World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Na draft do Prahy

Goto down 
+5
saymour
Red devil
Vader
chapadlo
Mayda
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Na draft do Prahy
dorazím a je mi jedno kdy.
Na draft do Prahy Vote_lcap25%Na draft do Prahy Vote_rcap
 25% [ 3 ]
dorazím v sobotu 4.8.
Na draft do Prahy Vote_lcap17%Na draft do Prahy Vote_rcap
 17% [ 2 ]
dorazím v neděli 5.8.
Na draft do Prahy Vote_lcap8%Na draft do Prahy Vote_rcap
 8% [ 1 ]
nedorazím vůbec, nemám čas.
Na draft do Prahy Vote_lcap33%Na draft do Prahy Vote_rcap
 33% [ 4 ]
nedorazím vůbec, nemám peníze.
Na draft do Prahy Vote_lcap17%Na draft do Prahy Vote_rcap
 17% [ 2 ]
nedorazím vůbec, draft mě nezajímá.
Na draft do Prahy Vote_lcap0%Na draft do Prahy Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 12
 

AutorZpráva
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyTue Jul 24, 2007 8:44 am

Tak, zkuste hlasovat, předběžná délka trvání hlasování je do neděle, v neděli večer častější odpověď rozhodně, kdy se to bude hrát.
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyTue Jul 24, 2007 11:15 am

chybi mi odpoed dorazim ale o vikendu nemam cas
Návrat nahoru Goto down
Vader

Vader


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Localisation : Stod
Registration date : 16. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyTue Jul 24, 2007 4:02 pm

ale neni tam možnost nedorazim je to moc daleko
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyTue Jul 24, 2007 4:21 pm

od kdy je 40km daleko ? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Vader

Vader


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Localisation : Stod
Registration date : 16. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyTue Jul 24, 2007 7:36 pm

od kdy je 120km blízko ...?
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyWed Jul 25, 2007 1:05 am

To má člověk za to, že se vám dělá s odpověďma. Kdybych tam dal jenom nedorazim vůbec, ušetřil jsem si práci tehdá a rejpání teď Very Happy
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyWed Jul 25, 2007 11:37 am

ja nereju ja jenom rikam ze o vikendech nemuzu ty mam beznadejne zabity

to vader: sry tak ne 40 ale o par km vic btw. stjne hodka cesty a 65kc dopravnyho te nezabije
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyWed Jul 25, 2007 5:45 pm

Mayda napsal:
To má člověk za to, že se vám dělá s odpověďma. Kdybych tam dal jenom nedorazim vůbec, ušetřil jsem si práci tehdá a rejpání teď Very Happy
Jako když to bude nerozhodně tak to klidně v neděli oželim 350 dobrý
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyThu Jul 26, 2007 8:46 am

Dvě zprávy, v obvyklé dvojici:
dobrá - draft je v Outpostu dohodnutý a je jedno, jestli v sobotu nebo neděli, prostě bude
špatná - za 2xHoA + 2xTtDP + 1xboo na ceny na hráče činí registrační poplatek 450 na stole v českých. Uvědomuju si, že je to moc, doufám, že to případné účqastníky neodradí.
Pokud jste hlasovali, že přijdete, a některá z výše uvedených informací vaše rozhodnutí změnila, písněte to sem, ať nepočítám mrtvý duše.
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyThu Jul 26, 2007 10:01 am

Mayda napsal:
Dvě zprávy, v obvyklé dvojici:
dobrá - draft je v Outpostu dohodnutý a je jedno, jestli v sobotu nebo neděli, prostě bude
špatná - za 2xHoA + 2xTtDP + 1xboo na ceny na hráče činí registrační poplatek 450 na stole v českých. Uvědomuju si, že je to moc, doufám, že to případné účqastníky neodradí.
Pokud jste hlasovali, že přijdete, a některá z výše uvedených informací vaše rozhodnutí změnila, písněte to sem, ať nepočítám mrtvý duše.
No 450kc je i po svátku (mim) docela dost na to kolik tu hru u nás hraje lidí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
saymour

saymour


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 20. 02. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyThu Jul 26, 2007 1:15 pm

ja bych dojel v nedeli...uz jsem hlasoval...
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyThu Jul 26, 2007 2:30 pm

no dost demotivujici cena Sad
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyThu Jul 26, 2007 11:03 pm

Red devil napsal:
Mayda napsal:
Dvě zprávy, v obvyklé dvojici:
dobrá - draft je v Outpostu dohodnutý a je jedno, jestli v sobotu nebo neděli, prostě bude
špatná - za 2xHoA + 2xTtDP + 1xboo na ceny na hráče činí registrační poplatek 450 na stole v českých. Uvědomuju si, že je to moc, doufám, že to případné účqastníky neodradí.
Pokud jste hlasovali, že přijdete, a některá z výše uvedených informací vaše rozhodnutí změnila, písněte to sem, ať nepočítám mrtvý duše.
No 450kc je i po svátku (mim) docela dost na to kolik tu hru u nás hraje lidí Very Happy
Hele vym že sem to spustil já ale 450 na to fakt asi nenaspořim (nebo spíš mi to příde na wow moc penez) farao
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyThu Jul 26, 2007 11:13 pm

ono to mate tezke..neni to nijak hlaseny turnaj, pouze ciste domluveny s hernou bez jakychkoliv dotaci..verim ze cena 300 za 5 boosteru by byla prijatelnejsi, ale na tohle podle meho maloktera herna pristoupi..a cena 400 by asi taky moc neresila..rozdil 50 korun mi neprijde jako nejak zavratny..Smile
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyThu Jul 26, 2007 11:51 pm

Iceman009 napsal:
ono to mate tezke..neni to nijak hlaseny turnaj, pouze ciste domluveny s hernou bez jakychkoliv dotaci..verim ze cena 300 za 5 boosteru by byla prijatelnejsi, ale na tohle podle meho maloktera herna pristoupi..a cena 400 by asi taky moc neresila..rozdil 50 korun mi neprijde jako nejak zavratny..Smile
Za 4 boostery
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyFri Jul 27, 2007 8:16 am

no, v podstatě si koupíš 4 boostery za normální cenu, a když budeš mít štěstí, třeba něco vyhraješ. Sehnat podporu od Corfixu v horizontu těch necelých čtrnácti dnů jsem se ani nepokoušel, takže jsme odkázáni na to, co nabídne herna.... nic moc. Jsem si dobře vědom toho, že se tenhle turnaj nemůže vyplatit ani těm, co si cestou štípnou v tramvaji dvacetikorunovej lístek, ale nenadělám nic Sad
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyFri Jul 27, 2007 9:58 am

zkus to jako klobouk dej souboj mezi hernama kdo nabidne lepsi ceny Smile vydelame na tom akurat mi hraci rabbit
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptySat Jul 28, 2007 5:51 pm

Když potřebujete draftovat za týden, na souboj moc času není. Kloboukovo licitování trvalo aspoň tři neděle
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptySat Jul 28, 2007 11:03 pm

Ja myslim, ze my nepotrebujeme..ona si to spise zada situace..Smile Pozdeji to holt nejde..preview, finale MSF atd.!!Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptySun Jul 29, 2007 9:19 am

To chápu, ale jediný, co pro to teď můžu udělat, ja naplánovat další draft na půlku října, který má šanci být zajímavější.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptySun Jul 29, 2007 9:16 pm

no co si budeme nalhavat, rijen je docela daleko..to uz muzu byt klidne pod drnem..Smile Ale jinak mi to je jedno..proste mi dejte datum a kdyz budu jeste zit a schopen se dostavit, tak dorazim..je mi jedno jestli pristi vikend a nebo za 2 mesice..Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyMon Jul 30, 2007 7:52 am

No, zkusíme to za týden, jak to dopadne, a v říjnu naplánujeme něco novýho, co se snad podaří líp.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyWed Aug 01, 2007 9:51 am

Takže, z hlasování nevyplynulo nic, čili platí původní plán:
v neděli 5.8., draft v Outpostu, začátek draftování ve 13:00, vstupné 450,-
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyWed Aug 01, 2007 12:52 pm

No ja nevim, dle toho, co ctu vyplynulo z hlasovani to, ze 3 je to jedno a pak 2 ku 1 vyhrala sobota..Smile Zbytek nemuze..Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy EmptyWed Aug 01, 2007 12:56 pm

nooo, když jsem to tam ráno psal, bylo to 1:1, takže jsem to nechal na neděli. Ale když je to tak, dáme to v sobotu. Poslední slovo: Sobota 4.8., zase od 13:00. DOufám, že dorazí aspoň těch 5 lidí, co hlasovali Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Na draft do Prahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na draft do Prahy   Na draft do Prahy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Na draft do Prahy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» draft??
» Draft WoW TCG

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: