World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rampage a Meele damage

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Faragorn

Faragorn


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 11. 11. 06

Rampage a Meele damage Empty
PříspěvekPředmět: Rampage a Meele damage   Rampage a Meele damage EmptySun Nov 25, 2007 8:29 pm

1. Otázka: Ked pouzijem abilitu, co da meele damage (napr. Sinister Strike), moze sa branit a dat mi proti-damage so svojej zbranou? Proste je to combat damage?

2. Otazka: Oponent ma Timespliter (strike cost 0, dmg1), cize dualwield a k tomu mec ( strike cost 2, dmg 3). Da si rampage, a to tvrdi, ze ked da combat damage so zbranou, da si counter na tu kartu a za kazdy counter ma jeho hrdina +1 ATK. Cize zastrajkuje s oboma. Timespliter branim topankami a da mi teda za 3 dmg. Dalsie kolo to robi znova, da timespliterom tentokrat za 2 a Mecom 4? Alebo moze si pridelit ten +1 tak, ze da Timespliterom za 2? A ked da s oboma dmg, pridaju sa teda 2 countre? Alebo ako to je s tou abilitou?
Návrat nahoru Goto down
Rorrian

Rorrian


Poeet p?íspivku : 2
Age : 43
Registration date : 11. 03. 08

Rampage a Meele damage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rampage a Meele damage   Rampage a Meele damage EmptyWed Mar 19, 2008 4:00 pm

Ad 1. Nie, na zranienie udelene abilitou nie je mozene strike (svihnut) zbranou a udelit proti-damage. Nie je to mozne, ani ak abilita tvrdi, ze sa jedna o combat damage. Udriet so zbranou je mozne, len ked hrdina utoci, alebo sa brani proti inemu hrdinovy/alikovy.

Ad 2. Uder zbranou, alebo oboma (ak ma dual wield) na jeden ciel v jednom boji vytvara packet (balicek) poskodenia a sposobi tak iba jedno zranenie. (=pre splnenie podmienky Sinister Strike sposobi zranenie iba v jedndom boji=pribudne iba jeden counter) V dalsom boji ma hrdina len +1 ATK. (Timeslicer 1 ATK+2.sword 3 ATK+Counter na Sinister Strike 1 ATK = utoci za 5 ATK)
Návrat nahoru Goto down
 
Rampage a Meele damage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: K Pravidlům-
Přejdi na: