World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 WoW

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
emerika.

emerika.


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 07. 07

WoW Empty
PříspěvekPředmět: WoW   WoW EmptyWed Jul 04, 2007 2:43 pm

Viděl jsem tuto hru na netu v e-shopu jsme zvyklej na magic ale docela mě to láká jít a koupit si ji jenže nechci zase utratit prachy jen tak za něco čemu nebudu rozumět a nebudeme to bavit. Tak proísm řekněte mi vo co v tý hře jde a aspon nějak stručná pravidla. Případn mě pište klady této hry.
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptyWed Jul 04, 2007 4:46 pm

Smile
+ rozumíš magicu, budeš rozumět WoWům
+ hezká podpora UDE (podložky, proma, upomínkové předměty, na vyšší úrovni počítače a jiná udělátka)
+ Jednoduchý, ale přesto ne primitivní systém
+ To, že hraješ za charaktera (nyní celkem tuším 36 různých)
+ krom klasického formátu i Raid formát pro vícero hráčů, kdy se spolu snaží zabít jeden předpřipravený balíček reprezentující například Onyxii (černý drak)
+ mně se to líbí

- dochází mi nápady, práce je zabíjí
Návrat nahoru Goto down
emerika.

emerika.


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 07. 07

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptyWed Jul 04, 2007 5:11 pm

mno jo tak klady mám ale co pravidla chci aspon vědět o čem to je . (Jako o WoWech to vým) ale třeba kdy vyhrávám a podobně prostě jednoduše jestli by jsi mi vysvětlil pravidla
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptyThu Jul 05, 2007 9:36 am

vyhráváš když zabiješ protivníkova hrdinu, nebo když oponent dolíže. Každé kolo můžeš položit jeden zdroj, který za tapnutí generuje manu, za kterou hraješ karty, popřípadě používáš schopnosti těch, které zůstávají na kole.
Spíš jsou zajímavý asi rozdíly oproti MTG, ktewré se projeví hlavně v boji. Útočí se vždy jen jednou potvorou nebo hrdinou a pro útok sám vybíráš cíl, tj zvolíš si, jestli útočíš do hráče nebo do jeho potvory. A zranění nejdou na stack, to znamená, že nemůžeš odseknout potvoru v reakci na to, že by měla umřít, nebo můžeš, ale třeba v boji ona sama nedá zranění.
A ještě k těm zdrojům - jsou tu questy, které jako zdroj slouží primárně, ale když nepřijdou, můžeš položit jako zdroj libovolnou kartu z ruky, takže nedochází k magicovému mana screw
Návrat nahoru Goto down
emerika.

emerika.


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 07. 07

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptyThu Jul 05, 2007 9:01 pm

Mno jo ale jak jsi řekl že mužu utočit do hráče ale vyhrávám když zabiju hera nebo když oponent dolíže. Takže jestli to chápu hráč=hrdina nebo když utočím do hráče stáne se to samé co v Harry Potterovi že si karty z balíčku dá do hrobu?
A jinak je to todle mimo pravidel jak jsem se díval na obrázky a karty WoW TGC tak všude vydím jenom temnou stranu ale co ta světlá? Ta není?
Jinak jakej starter by jste mi poradili nebo co by jste mi poradili do začátku
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptyThu Jul 05, 2007 10:28 pm

mas recht, hero=ty .)
Hodny jsou modry, zly jsou cerveny. Mozna se ti budou snazit tvrdit opak, to ale budou jenom propagandisticky kecy.

Startery jsou v soucasne dobe zhruba tyto:
1) Starter HoA (nahodne starter + 2 boostery)
2) Starter TtDP ( -----II----- )
3) Otevřený starter HoA (třeba v ČR, otevřeli to a tak to není již náhodně, ale vybíráš si)

Já jsem příznivcem náhodných Smile
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptyFri Jul 06, 2007 8:46 am

hero má mezi 25 a 31 životem, když o ně přijde, umře
Návrat nahoru Goto down
emerika.

emerika.


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 07. 07

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptyFri Jul 06, 2007 10:24 pm

Jistě takže nejspíš v pondělí letím do rytíře si to koupit náhodnej ale přesně nějakou edici jestli je.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW EmptySun Jul 08, 2007 8:58 am

edice jsou dvě, Heroes of Azeroth (ta starší) a Through The Dark Portal (ta novější). Je v podstatě úplně jedno, kterou si vybereš, i když možná v tý nový vyšly do začátku o něco silnější karty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





WoW Empty
PříspěvekPředmět: Re: WoW   WoW Empty

Návrat nahoru Goto down
 
WoW
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: