World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 málo

Goto down 
+2
Mic-Hal
Red devil
6 posters

Kolik je turnajů ve wowu v Praze
Málo
málo Vote_lcap75%málo Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Stačí
málo Vote_lcap25%málo Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Hodně
málo Vote_lcap0%málo Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 4
 
Poll closed

AutorZpráva
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 12:19 am

Nevim jestli to příde jenom mě ale příde mi že organizace turnajů v Praze dost vázne. Mám pocit že se koná málo turnajů čímž trpí hra celkově a nepřidává to vůbec na hráčích. Chybí propaganda mezi malími a mladými hráči. Nejsou klučíci (kromě mě). Z toho vyplívá že je málo karet a málo hráčů. Takže jak to řešit????? podle mě by se měl najít ještě někdo kdo by taky v Praze organizoval turnaje.
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 12:24 am

Jen dodávám, že když už se zorganizují tak jsou v jeden den v rytíři a v Outpostu.

A turnaj pokud vím bude hned tuto sobotu v Outpostu. Původně měl být Molten Core, ale jelikož na ten nepřijde zřejmě dost lidí, bude se konat normální turnaj. Škoda je, že o tom nikdo nikde neinformoval, ale to je už bohužel klasika.
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 1:04 pm

Mic-Hal napsal:
Jen dodávám, že když už se zorganizují tak jsou v jeden den v rytíři a v Outpostu.

A turnaj pokud vím bude hned tuto sobotu v Outpostu. Původně měl být Molten Core, ale jelikož na ten nepřijde zřejmě dost lidí, bude se konat normální turnaj. Škoda je, že o tom nikdo nikde neinformoval, ale to je už bohužel klasika.
Jaký budou ceny když bude normoš turnaj???
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 1:20 pm

Teoreticky by měly být stejně dobré jako u MC, ale já to neorganizuji takže víc fakt nevím.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 1:49 pm

Hoši..může mi někdo vysvětlit vaši situaci v Praze?? 2 herny a NEJSOU schopné se domluvit mezi sebou na pořádání turnajů..docela mi to připomíná takové jedno úsloví, které nekončí zrovna dobře..Smile To je to takový problém se domluvit na termínech a pořádat každý turnaje jinak?? Nebo snad v této situaci jde logika stranou??
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 2:37 pm

Logika v tom opravdu nemá co pohledávat.
Z pražské komunity hráčů třetina ani nepáchne k Rytíři a třetina zase do Outpostu.
A vůbec to tady stojí dost za prd. Na včerejším "turnaji" (od 18 30) to bylo ukázkové.
1) V rytíři jsem já a Arcák. Vím, že má přijít Libča
2) cca v pět rytíř ohlašuje že je nás málo a Arcák odchází
3) přichází Libča a Raplík, ale to už je pozdě. Takže se opět nic nekonalo. uvidíme dnes v Outpostu jaký bude další díl této naší pražské komedie.
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 2:53 pm

Mic-Hal napsal:
Logika v tom opravdu nemá co pohledávat.
Z pražské komunity hráčů třetina ani nepáchne k Rytíři a třetina zase do Outpostu.
A vůbec to tady stojí dost za prd. Na včerejším "turnaji" (od 18 30) to bylo ukázkové.
1) V rytíři jsem já a Arcák. Vím, že má přijít Libča
2) cca v pět rytíř ohlašuje že je nás málo a Arcák odchází
3) přichází Libča a Raplík, ale to už je pozdě. Takže se opět nic nekonalo. uvidíme dnes v Outpostu jaký bude další díl této naší pražské komedie.

no nevim koho si myslel tim raplikem doufam ze ne me i kdyz kdo jinej krom me tam byl to netusim.

Ale mas recht v praze je to s hracskou komunitou uplne k nicemu :-/
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 2:55 pm

: ) Neber si to osobně, ale křestním ti říkat je blbé a nick máš moc dlouhý, tak jsem vzal obě tyto jména a dal je dohromady. Vzniklé Rapadlo jsem potom už jenom zkrátil. Ještě by šlo Radlo, ale to taky nic moc, ne? Smile
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 3:26 pm

citace :
: ) Neber si to osobně, ale křestním ti říkat je blbé a nick máš moc dlouhý, tak jsem vzal obě tyto jména a dal je dohromady. Vzniklé Rapadlo jsem potom už jenom zkrátil. Ještě by šlo Radlo, ale to taky nic moc, ne?

cyclops cyclops Laughing Laughing
co dodat
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 4:34 pm

No je mi do toho celkem kulové, jak jinak..ale jaký je (mohu-li se zeptat) důvod toho, že třetina komunity nepáchne tam a další zase tam??
Hráčů máte z republiky asi nejvíc a přitom hovno hovno zlatá rybko..nás je v Ově tak plus mínus 15-18 hráčů, na menší páteční turnaje máme vlezné 100,- a přijde nás aspoň 8 téměř vždy..pokud se někam nejede nebo se nekoná něco lepšího a ani nemáme problémy někam vyjet, když je nějaký fajn turnaj (podotýkám, že kamkoliv)..
Kolik je vás?? Tak ke 40 v celé Praze by to jít mohlo, ne?? A jestli ta hra lidi baví, tak je myslím docela jedno, kde ji hrají..hlavně, když se termíny nebijí navzájem a můžete hrát v jakžtakž solidním počtu..
Ale jak sem si přečetl, logika se nám tady asi vytratila..

P.S.: může mi někdo sdělit, jak se v Praze konají turnaje?? Od kolika a tak podobně..možná tady budu přes prázdniny a rád bych si občas zahrál..dnes nemám u sebe balík (musím pro něj do Ovy), ale od soboty bych už mohl..v kolik začíná ten Constructed namísto MC??
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 5:40 pm

presne jak si rikal logiku to nema onomu se nelibi jit sem a druhymu tam, je to takova hloupa rivalita na ktere trati akurat ucast na turnajich a moznost lepsi hry a vetsich vyher.

to ze platite 100 je docela dost u nas se platilo 20 v outpostu a v rytiri se neplati nic ale zase jsou male vyhry vetsinou tak 1-2 boostery na turnaj (ligu)

liga se kona v pondeli od 17-18 v rytiri (na florenci), v utery (tedy midsummer fest) v utery v outpostu od 18

a zbytek co sem nerekl najdes tady na foru jen to chce bystre oko Smile
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyTue Jul 10, 2007 9:27 pm

to iceman009: rád bych slyšel nějaké vyjádření(možná i omluvu Wink k festivalu fantazie kde jste hrdě oznamovali svůj příjezd a nakonec přijela jen delgace z prahý(děkuji) a kterých se občas tvrdí že nikam nejezdí???

to prague players: v tomhle fakt nevím jak poradit!! Crying or Very sad hráčů asi máte v praze dost, vlezným to asi nebude. takže srr děcka nevím čím to může být!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyWed Jul 11, 2007 12:23 am

to redswif: sorry, ja nic takoveho neohlasoval..2 dny zpatky sem se vratil z Londyna, tudiz sem se ani zucastnit nemohl, ale za ostatni Ostravaky se timto omlouvam a duvod byl myslim ten, ze jim do toho udajne neco vlezlo a myslim, ze dost sehrala i financni stranka vzhledem k blizicim se vyjezdum do Brna na MC a mozna Pardubic (i kdyz podle prvniho infa to moc nevypada)..21. MC, 28. kvalda v Ove..to je pak tezke..

Ale ke zde zminene a probirane situaci..dneska sem byl v Outpostu a dojmy byly zajimave..hracu tak plus minus 8, turnaj se nejspis nekonal, nekteri si zahrali MC, dali par treninkovych her a hotovo..nevim no..vzajemne antipatie Rytir vs Outpost sou sice urcite zajimave, ale teto hre to neprospiva ani v nejmensim..uvidime no..ale nerad bych pohrbival dalsi hru..ktera ma celkem slusny potencial..
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyWed Jul 11, 2007 10:55 am

Ano, nekonečný příběh pražských heren má další kapitolu. Tentokráte je hlavním účastníkem právě Outpost.
Poměrně dlouho byl dopředu inzerovaný turnaj do Midsummer Fire Festivalu (či jak říká Šmajda Midummer) a tak nás tam bylo nezanedbatelné množství. Jenže Šmajda nedorazil.
Nevadí, říkal to takže no problemo. Hobit to zvládne.
Jenže Hobit nedorazil.
Nevadí, někdo to tam měl na starosti a tak jistě ví co a jak.
Jenže on nevěděl.
Takže nakonec z totálního nedostatku jakékoliv organizace se turnaj nekonal.
Začíná mi to připadat, jako by se obě pražské herny pokoušeli navzájem trumfovat v neschopnosti. Nebo se možná už změnila doba a herny očekávají, že veškerou organizaci si zvládnou hráči sami. pokud je to tak, tak by nám hráčům to ale měl někdo říct Smile
MKP
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyWed Jul 11, 2007 11:22 am

A já si říkal, že tam pořád není nikdo nový a slibovaný Hobit, který mi měl říct, v kolik začíná sobotní Constructed, mi pořád nesděluje nic..Smile
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyWed Jul 11, 2007 11:38 am

sobotni constructed "bude" v 13:00 aspon tohle vera tvrdil hobit ktery se objevil v pul 9 byl velmi prekvapen ze to mel organizovat i kdyz vzapeti se placl do hlavy ze nato uplne zapomel Smile nj skleroza je mocna carodejka. skoda jen ze jsme prisli o dve kvalifikacni mista a ceny. co se tyce hry nemuzu si stezovat testovat balik libcou je docela zabava
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyWed Jul 11, 2007 12:30 pm

co na to dodat chlapci..Very Happy

Jinak v sobotu se tam asi stavim si zahrat..uvidim, jak budu po patku v Ove schopny vstavat..Smile Ale v 1 to je hratelny cas..
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyWed Jul 11, 2007 2:40 pm

bylo by to fajn kazdy hrac navic se hodi
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyWed Jul 11, 2007 11:31 pm

Zpátky k situaci ja teda na turnaje moc nelezu protože tušim že to zase bude na hovno nebo že se na to zapomene ale v outpostu sem dost často (nerad chodim do rytíře je to tam pro mě dost nepříjemný prostředí a lezu tam jen když musim), ale mam pocit že turnaje nejsou pro to že se nikomu nechce je organizovat nebo spíš nikdo není pořádně schopen je organizovat.
P.S. omlouvám se za všechny pravopisný chyby ale mám prázdniny Mad
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo EmptyThu Jul 12, 2007 9:38 am

Jak v tom žiju, tak je to neuvěřitelný, je mi vás fakt líto, ale vážně jsem s tím neměl co udělat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





málo Empty
PříspěvekPředmět: Re: málo   málo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
málo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: