World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Molten Core raid event

Goto down 
+4
Liborhood
chapadlo
Iceman009
Redswif
8 posters
AutorZpráva
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyWed May 30, 2007 8:14 pm

Tak bych vám rad oznámil že se dne 21.7.2007 bude v brně v černém rytíři konat Molten Core raid event!!! Vlezný 1000,- na tým o čtyřech lidech(tým obdrží 1Molten Core) plus když se dobře umístíte tak nějaký treasure packy!!! min. počet lidí je 16 aby se mohl turnaj odehrát!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyWed Jul 18, 2007 12:56 pm

Takže mám bližší info k sobotnímu (21.7.) MC radi eventu
Místo: ZŠ Jana Babáka (není to daleko od Černého rytíře, viz. mapka)
Molten Core raid event Mapa-tij1

Vlezné: 280,- na tým + pokud nemáte MC tak možnost zakoupit s 20% slevou
Ceny: na ceny bude booster na hráče + by mělo být 7 Treasure packů(drobný problém je že k tomu UDE moc nehlásí takže nejsem jistý jestli budou na místě nebo budou poslány dodatečně)
Start: 12:00 od 11:00 registrace Bude dost přes polních tak možnost startu posunout!(pokud se opozdíte(problém vlakem apod. dejte vedět)

To je asi vše kdyby dotazy ptejte se!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyWed Jul 18, 2007 2:28 pm

tak obecna pravidla ok, ale docela by me zajimalo, jakym systemem se bude hrat, jak budou rozdeleny ceny a jak se urci vitez a dalsi nasledujici pozice..jen tak pro zajimavost samozrejme..dekuji..Smile
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyWed Jul 18, 2007 3:25 pm

na tohle jsem ještě nejak prostě nedostal pravidla!! Ale asi předběžně vyhraje MC jeho tým dostane bod vyhrajou raideři jejich tým dostane bod(tudíž možnost získat až dvou bodů v jednom kole)!! Jestli nekdo nekdy dělal turnaj v raidech(myslím že v praze nějaké byli) může napsat jak to hráli oni!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyThu Jul 19, 2007 11:26 am

jak to vypada s ucasti brnenskych tymu? z prahy pocitej jeden ostravaci taky jeden hlasili tak snad se 4 tymy slezou
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyThu Jul 19, 2007 12:03 pm

z brna budou dva!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyThu Jul 19, 2007 3:48 pm

Super, tak to uz se tesime.

Jinak ohledne pravidel jak jsme hrali onyxii

1] myslim, ze hrac onyxie zadne body neziskaval
2] pri rovnosti bodu vyhral ten kdo zabil onyxii na mene kol
3] v pripade rovnosti poctu kol vyhral ten kdo mel v okamziku vyhry mene ran na hrdinech.

Naprosto netusim jestli to byly oficialni pravidla nebo nase vymysly, protoze jsem pravidla raidu nikde nenasel
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyFri Jul 20, 2007 7:40 pm

Pár doporučení ohledně pravidel:
1) losování Bossů by mělo být stejné pro všechny Raid Bosse (hráče), tedy že se náhodně nalosují za přítomnosti všech těchto Boss-hráčů, aby měly všechny týmy stejné šance.
2) Myslím, že tým by měl dostat za kolo tolik bodů, kolik dal zranění bossům + nějaký bonus pokud zabije MC (tedy cca 95 bodů za životy + bonus (?15?).
To by mělo stačit.

Tolik mé návrhy a budu se těšit.
MKP
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptySat Jul 21, 2007 9:36 pm

Molten Core v Brně ve zkratce:

+ Konečně se sešlo dost lidí na to, aby se konal nějaký alternativní turnaj (naposledy Triple threat)
+ Turnaj byl docela vtipný, ve známé základní škole, takže jsme se nemuseli mačkat v čerňáku
+ Vyhráli jsme (tento bod je, jak jste si jistě všimli, trochu subjektivního rázu)
+ Zahráli jsme si poker

- Ostravaci nás pořádně napjali. Se svým 1,5h zpožděním jsme už nad nimi udělali kříž a připravovali se na hru ve třech.
- Ceny. V podstatě jeden booster za 100 korun. Obávám se, že tohle není tak úplně způsob, jak přilákat lidi z jiných měst. Nás každého cesta vyšla na cca 450,- (+ jídlo) a u takovéto zvláštní akce člověk čeká víc. Navíc my jsme vyhráli a tak jsme každý získali dva boostery a jeden TP (snad). Chudáci, kteří skončili třeba již jen na druhém místě získali jeden TP dohromady.
- Počasí. Nevím z čeho, ale bylo nám (Já+Lib) tam pěkně dusno a nepříjemně. Myslím, že málokdo mohl přehlídnout můj úžasný módní navlhčený kapesníček zdobící mé čelo.

Celkové resumé:
Akce dobrá, jen finančně dost náročná a pro budoucí repete přinášející dost pochyb.
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptySat Jul 21, 2007 11:40 pm

true true, s Kloboukem je potřeba sohlasit, třeba se to jednou vyplatí Very Happy . Výlet to byl pěkný, ale prodražil se. Pro první TP za cca 250 je celkem v pohodě, ale vyrazot za pětikilo pro 1boo a dvě karty z MC, to chce kliku na Leeroye a Perdition Blade, aby se to zaplatilo. Nicméně, jsem shovívavý, už jenom proto, že to patrně byla první a poslední příležitost kloudně zapařit MC.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptySat Jul 21, 2007 11:41 pm

Ostravaci k tomuto bohuzel meli sve duvody, ktere se snazili ihned (jakozto omluvu) prezentovat ostatnim..Smile Kdo nepostrehl, at se zepta..rad mu to vysvetlim..Smile
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptySun Jul 22, 2007 12:42 am

s vlezným a následujícíma cena jsem se to snažil ukecat jak nejvíc to šlo!! bohužel mi bylo řečeno a tde facto těsně před turnajem že vlezné bude 100,- na osobu. Při protestech mi bylo ještě naznačeno že jsme už moc rozmazlený(a bohužel mi bylo nabídnuto srovnání s MtG)! zkusím ceny do příště ještě nějak pořešit za tentokrát se omlouvám, ale nemohl jsem s tím nic dělat! Bohužel to vidím že to líp nepůjde a budem se přibližovat k cenovému systému u MtG Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptySun Jul 22, 2007 7:11 pm

Naprosto to chápu, vim, jak to vypadá v Praze.
Pro zájemce, na stránkách wowtcg.kvalitne.cz visí podrobnější report, než jsou Kloboukovy postřehy.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptySun Jul 22, 2007 9:42 pm

Tak sem si precetl podrobnejsi report a musim reagovat, aby si nekdo jentak nemyslel, ze Ostrava sabotovala zamerne nebo tak neco..

Takze od zacatku..na cestu na brnenske MC se nas tym pripravoval asi mesic dopredu, jenze porad se nevedelo, kdo pojede, kdo bude a nebude hrat a tak dale..tudiz prvni mensi zdrzeni..po par tydnech dohadu jsem nakonec v pondeli 16.7. koupil MC, abychom aspon vedeli, s cim budeme mit tu cest a nasledne jej ve ctvrtek 19. dovezl do Ostravy..namisto vecerni testingu se ale jeden clen tymu (jmenovite Hula) rozhodl, ze testovani asi neni potreba a ze Harry Potter a jeho Fenixuv rad bude na ten vecer lepsi zabava a tudiz sme zbyli 3..precetli sme si karty, zahrali basket, dali nejake to pivo a sli domu, ze v patek po kvalde na MR potestujeme..jenze to nas potom nasledne zmrzil pan Hula dalsi informaci, ze testing nestiha, ze jeho kamarad slavi narozeni a tak holt bohuzel smula..nedalo se nic delat..po odehrani kvalifikace sme vzali karty, sli do hospody (ve 4, nehrajici nahrada za Hulu byla sehnana), predelali balicky z constructed formatu na neco jako pokus o zabiti MC a jali se testovat..slozeni Rouge, Mage a Shaman bylo velmi zajimave..jenze vzhledem k tomu, ze sme o Molten Coru vedeli velmi malo, tak sme testovali zpusobem, ze je potreba zabit vsechny hlavy od 1. az po 10. (jake bylo nase prekvapeni pri prvni hre v Brne snad ani neni treba popisovat), tak se nam zdal Shaman jako spatna volba a zvolili sme tedy jinak..misto Shamana Priest a mozna by nebyla misto Alliance spatna Horda..jenze to uz bylo 11 vecer a sila alkoholu byla vetsi nez chut po priprave..tak sme teda vse sbalili a s tim, ze vse doresi ve vlaku, sme se odebrali smer centrum a Stodolni ulice..asi nejvetsi chyba vypravy..co se delo v rozmezi 11te a 6te hodiny ranni radeji ani nebudu popisovat..proste a jednodusse v 7 na planovany sraz jsme sice dorazili vsichni (velmi prekvapive), ale nekoho s promile v krvi pod 2,0 byste hledali hodne tezko..kdyz sme se osoby (Huly), ktera 3 dny prohlasovala, ze zjisti v kolik nam to jede a podobne veci, tak nam tak maximalne odpovedel, co vsechno vypil, ze si ani nepamatuje nocni bourku (coz je hodne slabe slovo), ktera v Ostrave okolo 4 rano probehla, natoz v kolik jede vlak, tak sme pochopili, ze bude potreba koupit jeste nejake zasoby (3 lahve vodky Amundsen), abychom se nalezite obrnili a vydali sme se na nadrazi Svinov..planovany vlak na 8:39 se omluvil za pulhodinove zpozdeni a s piskotem prijel v 9:20 na Svinov, nasledne sme take zjistili, ze v sobotu rano jede na dovolenou asi cela Morava i SLezsko..po ceste nabral jeste dalsi tak pul hodinu..v Brne to ale nebylo o moc lepsi..nejdrive chteli po osobe s nejvetsi znalosti Brna, ale zaroven s nejvetsim mnozstvim alkoholu v krvi, at je bezpecne dopravi na misto konani..hahahah:D:D:D..cela ulice Ceska rozkopana, doprava pres Brno velmi zajimave resena a na planek, kde se dana akce kona sem si holt nemohl vzpomenout..takze se vlastne da hovorit o zazraku, ze sme dorazili pouze s 90ti minotovym zpozdenim a ze sme meli u sebe vsechny veci, se kteryma sme opusteli Ostravu..Smile Tot asi tak vse..
Návrat nahoru Goto down
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptySun Jul 22, 2007 11:24 pm

musim uznat panove ze vase popisovani eventu je vice nez skvele Laughing Laughing tak dobre jsem se uz dlouho nepobavil. doufam ze takovehle reportry budeou ze vsech akci rabbit
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyMon Jul 23, 2007 12:30 am

Nebojte se nic..akorat se bojim, aby to uz po tretim reportu nebyla nuda..Smile
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyMon Jul 23, 2007 12:45 am

chapadlo napsal:
musim uznat panove ze vase popisovani eventu je vice nez skvele Laughing Laughing tak dobre jsem se uz dlouho nepobavil. doufam ze takovehle reportry budeou ze vsech akci rabbit
Nekdy si přečti report mistra republiky v lotru (letošního) (petr vošáhlík) to je teprve pr. eeee sranda Smile (podle mě a vomlouvám se za chyby či skomolená jména
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyMon Jul 23, 2007 8:37 am

Náležitě to podbarvuje moje strohé žurnalistické líčení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyMon Jul 23, 2007 6:33 pm

No tak po přečtení článku mého bretra Icemana se mi dělá mírně nevolno z toho, jak může člověk zradit člověka.Ale chápu, ža na někoho se ta špína hodit musí.Každopádně se tímto zříkávám jakýchkoli vztahů z Icemanem, protože je mi z něj nevolno.
to ALL: Když už jsem teda ten nejhorší, tak se teda omlouvám a v nejbližší době si prostřelím obě kolena.
to Chapadlo: Jelikož všechny ostravské výpravy vypadají stejně, za chvíli by ses nudil.
Návrat nahoru Goto down
Iceman009

Iceman009


Poeet p?íspivku : 251
Age : 38
Registration date : 19. 06. 07

Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event EmptyMon Jul 23, 2007 11:27 pm

jmenovite to BRATR HULA: tak zaprve jsem psal pravdu a nic vic nez pravdu..nebo mi snad chces namluvit, ze v kine na Potterovi sem byl ja a ze na oslavu narozenin kamarada sem sel taky ja?? A ze odjezd vlaku sem taky prohlasoval taky ja, ze zjistim?? To myslim ze ne..a kdyby si clanek cetl pozorne, tak v poslednim odstavci take hazim spinu na sebe, ze jsem nemohl nalezt rychlejsi cestu na misto konani a tuidiz je zpozdeni i ma vina..tak me neser a nedelej cypa..

btw. kolena si stejne neprostrelis, na to te zanm az moc dobre..SmileVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Molten Core raid event Empty
PříspěvekPředmět: Re: Molten Core raid event   Molten Core raid event Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Molten Core raid event
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» molten core, onyxia raid deck?
» Molten Core v Outpostu
» Prodam Molten Core

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Brno-
Přejdi na: