchto nepříjemností se turnaje zdrží více lidí. A popravdě, na nižší ceny byly značně horší ohlasy, než na změnu termínu. Změna vznikla hlavně na základě podmětu lidí, kteří si zde stěžovali. Takže se prostě nějak domluvte. Po pravdě, varianta seberte letenku a dejte větší ceny, mi přišla značně méně fér. Skutečně nejde o nějaké spiknutí a snažím se ze všech sil, aby vše proběhlo ke spokojenosti co nejvíce hráčů. Věřte, díky přístupu Upperdecku k naší malé zemi a trošce hráčům to není nejjednodušší.

Nezbývá mi než věřit, že příští rok bude hráčů více a celá kvalifikace a nakonec i mistrovství proběhne podle podaných plánů a bez nějakých změn.

A mne neostava nic ine len verit ze nabuduci rok uz UDE da Slovensku nationals. Inak asi budem chodit na kvalifikacie do Polska a Rakuska a nakupovat kusovky/boostre z eBay(USA).
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 18, 2007 4:36 pm

No myslím že vzhledem k počtu hráču na slovensku si můžete o samostatném Nationals nechat jen zdát a nevím jestli nationals není jen pro hráče z daného státu.

Dotaz na ty co mají v plánu přijet: Je čas začátku akorát nebo by někteří(například někdo za slovenska či jinak vzdálené část rapubliky) potřebovali start o hodku dvě později???
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Sparkle

Sparkle


Poeet p?íspivku : 15
Localisation : in cat form
Registration date : 04. 12. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 18, 2007 10:49 pm

Me by jenom zajimalo, jak muze ukon spocivajici v posunuti terminu turnaje zpusobit ze turnaj bude dotovan vice cenami a bude levnejsi? Nejak mi unika kauzalita...
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 18, 2007 11:10 pm

No... důvody nejsou zase až tak složité.

Corfix se znenadání dozvěděl, že o týden později se v inkriminovaných prostorách konná jistá akce ohledně jiné tajné karetní společnosti a tak se zrodil fikaný plán soustředěny kolem jednoho středobodu = sdílené náklady.

Tolik mé tajné zdroje informací.

MKP, Strahovská Buňka Odporu (SBO)
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyWed Sep 19, 2007 11:42 am

koukam, ze informacni bunka i po uvezneni hlavniho velitele stale funguje na dobre urovni..to je dobre zjisteni..Smile
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyWed Sep 19, 2007 1:03 pm

Hlavního velitele prý. Sladký oči.
To je jenom malá personální úchylka jednoho agenta. Agentura ji toleruje, protože obvykle to nepřátele dostatečně zmate, když jimi chycený nebožák tvrdí, že on je hlavní boss.

Je to takový náš maskot, ten Liborhood. Roztomilý až k sežrání, ale nemá to všechno úplně srovnané, chudáček.
Návrat nahoru Goto down
kumas

kumas


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyMon Sep 24, 2007 6:39 pm

jak to bude s obalama, budou povleny obaly s obrazkem, nebo musi byt bez vzoru, jako je tomu v magicu na velkych akcich ?
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyMon Sep 24, 2007 8:24 pm

Takže k obalům. Pro ty co nevím, cituji:

13. Card Sleeves
All types of card sleeves are permitted in tournaments, with the following
exceptions:
• All of the sleeves on the deck must be identical in every way.
• The sleeves must not obstruct the view of the card face in any way.
• Each card may only be in one sleeve. (Cards may not be double-sleeved.)
If a player chooses to use card sleeves, the sleeves must be from the same
manufacturer, be the same color, have the same length, and have the same amount of
wear. Players should replace sleeves frequently to avoid worn or marked sleeves.
Large plastic top-loading card protectors may not be used in tournaments, as they
disrupt the flow of play.
Before sleeving their cards, players should always shuffle both their deck and the
pack of card sleeves. This will help prevent noticeable marking patterns in the event
that the sleeves have any kind of factory markings.
All sleeves must be in clean condition and be unmarked. A card sleeve is considered
an extension of the card. If a sleeve is marked, the whole card will be considered
marked, which will result in a tournament penalty.
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
kumas

kumas


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyMon Sep 24, 2007 8:35 pm

no, to sem se toho moc nedozvedel, ale asi z toho plyne, ze muzu mit obaly s brazkem, v magicu je to zakazany proto, ze se na tom pak tezko rozpozna nejaka znacka
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyMon Sep 24, 2007 9:03 pm

UDE nahlíží na to tak že můžeš mít jakejkoliv obal ale všechny musí být stejný. Já bych osobně byl radši kdyby byli obaly jednobarevný.

to kumas:chápu proč to tak dělá. bohužel jak vidíš tak to nemůžu zakázat No a tak jestli tam někoho najdu jak má označený obaly tak rovnou letí!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
kumas

kumas


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 25, 2007 9:47 am

ja si myslim, ze to je vec organizatora, co povoli, neni treba se striktne drzet toho, co ma kde napsany UDE
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 25, 2007 11:07 am

Super, takže třeba můžem hrát jenom na jedno vítězný a mít v balíčku 4.21 prox. Chciiii
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 25, 2007 12:22 pm

takze jestli to dobre chapu, tak deck a side musi byt ve stejnych obalech a kdyz by mely byt oznacene, tak vsechny stejne, ok??Very Happy

hrdinu ale muzu mit v jinem obalu..ten neni soucast decku, ne??

jo a chtel bych videt blbecka, co si bude znacit obaly..90% lidi si stejne na MR koupi obaly uplne nove..
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 25, 2007 3:45 pm

to: kumas bohužel není kdyby si někdo stěžoval že jsem mu to zakázal i když to UDE dovolilo(což doufám že se nestane) tak budou problémy.

to:mic-hal:myslím že ne

to iceman:jo side i deck stejný obaly(označené leda pokud to udělal výrobce a to na všech obalech stejně)
hrdina může mít jiný obal.
vždycky se někdo najde!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyTue Sep 25, 2007 4:59 pm

tak jestli se nekdo takovy najde, tak se neboj..mas nasi podporu..Vladimir to uz s nim nejak vyresi..Smile Kdysi se tu myslim rozebiralo neco o davani pres prsty teleskopickym obuskem..nevidel bych duvod to pripadne nevyzkouset v praxi..Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyWed Sep 26, 2007 5:38 pm

Takže vezmu si ty obušky dva, chtěl bych si konečně vyzkoušet ten Twister Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyWed Sep 26, 2007 6:21 pm

Dobře jen případný test nejdřív konzultujte se mnou(jinak dostane flastr tester i testovaný)!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyWed Sep 26, 2007 6:25 pm

Prej se tu objevily názory že nationals jsou v sobotu!! Není tomu tak 30.9 je skutečně neděle!!! Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyMon Oct 01, 2007 12:42 am

no a je to za nama Smile
... pocity vice nez smisene (jak dobre - hojna ucast lidi, tak i ty spatne ... - sak uz to znate Rolling Eyes ), ale o tom asi budou referovat vetsi pisalkove. Na jejich reporty uz se ted tesim
Návrat nahoru Goto down
isotron999

isotron999


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 16. 09. 07

Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 EmptyMon Oct 01, 2007 8:01 am

Aky bolo 5 prvych balikov uz to ma niekto?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nationals. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nationals.   Nationals. - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nationals.
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Outpost expedice na Nationals
» Nationals Brno 30.9.2007 - Top8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje-
Přejdi na: