World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Bývalí hráči MTG?

Goto down 
+7
Seda
Jin92
Vlado_xXx
HERNA KENTAUR
DeadAvatar
Petersis
Sam Elanius
11 posters

Hráli jste MTG?
Ano
Bývalí hráči MTG? Vote_lcap49%Bývalí hráči MTG? Vote_rcap
 49% [ 23 ]
Ne, ale hrál jsem jinou sběratelskou karetní hru.
Bývalí hráči MTG? Vote_lcap21%Bývalí hráči MTG? Vote_rcap
 21% [ 10 ]
Ne, nikdy jsem nehrál sběratelskou karetní hru.
Bývalí hráči MTG? Vote_lcap6%Bývalí hráči MTG? Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Hraji zároveň MTG i WOW...
Bývalí hráči MTG? Vote_lcap23%Bývalí hráči MTG? Vote_rcap
 23% [ 11 ]
Celkem hlasů : 47
 

AutorZpráva
Sam Elanius

Sam Elanius


Poeet p?íspivku : 53
Localisation : Chrudim
Registration date : 03. 09. 06

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Nov 05, 2006 11:16 am

Chtěl bych udělat takovej průzkum.
Proč jste začali hrát WoW tcg?

Já jsem se vyprd na Magic a začal jsem hrát WoW tcg, protože už v MTG jsem byl průměr a hlavně se mi vůbec nelíbí obrázky na karet MTG v 8(možná i víc) posledních edicích. V některých případech jde o neidentifikovatelný obrázek, který už nemá vůbec nic společného s fantasy tematikou a jde spíš o SCI-FI (mirrodin block).
Taky už jsem chtěl skusit jiný princip hraní a WoW mi přijde optimální.
Sice jsem nehrál World of Warcraft online game, ale hrál jsem Warcraft III. a ten se mi moc líbil.

Jak jste na tom vy?
Návrat nahoru Goto down
Petersis

Petersis


Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 05. 10. 06

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Nov 05, 2006 11:28 am

Ja jsem se o WOW TGC dozvedel vlastne s allakhazamu. Hledal jsem si informace kvuli Q a najednou vidim banner WOW Card game - tak na to kliknu a hned pisu kamosovi. Pak sem hledal nejake fora a ruzne stranky prave o tomhle. Dozvedel sem se o nejakych strankach (mezi ktere patri mimojine i tadle). Stahnul sem si demobalicek a pak sem si objednal cely starter. Jeste nez priser starter sem si objednal dalsi dva booostry a pak dalsi dva.

Jsem co se tyce karetnich her novacek. Protoze jsem nikdy predtim nic takoveho nehral. Zkousel jsem MtG a moc me to nebavilo. (je pravda ze jsem hral s demo balickem) a taky spoluzaci hrajou MtG a prave kvuli nim bych to uz vzivote nehral (az na par jsou to lamy). A tak sem se zacinal zajimat o todle. Ucil se a ted uz me to bavi a dovoluju si rict ze bych si spise zahral snekym wow tgc nez WoW PC hru.
Návrat nahoru Goto down
DeadAvatar

DeadAvatar


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Localisation : Praha
Registration date : 28. 10. 06

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Nov 05, 2006 4:55 pm

hraval sem magic, warlordy,Vs. System, LotRa hraju V:tES a onlinovku taky
nema to spatny pravidla gosu obrazky,dobryho distributora a celkem fair
pro-circuit akorat to leze moc do penez ... klady vyrazne prevazujou Smile
Návrat nahoru Goto down
HERNA KENTAUR

HERNA KENTAUR


Poeet p?íspivku : 76
Age : 39
Registration date : 14. 01. 07

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptyMon Jan 15, 2007 9:58 pm

Taky se přiznám MTG a další karetní hry jsem hrál Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Jan 21, 2007 3:29 pm

Začínal jsem s Wastelands pak přešel na Lotr, nakonec na VS System a ted todle...MtG jsem hrál ale moc mě nebaví...
Návrat nahoru Goto down
Jin92

Jin92


Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Localisation : Třtice
Registration date : 30. 09. 06

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Jan 28, 2007 7:36 pm

Ja hral asi rok a pul LOTRa ,ale jenom s kamosema ze skoly...jinak wow online sem hral asi 5 mesicu ,ale je to desnej zrout casu a penez......tohle sice taky slusne zere penize ,ale ste aspon v realnym svete (kdo skoncil s wow urcite vy vo cem mluvim...) Wink .............ale nejspis se k wow online zase uchylim ,sem uz asi holt zavislej Neutral
Návrat nahoru Goto down
Seda

Seda


Poeet p?íspivku : 4
Age : 30
Registration date : 03. 02. 07

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySat Feb 03, 2007 6:31 pm

hral jsem magicy (ale jen tak mezi kamosema)
a wow tcg chci hrat protoze hraju wow ,a wow carty vypadaj zajimave Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mammooth

Mammooth


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 17. 02. 07

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Feb 18, 2007 4:47 pm

Pokemoni, MTG, LotR, ..... WoW MMORPG Cool a ted muzu i ve skole Twisted Evil (a povidejte neco o zavislosti)
Návrat nahoru Goto down
Kergan

Kergan


Poeet p?íspivku : 8
Age : 32
Registration date : 22. 01. 07

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Feb 18, 2007 11:19 pm

Ja sem zacinal s Pokemonama ( Very Happy ) ale jelikoz sem neumel moc anglicky tak me kamos ozral o nejlepsi karty Very Happy

WoW:TCG sem zacal hrat kuli odpocinku od normalniho WoW kery hraju uz skoro 2 roky xD
Návrat nahoru Goto down
shramana

shramana


Poeet p?íspivku : 18
Localisation : Bratislava
Registration date : 16. 03. 07

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Mar 18, 2007 3:11 pm

Zbieral som predtým Pokémon karty, ktoré doteraz mám, no bohužiaľ to všetkých ostatných omrzelo. Crying or Very sad Navyše, tie posledné edície boli už naozaj úplne uletené (dúfam, že tu sa to nestane!).

Magic som nezbieral, ale trochu hrával.

WoW sa mi zdá lepšie ako Magic, hlavné rozdiely sú zároveň aj výhodami: systém resourcov, bojový systém, flip power hrdinov.

Ale ako veľké negatívum vidím, že oproti Magicu má WoW oveľa horšiu atmosféru (nieže by malo zlú, ale Magic mal vynikajúcu - a to napriek tomu, že som nikdy nemal vlastné karty).

Ja nehrávam WoW MMO, takže možno pre online hráčov to je familiárnejšie a atmosféra sa im zdá lepšia. Ale Magic mi pripadal viac fantazijný, otvorený, pestrý, obrázky boli krajšie (tie landy!); zatiaľ čo obrázky na WoW sa príliš koncetrujú na vyobrazenie osoby, nie sú tam také pekné panorámy, takmer vôbec nevidieť prírodu (vzácnou výnimkou je nový Tanwa the Marsman - tú kartu musím mať Laughing ) a aj keď alík môže byť v zásade akýkoľvek, v drvivej väčšine to je z tých 8 (10) základných rás, zatiaľ čo v Magicu to bolo zaujímavejšie.
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? EmptySun Mar 18, 2007 9:13 pm

Oki Wow je jedna z první TCG do kterých jsem se pořádně obul Very Happy
V magikách jsem to jen tak šolíchal!!!
BAttlestar galactic jsem jen tak natuk a to stejný Yu-gi-oh!!

Takže lidí WoW je určitě lepší než magik!!!
Tkže hrajte,hrajte a hrajte!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Sponsored content





Bývalí hráči MTG? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bývalí hráči MTG?   Bývalí hráči MTG? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bývalí hráči MTG?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: Offtopic :: Spambanka-
Přejdi na: