World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 turnaj 26.5. v Plzni?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
chapadlo

chapadlo


Poeet p?íspivku : 89
Localisation : praha
Registration date : 03. 04. 07

turnaj 26.5. v Plzni? Empty
PříspěvekPředmět: turnaj 26.5. v Plzni?   turnaj 26.5. v Plzni? EmptyFri May 25, 2007 12:26 am

zdravim lidi ,
chci se zeptat nejlepe plzenaku nebo nekoho kdo bydli kolem. jak je to s turnajem tuhle sobotu ? bude nebo nebude. Tady na foru sice v turnajich napsanej je, ale stranky balrogu nefungujou, telefon je vypnuty a na emaily nereaguji. Tak dejte prosim vedet jestli je herna v provozu a jestli se turnaj bude konat. A nezapomente pripsat v kolik a za kolik.

dikes
Návrat nahoru Goto down
Vader

Vader


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Localisation : Stod
Registration date : 16. 04. 07

turnaj 26.5. v Plzni? Empty
PříspěvekPředmět: Re: turnaj 26.5. v Plzni?   turnaj 26.5. v Plzni? EmptyFri May 25, 2007 9:09 am

chapadlo napsal:
zdravim lidi ,
chci se zeptat nejlepe plzenaku nebo nekoho kdo bydli kolem. jak je to s turnajem tuhle sobotu ? bude nebo nebude. Tady na foru sice v turnajich napsanej je, ale stranky balrogu nefungujou, telefon je vypnuty a na emaily nereaguji. Tak dejte prosim vedet jestli je herna v provozu a jestli se turnaj bude konat. A nezapomente pripsat v kolik a za kolik.

dikes

rve mi to srdce ale nemuzu prijet !!! nikdo mne tam nehodi tata jede na krale sumavy a na vlak nemam posledni prachy sem utratil za boostery
a mama mi neda protoze mi vychazi z Matiky 4 Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
 
turnaj 26.5. v Plzni?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Preview Throught The Dark Portal
» Turnaj v Outpostu 14.10.
» RELEASE CELEBRATION
» Turnaj Trutnov
» Turnaj v Brne

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje-
Přejdi na: