World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pardubice a blízké okolí

Goto down 
+4
Morzan
Teo
Sam Elanius
..::GUARDIAN::..
8 posters
AutorZpráva
..::GUARDIAN::..

..::GUARDIAN::..


Poeet p?íspivku : 24
Age : 35
Registration date : 21. 10. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyMon Oct 23, 2006 8:52 pm

Nejni tu někdo z Pardubic???
Ať mi z okolí nehrajeme sami cheers
Návrat nahoru Goto down
Sam Elanius

Sam Elanius


Poeet p?íspivku : 53
Localisation : Chrudim
Registration date : 03. 09. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyTue Oct 24, 2006 12:24 pm

Zdravím, tady Chrudim.
Zatím jsem si nekoupil žádný strarter, booster no prostě nic. Pořád se rozhoduji.
Ale už jsem párkrát hrál s demodecky, které mám vytisklé i s rozšířením (to jsem našel na oficiálních stránkách).
Ten balík za mága je fakt úplně špatně postavenej, vždy prohrál (s ním jsem hrál já i kámoš) vůbec neměl šanci.
Jak jseš na tom ty už jsi zainvestoval?
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyTue Oct 24, 2006 5:48 pm

mág není špatný, když víš jak hrát a na webu je rozčíření pro demo decky geek
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Sam Elanius

Sam Elanius


Poeet p?íspivku : 53
Localisation : Chrudim
Registration date : 03. 09. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyTue Oct 24, 2006 6:10 pm

tak to mi sem hoĎ link! Protože s tebou nemůžu souhlasit má tam strašně moc drahých věcí. ten wálečník vykládá daleko rychlejc. jestli s nim nědko dokázal vyhrát nad tim druhým demo deckem tak je MACH!!! Jenže ono to nejde!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyTue Oct 24, 2006 6:13 pm

Jde to, ale i mne se mnohem casteji stavalo ze sem prohral jelikoz mam mage demo deck. Ale jde to, kdyz vydrzis dost dlouho a prijde ti World in Flames tak je to uz v pohode.
Návrat nahoru Goto down
..::GUARDIAN::..

..::GUARDIAN::..


Poeet p?íspivku : 24
Age : 35
Registration date : 21. 10. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyTue Oct 24, 2006 10:35 pm

hehehe, Chrudim, tam jsem jezdil na školu (na strojárnu), než jsem se na ni nevykašlal Arrow fakt těžká škola Exclamation Exclamation Exclamation
Alespoň někdo z poměrně blízkého okolí Laughing

Tak kdo další je z okolí Pce Question Question Question

Jo a PS: hrál jsem MtG závodně a musim potvrdit, že ať jsou v balíku jakkoli dobré karty, jejich rychlost a flexibilita je vždy mnohem důležitější Idea
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyTue Oct 24, 2006 10:54 pm

Sam elanius: jestli chceš ten link na ty demo decky z webu a nevěříš, že tam je doplňovací stránka do demo decků tak tam je a byla tam hned ten den co ji zveřejnili na oficiálních stránkách.

tady ten link http://www.worldofwarcraft.corfix.cz/demodecks.html. Kdyby tak člověk více četl a méně mluvil Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Petersis

Petersis


Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 05. 10. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyTue Oct 24, 2006 11:07 pm

Hodne zalezi od karet ktere chytnete na zacatku - kdyz s magem chytnete nejake Q a mate aspon energii na vylozeni nejakeho ally tak uz to jde (/mluvim tak o alych za 4-5 energie) pak to neni tak tezke
Návrat nahoru Goto down
Falagar

Falagar


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 24. 10. 06

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyWed Oct 25, 2006 9:17 am

Morzan napsal:
Jde to, ale i mne se mnohem casteji stavalo ze sem prohral jelikoz mam mage demo deck. Ale jde to, kdyz vydrzis dost dlouho a prijde ti World in Flames tak je to uz v pohode.

Dle mých osobních zkušeností (většinou bohužel hraju sám proti sobě, ale alespoň tomu dávám vše a vždy vyhraju :-))) ) jsou demo decky 100% vyrovnané. Vyhraje jeden nebo druhý, většinou o jedno kolo, jen velmi málokdy se stane, že by jeden druhého válcoval bez problémů.

Co se týče dodatečných devíti doplňujících karet k demo balíčkům, do Warraxe se parádně hodí, ty Tazovy jsou však "každý pes jiná ves" a ani Thrall na trpaslíka nemá. Na Thralla jsem vyhrál jednou, na Bronzovouse snad šestkrát, navíc díky tutor questu dojde pokaždé. Takže v průměru z desíti her vyhraje Tazo 1-2 a Warrax 8-9. Takže doplňující balíčky nedoporučuji, posílají vyváženost k šípku...
Návrat nahoru Goto down
http://www.portal.czechgamer.com
wertyz

wertyz


Poeet p?íspivku : 3
Localisation : Pardubice
Registration date : 08. 02. 07

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptyThu Feb 08, 2007 6:04 pm

ja jsem z pardubic a chtel bych to zkusit
Návrat nahoru Goto down
Golem

Golem


Poeet p?íspivku : 40
Age : 31
Localisation : Trutnov
Registration date : 07. 04. 07

Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí EmptySun Apr 22, 2007 9:21 am

Ahoj, já jsem z trutnova, to je asi 70 km od PCE, takže by jsme mohli nekdy prijet
Návrat nahoru Goto down
http://www.goalie.wz.cz
Sponsored content





Pardubice a blízké okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pardubice a blízké okolí   Pardubice a blízké okolí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pardubice a blízké okolí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pardubice
» Nekdo Z Jablonce a Okoli??

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Srazy-
Přejdi na: