World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Na draft do Prahy

Goto down 
+5
saymour
Red devil
Vader
chapadlo
Mayda
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Na draft do Prahy
dorazím a je mi jedno kdy.
Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_lcap25%Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_rcap
 25% [ 3 ]
dorazím v sobotu 4.8.
Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_lcap17%Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
dorazím v neděli 5.8.
Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_lcap8%Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_rcap
 8% [ 1 ]
nedorazím vůbec, nemám čas.
Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_lcap33%Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_rcap
 33% [ 4 ]
nedorazím vůbec, nemám peníze.
Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_lcap17%Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
nedorazím vůbec, draft mě nezajímá.
Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_lcap0%Na draft do Prahy - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 12
 

AutorZpráva
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2007 12:58 pm

ja doufam, ze clovek, ktery hlasoval pro nedeli si to rozmysli a prijde i v sobotu a bude nas 6..celkem luxusni pocet..Smile

jinak to mayda: dotaz..Protector se bere jako power daneho alika a nebo ne..
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2007 1:47 pm

Iceman009 napsal:
ja doufam, ze clovek, ktery hlasoval pro nedeli si to rozmysli a prijde i v sobotu a bude nas 6..celkem luxusni pocet..Smile

jinak to mayda: dotaz..Protector se bere jako power daneho alika a nebo ne..
A ja doufám že ten člověk co hlasoval pro neděli není mayda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2007 3:01 pm

Iceman009 napsal:
ja doufam, ze clovek, ktery hlasoval pro nedeli si to rozmysli a prijde i v sobotu a bude nas 6..celkem luxusni pocet..Smile

jinak to mayda: dotaz..Protector se bere jako power daneho alika a nebo ne..

Ano, protector je power.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2007 9:15 pm

no, vzhledem k tomu, že jsem to přesunul na sobotu, tak asi ne Smile
Power je všechno, co je napsané v tom velkém rámečku mezi typem karty a informacemi pro sběratele + všechny další věci, které allíkovi přidávbaji nějakou schopnost - např. Face Smash
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2007 11:44 pm

Mayda napsal:
no, vzhledem k tomu, že jsem to přesunul na sobotu, tak asi ne Smile
Power je všechno, co je napsané v tom velkém rámečku mezi typem karty a informacemi pro sběratele + všechny další věci, které allíkovi přidávbaji nějakou schopnost - např. Face Smash
Ja se klidně obětuju a přendej si to spátky na neděli stejně nevim estli dorazim
Návrat nahoru Goto down
saymour

saymour


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 20. 02. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2007 11:54 pm

no ja sem hlasoval pro nedeli....sobota je pro me komplikovana..alůe zkusim si t oporesit a dam vedet zitra,nejpozdeji v patek jestli bych mohl v sobotu...
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2007 9:12 am

Fajn nápad, já to budu přesunovat ze soboty na neděli a zase zpátky, skončim s tim v pátek večer a ani v sobotu, ani v neděli nepřijde nikdo Very Happy . Žádný takový, hraje se v sobotu
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2007 10:28 am

Mayda napsal:
Fajn nápad, já to budu přesunovat ze soboty na neděli a zase zpátky, skončim s tim v pátek večer a ani v sobotu, ani v neděli nepřijde nikdo Very Happy . Žádný takový, hraje se v sobotu
.....


Naposledy upravil dne Sat Aug 04, 2007 10:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyFri Aug 03, 2007 9:48 am

tuhle připomínku jsem nepochopil
Návrat nahoru Goto down
saymour

saymour


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 20. 02. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyFri Aug 03, 2007 9:37 pm

tak zitra me tam mate:)
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyFri Aug 03, 2007 9:37 pm

to se mame Smile
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyFri Aug 03, 2007 9:48 pm

Takze zitra v 1 v Outpostu, jestli vsechno dobre chapu..Smile
Návrat nahoru Goto down
saymour

saymour


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 20. 02. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyFri Aug 03, 2007 10:22 pm

kolik nas tedy bude?a budete tam driv?ja dojedu do rpahy o pul dvanacte..
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyFri Aug 03, 2007 10:30 pm

ja tam budu tak na 12, mozna trosku pozdeji..a nude nas tam neco mezi 4-6ti..uvidime..
Návrat nahoru Goto down
saymour

saymour


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 20. 02. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptyFri Aug 03, 2007 10:45 pm

ok..ja tam dojdu taky a muzem zahrat....Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySat Aug 04, 2007 8:39 am

V jednu rozdám karty a začne se draftovat, radši o něco dřív, registrace a tak.
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySat Aug 04, 2007 10:37 pm

Tak jen ve zkratce (opět)
1. Ačkoliv cena nemalá a ceny malé, hrálo se v 6ti a to bylo fajn
2. Každý hráč během draftu zazářil, uvedu zde některé momentky
- Klobouk ztopil v posledním boosteru Consecration ačkoliv Paladina nehrál, protože mu to připadalo moc drsné. Ale kdo by přeci hrál v draftu paladina. V Praze hned 2 ze 6ti Smile
- Šmajda si hrál na topiče non plus ultra a sesvačil nakonec 13!!! rare. (+ Loot King Mukla, aby se to nekazilo)
- Náš milý host Iceman z Ostravy získává tímto novou oficiální předzdívku "Tristran". Tyto luxusní allíky zbaštil hned 3 a to i přes to, že je ve všech kolech hrál, jako by nebyly instantníWink
- Hobit hrál Huntera jako já. Hordu jako já. Ale po našem vzájemném souboji se mi přiznal, že když se tak na ty svoje karty dívá, neví proč vlastně nehrál něco jiného.
- Honza z Brna hrál Paladina nadupovaného equipmentem. To mi připomněl můj balíček z frankfurtu. A dopadl podobně (0:3, já v němcích 0:2 drop). Mimochodem moji dva Ninjahové zajistili, že chudák dojel na vlastní šmejdy;)
- a konečně Raplík. Raplík a jeho úžasná hláška, když mne na konci druhého kola, druhé hry našeho finálového souboje zastavil těsně před líznutím, že jestli ještě může něco. Přikývl jsem a sledoval jak si nechal úplně zbytečně zabít Wardena Tonarina o mého Guardiana Steelhorna. Jeden efekt to ale přece mělo, získal tím tak 4 minuty na přemýšlení zatímco já se sbíral zpoza stolu : ))
3. Vítězství bylo vytoužené a sladké
4. Formát to je opravdu zábavný. Díky Martinovi ještě za časomíru během draftování!

Takže doufám, že až na to příště dojde, bude nás ještě více (tak o dva)
MKP
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySat Aug 04, 2007 10:48 pm

Mayda napsal:
tuhle připomínku jsem nepochopil
Jako kdyby tam už nebyla ok? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySun Aug 05, 2007 8:36 am

S Kloboukem bezvýhradně souhlasim, jenom zapomněl dodat, že jsem i přes svoje topičsví dokázal uhrát 2:1. Sice nevm jak, ale stalo se.
Akce to byla opravdu zábavná, někdy v průběhu měsíce října bych ji zkusil zopakovat, aby ti, co se na MR kvalifikuji na MS, měli kde potrénovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySun Aug 05, 2007 12:46 pm

nezbyva nez souhlasit..akce to byla super, mozna pro priste by nebylo spatne vice lidi a lepsi podminky, co se cen tyce..Smile Do rijna je ale daleko a tak Smajdo mas co delat..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySun Aug 05, 2007 9:41 pm

jo hanis a ty se zkus Smajdy poptat na vyznam keywordu "Instant Ally" Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySun Aug 05, 2007 10:03 pm

lamo.. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 EmptySun Aug 05, 2007 10:42 pm

Uvidíme, když na organizaci mam dýl než týden, můžu zkusit nejakou vtipnější podporu sehnat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Na draft do Prahy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» draft??
» Draft WoW TCG

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: