World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?

Goto down 
+3
Mayda
chapadlo
Liborhood
7 posters

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?
Pondělí
Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_lcap0%Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Úterý
Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_lcap33%Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Středa
Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_lcap33%Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Čtvrtek
Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_lcap0%Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pátek
Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_lcap33%Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Celkem hlasů : 9
 
Poll closed

AutorZpráva
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyWed Oct 03, 2007 10:44 am

Vzhledem k novému školnímu roku mě zajímá jak se změnila preference dne, pro hrátky v Outpostu.

Mě osobně nejvíce sedí středa nebo čtvrtek.
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyWed Oct 03, 2007 10:47 am

muj den je opet utery ale cas bych posunul na pul sedmou
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyWed Oct 03, 2007 10:57 am

pokud to bude začínat opětovne v šest nebo po šesté, úterý nebo středa
Návrat nahoru Goto down
Komár

Komár


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 14. 08. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyWed Oct 03, 2007 10:13 pm

hlasoval sem pro úterý, ale následně sem si uvědomil, že je pro mě mnohem ideálnější středa tak od těch půl sedmý, ale snesu i úterý a pátek
Návrat nahoru Goto down
saymour

saymour


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 20. 02. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyWed Oct 03, 2007 11:31 pm

utery nebo streda...
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyThu Oct 04, 2007 9:58 am

pondeli, utery a streda nee..ale ctvrtek a patek za vama budu klidne chodit..Smile jinak sem holt v Brne..
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyThu Oct 04, 2007 1:16 pm

no, zatim to vypada na to utery, vyhodnoceni v nedeli vecer, a at to dopadne jak to dopadne, pristi tyden zaciname
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyThu Oct 04, 2007 1:20 pm

Já jsem vyřízený, ať je to jakýkoliv den. Sem tam budu mít čas v pátek nebo ve čtvrtek, tudíž jsem hlasoval pro pátek.
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyThu Oct 04, 2007 1:53 pm

Bez klobouku den,
smutkem budu prepaden :-(
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyMon Oct 08, 2007 9:34 am

Tak to vypadá na úterý, takže po šesté hodině večer se na vás budu těšit
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyMon Oct 08, 2007 9:57 am

No hlasovani bylo vyrovnany, ale koukam ze Smajda demokraticky rozhodnul. Co nadelam ...
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyMon Oct 08, 2007 10:38 am

Hlasování nebylo vyrovnané, protože Komár svůj hlas úterku stáhnul Smile
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyMon Oct 08, 2007 2:52 pm

nechci byt nejaky hnidopich a nebo mi mozna neco unika, ale jak je mozne, ze pri demokratickem hlasovani vyhraje den s nejmensim poctem udelenych hlasu??Very Happy

i kdyz je vubec v dnesnim state se potreba jeste necemu divit..

to libor: budes v Postu toho 14.?? Nejak ti jeste dluzim penize za cestu do Prahy..Smile
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyMon Oct 08, 2007 6:20 pm

Iceman009 napsal:
to libor: budes v Postu toho 14.?? Nejak ti jeste dluzim penize za cestu do Prahy..Smile

Nejsem nelida, bude mi stacit kdyz mi to budes splacet v mesicnich stokorunovych splatkach po dobu peti let.

Nevim jestli prijdu, ted mam wow utlum a musim dokoukat Heroes :-)
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyMon Oct 08, 2007 9:12 pm

ok..to je pochopitelne..save the cheerleader, save the world..Smile kdo by u toho nesedel..ja sem zvladl prvni serii za asi 3 dny..o zapoctovem obdobi..Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? EmptyMon Oct 08, 2007 10:47 pm

Komár sice hlas stáhl, ale já jsem nehlasoval, takže je to kus za kus. Úterý pak vyhrálo proto, že pokračovat v tradici je lepší, než to někam stěhovat. Stížnosti písemně, okolkované, do 30 dnů od data podání vydám rozhodnutí, zda jsem ohoten podáním se zabývat. Pokud ano, verdikt očekaávejte do dvou kalendářních....let Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?   Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Který den je pro vás nejvhodnejší pro Outpost ligu ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Outpost
» Outpost expedice na Nationals

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: