World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 1. Turnaj v Outpostu - výsledky

Goto down 
+2
Simkin
Mic-Hal
6 posters
AutorZpráva
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyMon Nov 20, 2006 1:21 pm

Zdar, jen pro pořádek uvádím výsledky víkendového turnaje v Outpostu, kde bylo celkem sedm lidí.

Turnaj se hral na 3 kola, celkem se vstupym 40,-/osobu byly na ceny 4 boostery WoW, ktere po dohode byly rozdeleny backdraftem.

Pořadí tedy:
1. Michal Prokopec (3:0)
2. Milan Kosek (2:1)
3. Petr Krunka (2:1)
4. Dan B. (srry, to jsem nezvladl) (2b:1)
5. Jan Roháček (1:2)
6. David Brádle (1b:2)
7. Petr Pikous (1b:2)

A teď to sáme pořadí ve srozumitelnějších jménech:
1. Klobouk
2. Ocas
3. Spider
4. Balrog
5. Medik
6. David
7. Piky

A ještě pár komentářů.
- Vše šlo poměrně snadno až na souboj můj s Ocasem, který trval opravdu dlouho, až jsme málem oba dolízali.
- Z mého pohledu měly balíčky již opravdu slušnou úroveň, což jsem na prvním turnaji rozhodně nečekal.
- Z otevřených boosterů stojí za zmínku snad jen Counterspell.
- Celkem byla pohoda, jen škoda, že nás nebylo osm, aby vše mohlo být oficiální.
- Doufám, že příště vás dorazí ještě více! Budu se těšit.

Zatím zdar.
Návrat nahoru Goto down
Simkin

Simkin


Poeet p?íspivku : 77
Age : 39
Localisation : Brno, Praha
Registration date : 20. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyMon Nov 20, 2006 1:47 pm

Mic-Hal napsal:

Pořadí tedy:
1. Michal Prokopec (3:0)
2. Milan Kosek (2:1)
3. Petr Krunka (2:1)
4. Dan B. (srry, to jsem nezvladl) (2b:1)
5. Jan Roháček (1:2)
6. David Brádle (1b:2)
7. Petr Pikous (1b:2)

A teď to sáme pořadí ve srozumitelnějších jménech:
1. Klobouk
2. Ocas
3. Spider
4. Balrog
5. Medik
6. David
7. Piky

Klobouk s tim svym Huntardem na prvnim miste? Kam to ten svet speje Very Happy

Jinak gratulace Spiderovi a Ocasovi... Kloboukovi ne, ten si to nezaslouzi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
DeadAvatar

DeadAvatar


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Localisation : Praha
Registration date : 28. 10. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyMon Nov 20, 2006 5:52 pm

Nj div se ze to vyhral klobouk s balickem kterej neumi vubec nic az na niceni equipmentu kdyz ostatni hrali hlavne equipy ....

( mne utek z lopaty dvakrat a to o 4 a pak o 3 dmg a Wocase dal na time limit ( kterej nebyl :-D ) ...

turnaj jinak celkem luxus akorat moc kratkej a malo lidi tak se kua lidi snazte chodit co to de ... v zacatku je to nejdulezitejsi kdyz uvidi hraci
ostatnich her ucast tak jim to neda a taky to skuskej ....

signed Balrog


Naposledy upravil dne Sun Nov 26, 2006 12:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Simkin

Simkin


Poeet p?íspivku : 77
Age : 39
Localisation : Brno, Praha
Registration date : 20. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyMon Nov 20, 2006 6:08 pm

Ja si rikal, ze ses to ty, ty uz's nekdy nejakej takovej nick nekde mel Very Happy

Kazdopande equipy jsou na nic...
btw. koukal jsem na Mantis a 3-kolove turnaje NEBUDOU, anzto Mantis jako UDE tournament client je nepodporuje... nebo jsem to tam jen nenasel, ale zda se, ze to tam vazne neni... takze HS je vazne karta uz jen na ozdobu Smile
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyWed Nov 22, 2006 5:24 pm

Vivat klobouk !!!
Návrat nahoru Goto down
Simkin

Simkin


Poeet p?íspivku : 77
Age : 39
Localisation : Brno, Praha
Registration date : 20. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyThu Nov 23, 2006 11:12 am

Mic-Hal napsal:
- Celkem byla pohoda, jen škoda, že nás nebylo osm, aby vše mohlo být oficiální.

Tohle neni Magic, pro oficialni turnaj neni minimum 8 ale u UDE her pouze 4 hraci Smile Takze jste to oficialne mit mohli Wink
Návrat nahoru Goto down
DeadAvatar

DeadAvatar


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Localisation : Praha
Registration date : 28. 10. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptySun Nov 26, 2006 1:52 am

Revenge of the Black Knight ...
( tak bych pojmenoval dnesni turnaj .)

1.Wocas
2.Ja
3.Klobouk

jen ty ceny .... :-S


Naposledy upravil dne Sun Nov 26, 2006 12:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptySun Nov 26, 2006 11:48 am

Plné pořadí tady:
1. Ocas (3:0)
2. Balrog (2:1)
3. Klobouk (2:1)
4. Tomáš Valenta (2:1)
5. Pikous (1:2)
6. Pavlik (1:2)
7. Doanh (1:2)
8. O. Nový (0:3)

Jinak turnaj se odehrál ve velmi svižném tempu. Žádné dlouhé hry se moc nekonaly a nemálo z her vyhrál jeden z hráčů "o kolo". Zajímavé. S cenami ano trochu problémy, příště bude lépe, když už ceny budou.
A když jsme u příště, je tu šance, že by dorazila Onyxia. To znamená, že by se mohlo hrát s Raid Packy a o hezke ceny. Jenze take s vetsim vstupnym. V pripade, ze by dorazilo 16 lidi, by se mohl konat tymovy turnaj. Jinak mne napadla obdoba, ke ktere byste se mohli vyjadrit a ta je:
Skupina 4 lidi by odehrala celkem 4 hry, kdy by se kazdy vystridal v roli Onyxie a hry by byly bodovany cca takto:
Hrdina (drak) zivy na konci hry +2 body
Hrdina (drak) na vítězné straně +3 body
Co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
DeadAvatar

DeadAvatar


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Localisation : Praha
Registration date : 28. 10. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptySun Nov 26, 2006 12:54 pm

no teamovy raid decky bych si zahral urcite, ale pred solem bych asi spis preferoval normalni turnaj ale hlavni problem bude aby tu opravdu ty raid decky byli ...
Návrat nahoru Goto down
Lord Ondrasan

Lord Ondrasan


Poeet p?íspivku : 26
Age : 30
Registration date : 02. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptySun Nov 26, 2006 1:31 pm

8 místo no to de ale z osmi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Boromrad

Boromrad


Poeet p?íspivku : 3
Age : 42
Localisation : Praha
Registration date : 04. 01. 07

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyThu Jan 04, 2007 1:38 pm

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na pár věcí.
WoW TCG mně hodně zaujalo a rád bych navštěvoval i nějaké turnaje. V minulosti jsem hrával nějaké karetní hry, ale nikdy jsem se neúčastnil turnajů a ve WoW bych to rád zkusil. Co pro to můžu udělat a jaké jsou podmínky účasti v Outpostu a nějaké podrobnosti ohledně turnaje?

Kdyžtak mi prosím někdo napište na e-mail (lukas.stanislav@seznam.cz)jestli tady nechcete tímto plnit tohle fórum.

Díky
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyThu Jan 04, 2007 9:30 pm

Nazdar,
podmínky pro účast na turnaji v Outpostu jsou takové: Přijď a vem si balíček + pár kaček na vstupné (obvykle 40,-). Nic víc nepotřebuješ!
Jen pro jistotu, tento týden vzhledem ke konání Onyxie v Rytíři turnaj nejspíše nebude.
MKP
Návrat nahoru Goto down
Boromrad

Boromrad


Poeet p?íspivku : 3
Age : 42
Localisation : Praha
Registration date : 04. 01. 07

1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky EmptyFri Jan 05, 2007 1:36 am

Nu dobrá. Pokusím se tedy příští sobotu dorazit... Ale žádné zázraky nečekejte Wink

btw. platí čas 14:00?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. Turnaj v Outpostu - výsledky   1. Turnaj v Outpostu - výsledky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
1. Turnaj v Outpostu - výsledky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Turnaj v Outpostu 14.10.
» WoW v Outpostu
» Release FoO v Outpostu
» Liga v Outpostu
» Liga v Outpostu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: