World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dizdemona Aggro

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Crux

Crux


Poeet p?íspivku : 50
Localisation : Brno
Registration date : 13. 01. 07

Dizdemona Aggro Empty
PříspěvekPředmět: Dizdemona Aggro   Dizdemona Aggro EmptyFri Mar 30, 2007 11:55 pm

Warlock Rush

Tento balik je v podstate agresivna varianta klasickeho warlock kontrolu, akurat sa nesnazi hru kontrolovat pomocou hory protektorov a healerov ale miesto toho vyvinut na supera co najvecsi tlak a ak sa hru nepodari ukoncit do 6-7. kola, nastupuju velky finishery ako Medoc, Infernal alebo Magni.

Toto je verzia ktoru momentalne testujem:

Dizdemona

34 Allies
4 Aperentcie Teep
2 Kryton Barleybeard
4 Mezzik Darkspark
4 Latro Abiectus
2 Milo Unmerciful
3 Tracker Galen
4 Parvink
4 Sarmoth
2 Moira Darkheart
2 Medoc Spiritwarden
2 Infernal
1 King Magni Bronzbeard

11 Abilities
3 Life Tap
4 Shadow Bolt
4 Steal Essence

16 Quests
4 Chasing A-Me 01
4 Kiblers Exotic Pets
4 Defias Brotherhood
3 Are we there Yeti ?
1 Missing Diplomat

61 kariet

Vyhody decku su rychlost, verzatilita, skvele moznosti pri sideboarde, vynikajuci flip hrdinu(asi najlepsi v hre), obrovsky draw power(tahate viac kariet nez vecsina kontrolov), endgame (Infernaly, Magni...). Problemy vsak mozu robit hordacke agresivne midrange baliky.

Popis kariet:
Aperentice Teep: 2/1 elusive za 1, jeden z najlepsich agresivnych alikov v hre.
Kryton Barleybeard: dalsi 2/1 za 1, hrajem ho tam hlavne kvoli jeho statistikam, power je skor priemerna(obcas sa ale vcelku hodi)
Mezzik : skvela tech karta, vynikajuci proti totemom a removal abilitam, neskor pomoze dostat sa cez steny protektorov v matchupe proti kontrolu
Latro Abiectus : asi najlepsi agresivny alik za 2 res. v hre
Milo Unmerciful: ma 3/2 za 2, power na nic, v aggre vsak vcelku dobry, naviac prezije Frost Novu a nezabije ho Taz'dingo prichadzajuci do hry...
Tracker Galen: vecsinu casu je to 2 az 3/2 za 2, avsak skvele sa kombinuje s dalsimi kartami v baliku, dokaze narast do obludnych rozmerov.
Parvink: vynikajuca univerzalna karta, automaticky 4-krat
Sarmoth: absolutne brutalny proti rushu, vcelku dobry i v utoku, v podstate protektuje i ked je exhaustnuty, dobre sa doplnuje s Medoco m(kupi vam kolo kym sa Medoc stane aktivny)
Moira Darkheart: asi najlepsi aliancny drop za 4, v kombinacii s Medocom znamena auto-lose pre equip baliky
Medoc Spiritwarden: jeden z najsilnejsich finisherov v hre, ak sa vam ho podari tapnut, na 90% ste vyhrali
Infernal : Finisher, obrovsky damage potencial a vycisti stol
King Magni Bronzbeard: najsilnejsi finisher v hre, ak sa aj superovi podari stabilizovat, pomocou Magniho sa stale da hra otocit

Life Tap - vynikajuci draw, doplni ruku po pociatocnom rushi
Shadow Bolt - efektivne palenie, naviac generuje kartovu vyhodu a zabije Guardiana Steelhorna Smile
Steal Essence - dolezita karta proti aggru, zaroven i efektivne palenie

Chasing A-Me - jeden z najlepsich questov v hre, automaticky 4krat
Kiblers Exotic Pets - takmer nikdy neminie, zaisti ze mozete v podstate stale vykladat nejakych alikov
Defias Brotherhood - ak sa podari aktivovat je pre supera znicujuci, vdaka Sarmothom, drawu a tomu ze vecsina alikov ma 2+ zdravia je pre supera velmi tazke zabranit aktivacii tohto questu
Are we there Yeti - zaisti ze sa vam prakticky vzdy podari aktivovat Defias Brotherhood, je skvely v kombinacii s Trackerom Galenom, mnohokrat pomoze dorazit supera
Missing Diplomat - umozni lepsiu flexibilitu pri sidovani, v neskorsich kolach najde Magniho/nejakeho ineho finishera

V tejto testovacej verzii je momentalne 61 kariet, ak ho chcete skresat na 60, mozete skusit seknut Life Tap, Sarmotha alebo Trackera Galena. Ak mate niekto nejake otazky, navrhy a pod. sem s nimi, to iste plati i o postrehoch ak sa deck rozhodne niekto testnut.
Návrat nahoru Goto down
shramana

shramana


Poeet p?íspivku : 18
Localisation : Bratislava
Registration date : 16. 03. 07

Dizdemona Aggro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dizdemona Aggro   Dizdemona Aggro EmptySun Apr 01, 2007 11:10 am

Celkovo sa mi zdá deck dosť krutý. Z videnia decklistu môžem poznamenať asi toľkoto:

- Milo the Unmerciful sa mi zdá dosť zbytočný, ak nie sú vyminutí 4 Latrovia. Jeho power je síce niekedy dobrí, ale zväčša to nevyužiješ, keďže väčšina armorov má DEF 3 alebo menej, tak je to prakticky to isté čo útok. Teraz s novou sériou sú ešte lepšie možnosti, napr. Avanthera.

- Vcelku málo finisherov. Po príchode TDP bude už mnoho balíkov hrať 4x Vanquish. Hráš síce Missing Diplomata, ale iba jedného, ktorý ti vôbec nemusí prísť. Kibler's exotic Pets ti zaručí preskenovanie ďalších 12 kariet, ale stále je to málo, veď aj Medocovia sú len dvaja. Môžeš hovoriť, že Chasing A-Me, ale existujú aj také veci ako Ophelia Barrows. Rolling Eyes

- Neviem, prečo glirifikuješ Dizdemoninu flip power, podľa mňa je dosť otrasná.

- Steal Essence je podľa mňa jedna z najlepších kariet za 2 many, ešte k tomu je aj inštanta.
Návrat nahoru Goto down
Crux

Crux


Poeet p?íspivku : 50
Localisation : Brno
Registration date : 13. 01. 07

Dizdemona Aggro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dizdemona Aggro   Dizdemona Aggro EmptySun Apr 01, 2007 8:47 pm

Nova seria bude na turnajoch legalna az od 27. 4., takze zatial bohuzial nie je mozne hrat nove karty na turnajoch.

citace :
- Milo the Unmerciful sa mi zdá dosť zbytočný, ak nie sú vyminutí 4 Latrovia. Jeho power je síce niekedy dobrí, ale zväčša to nevyužiješ, keďže väčšina armorov má DEF 3 alebo menej, tak je to prakticky to isté čo útok. Teraz s novou sériou sú ešte lepšie možnosti, napr. Avanthera.

Latro je v decku pravdaze 4 krat, avsak potreboval som viac agresivnych alikov ktorych nezabije Frost Nova, Infernalov efekt, Sarmothi, Ofelie atd., takze zas clovek nema velmi na vyber. Milo je naozaj dost priemerna karta, avsak to co od neho ocakavam robi dobre(velky atack, slusna vydrz, 2 resourc. drop). Na jeho mieste by sice bolo mozne hrat extra Trackera Galena, avsak ten je na moj vkus trochu nespolahlivy, preto som sa rozhodol pre Mila.

citace :
- Vcelku málo finisherov. Po príchode TDP bude už mnoho balíkov hrať 4x Vanquish. Hráš síce Missing Diplomata, ale iba jedného, ktorý ti vôbec nemusí prísť. Kibler's exotic Pets ti zaručí preskenovanie ďalších 12 kariet, ale stále je to málo, veď aj Medocovia sú len dvaja. Môžeš hovoriť, že Chasing A-Me, ale existujú aj také veci ako Ophelia Barrows.


V prvom rade, toto je aggro deck, finishery su v baliku len na to aby hru ukoncili rychlejsie, balik vyhrava primarne rushom. Finishery su tam na to aby mal deck vyhodu proti shamanovi a kontrolom. Ten missing diplomat je tam v podstate preto, pretoze sa mi neoplati hrat 4xAre we there yeti, kedze ten quest chcem v priemere splnit tak raz za hru. Za druhe, Vanquish nie je vobec bezna karta, hrava sa skor v sidedeckoch, kedze je velmi pomaly prave proti aggro balikom. Taktiez, kedze balik neustale na supera vyvyja tlak (cez agresivnych alikov a draw), super si moze len malokedy dovolit setrit removal ability na velkych alikov. V baliku je naviac mnoho dalsich synergii medzi kartami, ktore ho robia velmi odolnym voci removalu.

citace :
- Neviem, prečo glirifikuješ Dizdemoninu flip power, podľa mňa je dosť otrasná.

Pretoze generuje kartovu vyhodu a je to v podstate vanquish zabudovany do hrdinu, ktory naviac stoji len 3. Jej flip power mi vyhral mnozstvo hier, umoznuje flexibiltu pri stavbe balika atd. V nie je vela hrdinov ktorych flip power by bol co i len blizko tomu co dokaze Dizdemona.

citace :
- Steal Essence je podľa mňa jedna z najlepších kariet za 2 many, ešte k tomu je aj inštanta.

Suhlas.
Návrat nahoru Goto down
archimboldo

archimboldo


Poeet p?íspivku : 22
Age : 32
Registration date : 21. 09. 07

Dizdemona Aggro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dizdemona Aggro   Dizdemona Aggro EmptyFri Nov 02, 2007 12:47 pm

ves ono mi pripada ze si sa prakticky absolutne nepytal na nazor.. sak tu aj tak len vravis jaky mas super deck.. mal si rovno napisat ze: TOTO JE SKVELY DECK A NIC NEHOVORTE
A tu mas zoznam heroes co su 3x lepsi, hravanejsi, pouzivatelnejsi a dizdemonin efekt je pri nich na pcu
Boris Brightbeard
Savin Lightguard
Aleyah Dawnborn
Zenith Shadowforce (tento zrovna je krutyyy velmi a dizdemona je po jeho flipe v pc)
A to ti este z dobrej vole nanapisem tych z Fires of Outland lebo to by bol dlhy zoznam
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dizdemona Aggro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dizdemona Aggro   Dizdemona Aggro Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dizdemona Aggro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dizdemona's Revenge

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Vaše balíčky-
Přejdi na: