World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Organizované hráni v Praze

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
CzechCloud

CzechCloud


Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Registration date : 01. 07. 07

Organizované hráni v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Organizované hráni v Praze   Organizované hráni v Praze EmptyWed Feb 25, 2009 2:20 pm

Zdar, mám na všechny hráče tento dotaz. Snažíme se rozjet jednu novou sérii turnajů v Praze a chci se zeptat jestli se o všechny turnaje v Praze stará pouze Corfix nebo přímo i nějaká osoba. Pokud je to někdo konkrétní prosím dejte mi na něj kontakt, rád bych mu přepovídal o co se jedná.
Návrat nahoru Goto down
Vader

Vader


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Localisation : Stod
Registration date : 16. 04. 07

Organizované hráni v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizované hráni v Praze   Organizované hráni v Praze EmptyThu Feb 26, 2009 7:35 pm

CzechCloud napsal:
Zdar, mám na všechny hráče tento dotaz. Snažíme se rozjet jednu novou sérii turnajů v Praze a chci se zeptat jestli se o všechny turnaje v Praze stará pouze Corfix nebo přímo i nějaká osoba. Pokud je to někdo konkrétní prosím dejte mi na něj kontakt, rád bych mu přepovídal o co se jedná.
Ahoy. V Praze je myslím Outpost a Černý Rytíř , který se aktivně podílí nebo přímo pořádá turnaje ve Wowku.

Jinak více informací je spíše zde : www.wowtcg.cz
Návrat nahoru Goto down
 
Organizované hráni v Praze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HRANI V PRAZE
» Hrani WoW pres internet a komunikaci pres ventrilo nebo TSko
» Praha
» Previev v Praze
» Onyxia Raid - 6.1. v Rytiri, v Praze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: