World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Liberec

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
warlock

warlock


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 08. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Liberec   Liberec EmptySat Aug 11, 2007 1:44 pm

Hoj mládeži. Nenašel by se tu někdo z liberce kdo by me mohl zaučit ve wow:tcg. Sem naprostý začátečník (balík mám jen vytisklý) mohly bysme si třeba sednout v čajovně a zahrát si Smile scratch
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySat Aug 11, 2007 9:29 pm

Zdar. Zajdi někdy do Jotunheimu, tam se to hraje. Jinak liberečáci jsou proslulí tím, že na tyto fóra nechodí Smile Ale pokusím se nějakého z nich sem nasměřovat.
Návrat nahoru Goto down
warlock

warlock


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 08. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySat Aug 11, 2007 11:14 pm

jj Sem si taky vsimnul celkove liberecáci se moc nikde nevyskytují samej brák a pražák. jinak díky.
Do jotinghemu (nwm jak se to pise a je mi to jedno) hodlám zajít v pátek do pátka dám z bratrem pár zápasu vytisklejma kartama
on maga (troll)
ja asi druid nebo neco jinnyho cyclops
Návrat nahoru Goto down
warlock

warlock


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 08. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySun Aug 12, 2007 12:29 am

tak ne já asi shaman Smile a az se to porádne naucim tak skusim asi nakej rush farao rendeer santa king queen sunny jocolor
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySun Aug 12, 2007 8:15 am

Zvolil bych být tebou opačné pořadí, většina rushů je poměrně jednoduchá na konstrukci i na zahrání, takže naučit se to na rushi a pak postavit něco komplikovanějšího.

S těma liberečákama máš pravdu, ti jsou vůbec proslulí tim, že nejsou. Co to hraju, navštěvuju turnaje pravidelně, a nějakého liberečíka jsem viděl na dvou, které se oba hrály v Jotunheimu. Liberecká komunita je tak trochu sama pro sebe, schválně, jestli se někdo z nich objeví aspoň na mistráku.
Návrat nahoru Goto down
warlock

warlock


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 08. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySun Aug 12, 2007 11:19 am

No ono to možná bude tim ze te Jotunheim je zapadlá díra v paržský ulici a většina Lotru a magickaru co znám si spis udelá turnaj u sebe doma a tam kupujou jenom boostery. (ale na to ze liberec je docela velký mesto tak liberecáci nejsou nikde na zadnym foru v zadný hre proste nejsou)
Návrat nahoru Goto down
Rian

Rian


Poeet p?íspivku : 31
Age : 37
Registration date : 29. 06. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySun Aug 12, 2007 12:07 pm

warlock napsal:
No ono to možná bude tim ze te Jotunheim je zapadlá díra v paržský ulici a většina Lotru a magickaru co znám si spis udelá turnaj u sebe doma a tam kupujou jenom boostery. (ale na to ze liberec je docela velký mesto tak liberecáci nejsou nikde na zadnym foru v zadný hre proste nejsou)


Nechápu jak tak můžou žít...
Návrat nahoru Goto down
warlock

warlock


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 08. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySun Aug 12, 2007 12:13 pm

bohuzel muzou, ale pokud nekdo nekoho z liberce zná tak ad mi na nej posle kontakt na icq:395-057-050
A pokud by nekdo chtel poradit nekomu kdo to zatim nikdy nehral (krachla mi tiskárna takze to vytisknu az v pondělí Mad Evil or Very Mad pale ¨)
tak muze taky napsat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
warlock

warlock


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 08. 07

Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec EmptySun Aug 12, 2007 10:00 pm

Mic-Hal napsal:
Zdar. Zajdi někdy do Jotunheimu, tam se to hraje. Jinak liberečáci jsou proslulí tím, že na tyto fóra nechodí Smile Ale pokusím se nějakého z nich sem nasměřovat.
Nasmeruj pls nbeo mi na nej dej rovnou icq
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Liberec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liberec   Liberec Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Liberec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Srazy-
Přejdi na: