World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Outpost expedice na Nationals

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Outpost expedice na Nationals Empty
PříspěvekPředmět: Outpost expedice na Nationals   Outpost expedice na Nationals EmptyTue Sep 25, 2007 9:55 am

Zdar,

vzhledem k blizicimu se terminu bych si chtel ujasnit jestli z Prahy pojede 1 nebo 2 auta. Resp. me posledni znama varianta je 1 auto ve slozeni klobouk, ja, pikous a medik. (ano ten vehlasny medik). Takze jestli se nekdo nenasel a chtel by jet tak ma nejvyssi cas se domluvit s cestovni kancelari BlackHat.

Druha vec se tyka karet ktery jsem nezavazne prislibil pujcit a rikal jsem at se lidi o ne pripomenou. Coz by meli udelat protoze vubec netusim co sem komu nasliboval.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Outpost expedice na Nationals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Outpost expedice na Nationals   Outpost expedice na Nationals EmptyWed Sep 26, 2007 3:28 pm

Noo, svezl bych se, kdyby to šlo. Kdyby to nešlo, jel bych budem a to se mi nechce, takže bych byl rdaši, kdyby to šlo. Půjde to? Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Outpost expedice na Nationals
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nationals.
» Outpost
» Nationals Brno 30.9.2007 - Top8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje-
Přejdi na: