World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Něco o FoO z vlastní dílny

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Něco o FoO z vlastní dílny Empty
PříspěvekPředmět: Něco o FoO z vlastní dílny   Něco o FoO z vlastní dílny EmptyThu Aug 16, 2007 2:24 pm

Nazdar, tak na mém webu se pomalu ale jistě začíná smolit článek o FoO, takže jestli někoho kromě mne samého zajímají moje názory anebo se prostě nudí, můžete mrknout Smile
a btw, brzy tam přibude i další soutěž Wink

MichalKP

www.mic-hal.webz.cz
Návrat nahoru Goto down
archa

archa


Poeet p?íspivku : 16
Localisation : Bratislava
Registration date : 19. 11. 06

Něco o FoO z vlastní dílny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco o FoO z vlastní dílny   Něco o FoO z vlastní dílny EmptyThu Aug 23, 2007 1:09 pm

Veľmi príjemné čítanie... kľudne v tom pokračuj ďalej a nielen o FoO... bounce
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Něco o FoO z vlastní dílny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco o FoO z vlastní dílny   Něco o FoO z vlastní dílny EmptyThu Aug 23, 2007 2:46 pm

Mrk.

Wow.

Jsem vážný zájemce o knižně vydané souhrné zápisky z klobouku.
Návrat nahoru Goto down
Samuraj

Samuraj


Poeet p?íspivku : 63
Localisation : Kosice
Registration date : 25. 07. 07

Něco o FoO z vlastní dílny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco o FoO z vlastní dílny   Něco o FoO z vlastní dílny EmptyThu Aug 23, 2007 3:26 pm

Erm... Ty paris LoTR TCG online? Ja som to kedysi davno dost intenzivne hral, mam tam kopu kariet (komplet dwarf deck s Durin III Smile ) potom vysli nove sady a mechanizmy, tak som to prestal hrat... Ale keby tam bola nejaka parta tak sa kludne pridam!
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Něco o FoO z vlastní dílny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco o FoO z vlastní dílny   Něco o FoO z vlastní dílny EmptyThu Aug 23, 2007 3:54 pm

Nevím, jak jsi na to přišel, ale hrál jsem to: ) Tuším, že jsem měl dost dobrý Rohan deck (po Shadows), ale už jsem na to nešáhnul věčnost..

Jinak dík za povzbuzení, jinak by se asi Paladin a Priest nedočkali;)
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Něco o FoO z vlastní dílny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco o FoO z vlastní dílny   Něco o FoO z vlastní dílny EmptyThu Aug 23, 2007 6:15 pm

tak zatim docela zajimave, ale nejak mi tam jeste par povolani chybi..Smile jak je to mozne??? To mas tak malo volneho casu??Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Něco o FoO z vlastní dílny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco o FoO z vlastní dílny   Něco o FoO z vlastní dílny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Něco o FoO z vlastní dílny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Udelejte si svou vlastni kartu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: