World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trochu ordnung!!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Trochu ordnung!!! Empty
PříspěvekPředmět: Trochu ordnung!!!   Trochu ordnung!!! EmptyMon Sep 17, 2007 9:06 pm

Jak jste si všimly trochu jsem překopal forum a by bylo přehlednější i tak jsou furt části kde je trochu jak to říct... nepřehledno pokud teda máte nápad jak to pomoc udržet přehlednost tak mi to prosím pisnětě ocením jakýkoliv nápad klidně i připomínky k aktuální upravě. THX
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Trochu ordnung!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ordnung!!!   Trochu ordnung!!! EmptyTue Sep 18, 2007 9:39 am

Redswif napsal:
Jak jste si všimly trochu jsem překopal forum a by bylo přehlednější i tak jsou furt části kde je trochu jak to říct... nepřehledno pokud teda máte nápad jak to pomoc udržet přehlednost tak mi to prosím pisnětě ocením jakýkoliv nápad klidně i připomínky k aktuální upravě. THX

V sekcii Turnaje by si este mohol urobit sekciu Slovensko
Návrat nahoru Goto down
 
Trochu ordnung!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: