World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Propagace turnajů

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Propagace turnajů Empty
PříspěvekPředmět: Propagace turnajů   Propagace turnajů EmptyThu May 03, 2007 2:29 pm

Zdar,
jen by mne zajímalo, kde je nějaká nejlepší stránka, kde je k zjištění jaké jsou kdy turnaje.
K tomuto tématu jsem se dostal, když jsem se ptal známého z Lbrce, proč nebyl v Outpostu na kvalifikaci. Inu, nevěděl o ní. A zeptal se, kde se to dá přečíst. Tím trochu dostal i mne. Takže se teť ptám vás, kde je ona magická stránka se seznamem turnajů co se u nás v republice ve WOWkach konají. Díky
MKP
Návrat nahoru Goto down
Mayda

Mayda


Poeet p?íspivku : 315
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 04. 04. 07

Propagace turnajů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Propagace turnajů   Propagace turnajů EmptyThu May 03, 2007 5:49 pm

Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Propagace turnajů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Propagace turnajů   Propagace turnajů EmptyThu May 03, 2007 5:56 pm

Ano, zde se objeví veškeré turnaje o kterých se zavčas dozvím. Od nynějška by se měly zase objevovat i na ofi webu. Pokaždé když turnaje navíc aktualizuji objeví se na vrcholku vláken a tudíž všem znova na očích a k přečtení. Pokud mi někdo o turnaji nenapíše a nevím o něm ani já, nemůže se zde objevit. Jak jsem ale řekla, turnaje se budou snad již od příštího týdne aktualizovat i na webu v sekci turnaje. Mimochodem, předpokládám, že každá herna informuje o svých akcích na webu aby přilákala co nejvíce hráčů. Bohužel asi jediný kdo to u nás v republice dělá je Černý Rytíř. (Pokud někomu křivdím a zapomněla jsem na něj, tak se omlouvám)
Návrat nahoru Goto down
Vader

Vader


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Localisation : Stod
Registration date : 16. 04. 07

Propagace turnajů Empty
PříspěvekPředmět: Kruci   Propagace turnajů EmptyFri May 04, 2007 9:24 am

Pořád nevim kdy bude turnaj v Plzni v Barlogu furt tam je constructed
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Propagace turnajů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Propagace turnajů   Propagace turnajů EmptyFri May 04, 2007 11:00 am

Omlouvám se, špatně jsem to odentrovala, datum je napsáno o řádek výš a je to 26.5.2007
Návrat nahoru Goto down
Vader

Vader


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Localisation : Stod
Registration date : 16. 04. 07

Propagace turnajů Empty
PříspěvekPředmět: ok nevadí   Propagace turnajů EmptyFri May 04, 2007 1:02 pm

Veverka napsal:
Omlouvám se, špatně jsem to odentrovala, datum je napsáno o řádek výš a je to 26.5.2007


ok nevadí dík
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Propagace turnajů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Propagace turnajů   Propagace turnajů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Propagace turnajů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Propagace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje-
Přejdi na: