World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?

Goto down 
+3
Teo
Veverka
Red devil
7 posters

Do jake herny chodite
1) Černy rytír v Brne
Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_lcap13%Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_rcap
 13% [ 3 ]
2) Černy rytíř v Praze
Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_lcap13%Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_rcap
 13% [ 3 ]
3) Outpost ( Praha )
Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_lcap30%Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_rcap
 30% [ 7 ]
4) V našem městě herna není
Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_lcap30%Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_rcap
 30% [ 7 ]
5) Nějaká jiná
Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_lcap13%Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Celkem hlasů : 23
 
Poll closed

AutorZpráva
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? EmptyThu Nov 09, 2006 8:02 pm

Vzhledem k dohadum o Černem ritíři jsem vytvořil téma kde se vás chci zeptat do jake herny chodíte a jaky mate nazor na ostatni herny.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? EmptyFri Nov 10, 2006 1:31 pm

Možná by bylo dobré tam mít navýběr minimálně ty herny, ve kterých se již WoW TCG hraje. Chybí Ti Balrog, Kentaur, ElDorado a stále jich pomalu přibývá.
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? EmptyFri Nov 10, 2006 4:42 pm

Souhlas, kdyžtak je tam přidej ty možnosti nebo je tam přidám pak já.
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Panoramix

Panoramix


Poeet p?íspivku : 93
Age : 33
Localisation : Karazhan, jinak Plzen
Registration date : 30. 10. 06

Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? EmptySat Nov 18, 2006 7:21 pm

JJ, hlavne Balrog tam pridej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nighthunterswow.ic.cz
snorlax

snorlax


Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Localisation : ostrava
Registration date : 15. 12. 06

Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? EmptySun Dec 17, 2006 9:30 pm

Do Kentaura Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? EmptySun Jan 14, 2007 5:22 pm

No tak jelikož jsem z Ostravy tak chodím do Kentaura, jinak co se ostatních heren týče, tak v Rytíři v Praze jsem ještě nebyl ( ani v Outpostu myslím, jelikož všechny turnaje v Praze jsem hrál v ČVUT Menze:) ).No ale Rytíře v Brně musím hodnotit kladně, byl jsem tam sice jen jednou a to jen tak po cestě ( jeli jsme do Brém na turnaj VS Systemu ), ale velice mě překvapila vstřícnost místní obsluhy....
Návrat nahoru Goto down
HERNA KENTAUR

HERNA KENTAUR


Poeet p?íspivku : 76
Age : 39
Registration date : 14. 01. 07

Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? EmptySun Jan 14, 2007 9:30 pm

Taky bych rád uvítal doplnění hlasování o více heren Smile ja třeba chodím do KENTAURA a nemužu si stěžovat lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?   Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Do jake herny chodite a jaky mate nazor na ostatní?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» I/O HERNY KENTAUR
» Jaky mix 24 boosteru a dvou starteru si nechat privezt z USA
» Za jake povolani hrajete?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: