World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Info o MR, aneb dockali jsme se.

Goto down 
+3
Imhatep
Iceman009
Mic-Hal
7 posters
AutorZpráva
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:00 pm

tak napred snad link, ze.
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz/mistrovstvi.html

Tak a teď mé názory. Nejprve musím říct, že jsem zmaten.
zkusim si to rozebrat matematicky

+ Prvni misto ma letenku a to dokonce i promenitelnou na zbozi. Co se mne tyce, velke plus
+ Top16 se kvalifikuje na MS. Většina zemí má jen Top8. Leč využitelnost pochybná.
+ Není to ve sklepě, ale ve škole, kde se hraje fajn.
- Boostery. Za třetí místo 6 boosteru? Celkem rozpočteno na 1,5 displaye. To fakt není moc. Na MR v LOTRovi, které jsem organizoval bylo krom jiného (proma, antologie, poháry pro Top3) 5 displayu na ceny a to prosím po 36 boosterech. Nevím, odkud tady vítr vane, protože na ofiko UDE informacích je napsáno "boosters of FoO", ale i kdyby od nich prisla jenom tato malá dotace, není namístě Corfixu to boosterově trochu zadotovat, aby to dle cen nevypadalo jako obyčejné regionals? Mimochodem, to, že UDE posílá podporu na MS do tolika zemí je už samo o sobě fajn (viz Decipher a jeho podpora) ale prostě mito přijde pod úroveň a trochu k smíchu. Proč k smíchu? Viz další bod.
- Top16 se kvalifikuje na MS ale nedostane ani jeden booster. To jsou nám paradoxy.
- MR je akcí, která je jako výkladní skříň celé hry. Stačí se podívat na ceny na MS ($ 100.000,- pro prvního). Slouží k nalákání dalších lidí. Až se takový nováček zeptá druhého vicemistra, co vyhrál a on odpoví, triko, podložku a 6 boosterů, myslíte, že to udělá nějaký skvělý dojem?
- Neprůhlednost. Viděl jsem oficiální dokumenty UDE a tedy i různé druhy mistrovství, které se mohou konat. To naše nespadá nikam. Není ani 2-denní s draftem, letenkou a počítači (UK, GER, ITA,...) ani jednodenní s draftem, letenkou a počítači (AU) ani jednodenní bez draftu s letenkou a počítači (GRE, HOL, POL, ESP,...) a dokonce ani jednodenní bez draftu, bez počítačů a bez letenek(HUN, FIN, RUS, NOR,...).

Prostě klasický český mišmaš. :/
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:17 pm

no ja osobne nemam slov a jsem mirne znechucen..ceny jsou prosim pekne uplne k smichu..letenka bez tax taky neni buhvijaka vyhra, notebook a podobne kraviny ozelim..ale treba promo Leeroy mi dost chybi..shrnuto a podtrzeno je to cele volake cudne a jestli to bude i takhle dal pokracovat, tak je jiste, ze tahle hra pomalu umre..taky sem byl z Pana prstenu zvykly na krapet jine dotace a krapet jine ceny..bohuzel..
Návrat nahoru Goto down
Imhatep

Imhatep


Poeet p?íspivku : 130
Age : 32
Localisation : Benešov
Registration date : 03. 05. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:28 pm

nic víc neřeknu než toto No
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:33 pm

Už jsem přišel na to, proč nejsem tak otrávený jako vy. Já totiž ani nic jiného nečekal, proto je pro mne plus, že je tam letenka, spíše než mínus, že tam nic jiného není.
Návrat nahoru Goto down
Imhatep

Imhatep


Poeet p?íspivku : 130
Age : 32
Localisation : Benešov
Registration date : 03. 05. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:38 pm

ta letenka je ro těch 16 hráčů nebo jenom pro toho jediného BEST OF THE BEST?
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:41 pm

to imhatep: zkus hadat..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Imhatep

Imhatep


Poeet p?íspivku : 130
Age : 32
Localisation : Benešov
Registration date : 03. 05. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:44 pm

no tak kvalifikace a letenka je něco jiného...
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyThu Aug 30, 2007 1:59 pm

a] dekuji kloboukovi za to si dal cas a sepsal sem sve dojmy
b] bohuzel musim jen souhlasne prikyvovat
c] prosim a zadam Corfix o vysvetleni pozadi toho jak je mozne ze mame tak zajimavy format (ceny) mistrovstvi. (resp. jakakoliv reakce je vitana. to abych vedel jestli stale hrajeme hru na mrtveho brouka nebo ne)

Diky
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyFri Aug 31, 2007 9:15 am

BTW: promový Leeroy je myšlen jako odmena pro judge za to, že si nechá mistrovství ujít, a jsem v pokušení toto udělat, protože cesta do Brna se vyplatí prvnímu :/
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyFri Aug 31, 2007 9:52 am

Upřímně, kdyby jsme byli někde jinde a tudíž existovala reálná šance toho promo Leeroye vidět, asi bych taky převlékl triko.
Návrat nahoru Goto down
Miloush

Miloush


Poeet p?íspivku : 35
Localisation : Temná sluje
Registration date : 24. 10. 06

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyFri Aug 31, 2007 8:10 pm

Abych pravdu řekl, při otevřeném mistrovsví se asi nedají čekat jiné promo ceny než jsou. Udivuje mě jen to, že za vstupné 350,- je na ceny 48 boosterů. Když nepočítám dotaci od UDE na boostery MR, tak nevidím jediný důvod k tak vysokému vstupnému na constructed turnaj. Podle info nebude žádný draft, tak proč 350,-? Při dvaceti lidech je to 7000,- což je rozhodně na víc než 2 displeje. O tom, z čí peněženky půjde příspěvek na letenku, netuším, ale bývá pravidlem, že není zahrnut do vstupného. Je to jeden příspěvek za rok. Např v MtG se vstupným 600,- jsou v ceně dva drafty, ceny v boosterech a ještě letenka pro první 3 (pokud si to ještě pamatuju správně)
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyFri Aug 31, 2007 9:14 pm

jenez WOW neni magic a to je to, oc tu bezi..bohuzel..Sad
Návrat nahoru Goto down
Imhatep

Imhatep


Poeet p?íspivku : 130
Age : 32
Localisation : Benešov
Registration date : 03. 05. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyFri Aug 31, 2007 9:17 pm

dáme reklamu o WOW TCG na čt 1 před večerníček a je to!
Návrat nahoru Goto down
Imhatep

Imhatep


Poeet p?íspivku : 130
Age : 32
Localisation : Benešov
Registration date : 03. 05. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptySat Sep 01, 2007 7:57 pm

pomocte. potřeboval bych obrázek, na kterém je znak hordy. kdyžtak mi to pošlete na mail, nebo mi dejte stránku kde to je. Všem díky
Návrat nahoru Goto down
Miloush

Miloush


Poeet p?íspivku : 35
Localisation : Temná sluje
Registration date : 24. 10. 06

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptySat Sep 01, 2007 10:36 pm

Iceman009 napsal:
jenez WOW neni magic a to je to, oc tu bezi..bohuzel..Sad

Jenže wowko se snaží konkurovat magicu a to je to oč tu běží, bohužel confused
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptySun Sep 02, 2007 2:08 pm

snaha asi nekdy neni vsechno..co nadelas..a v mnoha pripadech to ani neni na hracich, ale na distributorovi, jak se k tomu postavi..a vzhledem k tomu, ze Corfix pouze a jenom mlci a mlci a mlci, tak je to potom tezke..ale to uz je tady asi stara a obehrana pisnicka..
Návrat nahoru Goto down
Imhatep

Imhatep


Poeet p?íspivku : 130
Age : 32
Localisation : Benešov
Registration date : 03. 05. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptySun Sep 02, 2007 3:30 pm

no jo Brno, taková dálka Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Vader

Vader


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Localisation : Stod
Registration date : 16. 04. 07

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptySun Sep 02, 2007 4:09 pm

no bezva zase brno ... já si snad nikdy nezharharju z někdym jinym než je muj brácha ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. EmptyMon Sep 03, 2007 9:35 am

ehm ... chtel bych podekovat corfixu za jeho totalni ignoranci deni na forech, nebot tim ulehcuje memu svedomi a ja mohu bez vycitek kritizovat corfix jak me napadne. Tak jeste jednou diky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info o MR, aneb dockali jsme se.   Info o MR, aneb dockali jsme se. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Info o MR, aneb dockali jsme se.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dalsi edice, aneb jaka myslite ze bude?
» Hrdinove v Dark Portalu
» Nabidka - doplnujici info

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: