World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dotazy k pravidlum

Goto down 
+32
Mammooth
Zulsoro
Seda
Vlado_xXx
jacha
Simkin
snorlax
Faragorn
Anhadow
Mic-Hal
Macho
Marcos
Alfray
Lunarion
Vojtas_Cz
Emancze
Redswif
Panoramix
xeen
setah
..::GUARDIAN::..
Petersis
Squier
Fyrn
DeadAvatar
Falagar
Veverka
Sam Elanius
Kronos_1024
Pizin
Teo
Morzan
36 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 23, 2006 5:34 pm

Nechápu jak jsi to myslela to stím proč se útočí po jednom a ta odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 23, 2006 5:41 pm

Někdo tu srovnával princip boje v Magicu a WoW s tím, že nevidí rozdíl v tom, jestli se útočí všemi postavami zaráz, nebo postupně. Tak jsem jen chtěla říct, že v tom vidím rozdíl docela velký. Bylo to možná trochu chaotické, protože mě při psaní asi 3x někdo vyrušil a "přetrhl mi nit".
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 23, 2006 7:27 pm

Já mezi tím, taky nevidím rozdíl pořád. Ve wow tcg si při útoku spojencem nebo hrdinou vybíráš ty kdo ho brání, kdežto v magicu si vybírá soupeř.
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Falagar

Falagar


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 24. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 24, 2006 9:18 am

Teo napsal:
Já mezi tím, taky nevidím rozdíl pořád. Ve wow tcg si při útoku spojencem nebo hrdinou vybíráš ty kdo ho brání, kdežto v magicu si vybírá soupeř.

Sákryš mám přečtené celé udeácké stránky ( http://www.ude.com/wow ) a tyto mi nějak unikly. Ostuda! Ale myslím si, že pravidlům celkem rozumím, tak se ptejte. ;-)

Právě naopak - je obrovský rozdíl mezi útočením v mtg a ve wow. V mtg útočíš vším naráz, pokud bys zjistil, žes měl zaútočit ještě něčím navíc, máš prostě smůlu, protože je jen jednen útok za kolo. Další věc - bytosti si vymění naráz zranění a je to.
Ve wow si volíš útočníka i obránce ty, takže záleží na pořadí. Je to podobné jako v PC hře Etherlords II, pokud jste ji někdo hráli. Když mám dva 3/3 spojence, můžu s nimi zničit např. jednu 3/5, ale přijdu o oba, protože nejdřív zaútočí první, udělí 3/5ce tři zranění a dostane smrtelné zranění a odejde do hrobu. Pak útočí druhý a stane se totéž, akorát že tentokrát má 3/5 na sobě celkem 6 zranění, takže umírá také. Není to jako v mtg, když se útočící 3/5 bráníte dvěma 3/3 a vlastník 3/5 musí rozdělit zranění. Tady můžete útočit kolikrát chcete na kteréhokoliv spojence či hrdinu, musíte ovšem počítat s tím, že pokud jej nesejmete hned napoprvé, dá vám zranění také napodruhé, napotřetí atd. a je přitom úplně jedno, jestli je nebo není taplý, ehm, chci říct vyčerpaný.
Návrat nahoru Goto down
http://www.portal.czechgamer.com
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 24, 2006 11:53 am

Dík, asi jsi to řekl líp než já. Je to ale přesně to co jsem myslela. Prostě je to skutečně jiný proncip a nabízí to úplně jiné strategiké možnosti.
Návrat nahoru Goto down
Sam Elanius

Sam Elanius


Poeet p?íspivku : 53
Localisation : Chrudim
Registration date : 03. 09. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 24, 2006 11:58 am

Etherlords jsem hrál (dobrá hra), ale vůbec mě nenapadlo, že je to tak podobný princip. cyclops
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 24, 2006 5:59 pm

Už tomu rozumim Idea
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
DeadAvatar

DeadAvatar


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Localisation : Praha
Registration date : 28. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptySat Oct 28, 2006 6:35 pm

Jenom mi to prijde nbo admin nikdy nehral zadnou karetni hru ?
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptySat Oct 28, 2006 8:52 pm

Ale ano to je ale asi 2 roky a tak mi to hned nedoslo no Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Fyrn

Fyrn


Poeet p?íspivku : 9
Age : 33
Registration date : 27. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptySun Oct 29, 2006 11:20 am

Mám jeden dotaz: V turnajích se může hrát v jakémkoliv věku? Mám bratránka, kterýmu je 9 a chce to taky hrát...
Návrat nahoru Goto down
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptySun Oct 29, 2006 8:43 pm

Nemyslite ze by mozna stalo za to sepsat nake neofic FAQ ? ze by se to tu promazlo a sepsalo do jednoho topicu treba.
Návrat nahoru Goto down
Fyrn

Fyrn


Poeet p?íspivku : 9
Age : 33
Registration date : 27. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptySun Oct 29, 2006 8:47 pm

Morzan napsal:
Nemyslite ze by mozna stalo za to sepsat nake neofic FAQ ? ze by se to tu promazlo a sepsalo do jednoho topicu treba.
To neni špatnej nápad, ale rozhoduje o tom admin...
Návrat nahoru Goto down
DeadAvatar

DeadAvatar


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Localisation : Praha
Registration date : 28. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 12:53 am

pocitam ze to neni pokemon takze vekove omezeny turnaje nejsou...
problem je spis aby vubec nejaky turnaje byli
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 4:53 pm

Budou turnaje, a faq není špatný nápad.
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 7:37 pm

A kdo FAQ udela ? Smile Ja bych to klidne sepsal ale jestli to chcete delat nekdo jiny tak klidne.
Návrat nahoru Goto down
Squier

Squier


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 23. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 9:45 pm

Zdar chtěl sem se zeptat jestli záleží na té vělké kartě hrdinů. Mám ve Starter Decku shamana ale ne tu jeho velikou kartu....dík za odpovědět
Návrat nahoru Goto down
Petersis

Petersis


Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 05. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 10:06 pm

Squier napsal:
Zdar chtěl sem se zeptat jestli záleží na té vělké kartě hrdinů. Mám ve Starter Decku shamana ale ne tu jeho velikou kartu....dík za odpovědět

Velká karta může sloužit jako herni ale je to v podstate spise takova dekorace. takze muzes vesele hrat dal s svojim shamanem a to ze nemas jeho velkou kartu nic neresi
Návrat nahoru Goto down
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 10:17 pm

Mnel bych dotaz, muze mit hero vylozene najednou dve stejne armoory (stit 2x, nebo treba 2x riukavice...)
Návrat nahoru Goto down
Squier

Squier


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 23. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 10:24 pm

Díky Petersis za odpověď shamana sem si mocky přál cheers
Návrat nahoru Goto down
Kronos_1024

Kronos_1024


Poeet p?íspivku : 11
Age : 34
Registration date : 23. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyMon Oct 30, 2006 10:55 pm

Ne, nemuže. (1) za tim co to je znamená, že to muže u hrdiny být jenom jednou.
Návrat nahoru Goto down
Petersis

Petersis


Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 05. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 31, 2006 8:42 am

ktomu FAQ - meli by jsme udelat i FAQ pro karty. Nekteri nevedi vyznam karet tak by jsme to tam taky mohli sepstat
Návrat nahoru Goto down
..::GUARDIAN::..

..::GUARDIAN::..


Poeet p?íspivku : 24
Age : 35
Registration date : 21. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 31, 2006 9:09 am

No, sepsat překlady karet je podle mého názoru zbytečné, sám anglicky rozumím asi tak, jako když kocour s*re, ale když si všímaví hráči uvědomí, že se spousta slov v kartách opakuje, zjistí, že to je jen otázka zvyku pirat

Ale jinak jsem se chtěl zeptat na něco k pravidlům, protože mi to někde v textu pravidel vypadlo a já jsem těď z toho uplně zoufalej Very Happy

Takže:
1) Naprostá banalita: Z pravidel jsem nepochopil, kolik má být karet ve vašem decku (můj tip: 60 a víc Very Happy )

2) Další naprostá banalita: Vůbec jsem nepobral, jak hra začíná. Vím, že si z balíčku můžu na začátku svého kola vzít sedm karet (případně provést "muligen"), ale mou otázkou je, jak zjistit, kdo začíná (tipuju si, že se hráči nějak dohodnou) a pokud hráč začíná, má si ve svém 1. kole líznout 1 kartu nebo ne (u MtG si hráč, který začínal nelízal kartu - jako kompenzaci za rychlost)??? Další věc je ta, že jsem si všiml, že hrdinové nemají vykládací cenu a z toho jsem usoudil, že se záměrně vykládají na začátku hry a v podstatě nevstoupí ani do vašeho balíčku, je to opravdu tak nebo můj hrdina je obsažen v mém decku a já na něj čekám, dokud mi nepřijde (což může trvat)???

3) 3. naprostá banalita: Nikde v pravidlech jsem nevyčetl, jak hra končí (určitě jsem to přehlédl Very Happy ), můžu se zeptat jak??? (jediné, co vím, že hra končí tehdy, když si hráč nemůže vzít kartu ze svého decku a tudíž prohrává - to má WoW TCG s MtG společné
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 31, 2006 11:48 am

Všechny věci na které se ptáš jsou v pravidlech, ale ráda odpovím:

1) Deck musí (pokud chceš jít např. na constructed turnaj, nebo hrát skutečně podle pravidel) obsahovat alespoň 60 karet nepočítaje hrdinu.

2)Hrdinu máš od začátku na stole, začínající hráč nelíže v prvním kole kartu. Hráči se na začátku dohodnou třeba, losem a nebo jakkoli jinak než si vezmou karty do ruky.

3) Hra končí ve chvíli, kdy si nemůžeš líznout kartu, nebo jakmile se tvůj hrdina dostane na nula nebo méně životů. Jelikož jsi hrdina Ty, tak prostě umřeš. Smile

Snad to takto stačí. Pokud by byly ještě nějaké dotazy, klidně se ptej.
Návrat nahoru Goto down
setah

setah


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 31. 10. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 31, 2006 12:38 pm

co presne znamena kdyz allik ma vlastnost "your hero can´t be destroyed" to jako ze nemuze umriti kdyz ma 0 lifu ?
Návrat nahoru Goto down
Sam Elanius

Sam Elanius


Poeet p?íspivku : 53
Localisation : Chrudim
Registration date : 03. 09. 06

Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 EmptyTue Oct 31, 2006 3:32 pm

Kronos_1024 napsal:
Ne, nemuže. (1) za tim co to je znamená, že to muže u hrdiny být jenom jednou.
Ale dvě a více zbraně s jiným jménem může mít vyložené, že? Jen si vybere kterou zaplatí na použití. => Válečník má vyložené Annihilator a Krol Blade, útočí s Annihilator, v kole soupeře na něj běží potvora a on se brání pomocí Krol Blade. Jsem o tom přesvědčen, ale chci se ujistit.
Funguje to tak? Question
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotazy k pravidlum   Dotazy k pravidlum - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dotazy k pravidlum
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: K Pravidlům-
Přejdi na: