World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pokus o Shamana

Goto down 
+2
George
Morzan
6 posters
AutorZpráva
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyMon Mar 26, 2007 6:46 pm

Hrdina
Greenan Stormspeaker
Ally:
2x Guardian Steelhorn
4x Confessor Mildred
4x Zygore Bleadbreaker
2x Moko Hunts-at-Dawn
1x Zylah Manslayer
Ability:
4x Lighting Bolt
4x Frost Shock
4x Chain Lighting
4x Healing Wave
4x Rockbite Weapon
2x Windfury Weapon
2x Elemental Focus
4x Searing Totem
Equip:
2x Horns of Earnikus
2x Deathdealers Breasplate
2x Anihilator
2x Draconian Deflector
2x Heartseeker
Questy:
4x Sunken Terasure
1x Blueleaf Tubers
1x Conuterattack!
3x Chasing A-Me 01

Tak chtel bych slyset na tenhle deck co mozna nejvetsi kritiku abych vedel co a jak Smile . Je to postaveny jen z toho co opravdu mam ted u sebe k dispozici a zadnej vysnenej deck. Je mne jasne ze treba misto Draconianu to chce Skullflame Shield (bohuzel mam ted k dispozici jen tenhle a Wall of Death, ktera je v tomhle decku naposto nevyuzitelna). Stejne tak by se asi patrilo tam misto ty helmy hodit Shoulder ale ten taky nemam Sad . Zylah tam je proto ze dokaze, kdyz ma stesti behem jednoho kola vyridit vesinu aliancnich protektoru a Edwardka, no priznavam ze ta byt tam byt nemusela Smile . Cilem tohohle decku je proste souperova hera umlatit naenchantovanym Anihilatorem (kdyz se zadari tak vetsinou 3+2+2*2 DMG za kolo).


Naposledy upravil dne Tue Mar 27, 2007 4:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
George

George


Poeet p?íspivku : 15
Localisation : Liberec
Registration date : 17. 02. 07

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyMon Mar 26, 2007 7:49 pm

Podle me zalostne malo questu, 4 zygorove jsou taky hodne, healing wave podle me zbytecny...malo ally. Tolik muj nazor:)
Návrat nahoru Goto down
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyMon Mar 26, 2007 8:49 pm

George napsal:
Podle me zalostne malo questu, 4 zygorove jsou taky hodne, healing wave podle me zbytecny...malo ally. Tolik muj nazor:)

No ja to resim tak ze kdyz hraju proti magovi hazim do ressoruces zygory Smile a kdyz napriklad proti shamanovi tak Confessory.... na lizani karet mam helmu a musim rict ze sme casto stava ze mam i tak plnou ruku.
Návrat nahoru Goto down
shramana

shramana


Poeet p?íspivku : 18
Localisation : Bratislava
Registration date : 16. 03. 07

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyTue Mar 27, 2007 2:13 pm

Mne osobne sa hranie šamana na zbrane veľmi neosvedčilo. Mám síce v decku 3x Annihilator, no je to viac-menej doplnková vec. Rockbitery a Windfury stoja karty v decku a najhoršie je, že idú dole spolu so zbraňou...

Ďalšie postrehy:

- Horns of Eranikus je vynikajúci, no na drawy by sa hodili aj In Dreams, keďže v záverečných fázach hry už zrejme míňaš menej many (vlastne najmä na útok). Takisto, HoE je zdrojom kariet až od 6. kola, ak ti vôbec dojde. Ja hrám tiež 2 a nie vždy sa k nemu dostanem aj ak zahrám Big game hunter. Nemáš žiadne questy na ťahanie kariet, čo je obrovský problém. Odporúčam aspoň The princess trapped.

- Rukavice sú podľa mňa zbytočné, je to karta v decku navyše a Annihilator je dostatočne lacný.

- Heartseeker sa mi zdá zbytočný, keďže nemáš veľmi prostriedky na viaceré zdroje poškodenia, aby si s ním mohol útočiť aj s bonusom, akurát tak ability a tie je podľa mňa trochu škoda mínať na hrdinu (okrem hádam Lightning boltu). Rozhodne je lepšie mať 4x Annihilator, útok stojí len o 1 manu viac a je to istých 3, ktoré sa navyše nedajú preventovať.

- Deck má isté, že prvé kolo stojí, mal by si tam pridať aspoň quest It's a secret to everybody.

- Málo alíkov, skús Kataliho alebo Steelhornku.

- Rozhodne by to tiež chcelo viac Counterattackov.

- Do questov aj Big game hunter, máš málo prostriedkov na získavanie equipmentu.

- Healing wave je podľa mňa na mieste.

- Hand of Edward the odd je úplne od veci, radšej 4. Searing Totem.

- Celkovo sa mi deck zdá málo univerzálny. Shaman je o tom, že vie veľa vecí a podľa mňa nie je dobré sa príliš zameriavať... Na zbrane je oveľa vhodnejší warrior či paladin.

Toľko dokážem rozhodnúť z prvého pozretia... Samozrejme najviac zistíš, ak ten deck budeš hrať.
Návrat nahoru Goto down
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyTue Mar 27, 2007 4:20 pm

No toho ze tam ty Heartseekery jsou na nic jsem si vedom a pudou misto nic Anihilatory hned jak je sezenu, tak stejno je to s Counterattackem ktery se mi nikde nepodarilo sehnat. S tou Edwardkou mas pravdu. Vic aliku... Smile No jasne ale misto ceho ze? Skusim to jeste nak promyslet... Trochu sem ho teda pozmenil. Ale u tech rukavic nevim, zkusim to ale myslim ze to pak bude docela drahe. Pri jedne rane se to nepozna 1nebo2 co na tom sejde ale kdyz si to clovek jeste odtapne tak ho to pak cely stoji 5 a 6dmg z 5 je uz dosti nevyhodne. Do decku bych taky rad nacpal 4x Raka Skyfuryho a orcite i jine Q ale... dyz on neni nafukovaci Very Happy Moh bych vyhodit Chasing A-Me a dat tam Big Game Hunter ale nekdy hraju i proti lidem na ktery jsou i 4 Zygrove malo.
Návrat nahoru Goto down
Crux

Crux


Poeet p?íspivku : 50
Localisation : Brno
Registration date : 13. 01. 07

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyWed Mar 28, 2007 9:56 pm

Ako uz tu niektory spomenuli, hrat shamana na zbran nie je velmi stastny napad(aspon zatial), a hlavne v podobe ako to mas ty (mas viac abilit buffujucich zbrane nez zbrani, zbrani mas malo, na stole ti dlho nevydrzia a ak ti super znici buffnutu zbran (ktoru mimochodom nemas ako chranit), tak sa dostavas do obrovskej kartovej nevyhody). Dalej mas privela kariet co stoja 5+ resourcov(15) a malo questov. 3 protektory znamenaju, ze nemas ako zastavit aggro (ability su sice fajn, avsak sami o sebe rush nezastavia) a nemas nic proti Medocovy Spiritwardenovi, co je v podstate zaklad aliancnych kontrolov.

Hlavna sila shamana spociva v tom, ze ma momentalne asi najlepsie karty do matchupu proti aggru a taktiez je velmi verzatilny, takze ho mozes postavit ako rush, midrange, kontrol atd... Ako equip deck ale momentalne velmi nevynika.
Návrat nahoru Goto down
Tarnium

Tarnium


Poeet p?íspivku : 7
Age : 31
Localisation : bratilsava
Registration date : 20. 03. 07

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyWed Mar 28, 2007 10:43 pm

crux hovori mudro

co sa tyka equipov hral by som iba skullflame a deflector ale inac to je iba doplnok napr 2 annihilatory inac su euquipy nanic
Návrat nahoru Goto down
Morzan

Morzan


Poeet p?íspivku : 100
Age : 33
Localisation : Studénka
Registration date : 11. 10. 06

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyThu Mar 29, 2007 4:10 pm

No zkusim to teda nak predelat Smile ale nejdriv pockam co prinese tDP.
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana EmptyFri Mar 30, 2007 11:36 am

No osobne si myslim ze shaman je super (jak by ne, kdyz jsem se s nim kvalifikoval).Zkus to hrat jako ja na kombinaci alliku s protectorem a equipu (rozumnej cca 3x Annihilator a 2-3x Deflector - nic vic, nic min),z alliku stare dobre kusy napr. Ophelia, Kulan, Zygore, Zy´lah,Taz´dingo apod.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokus o Shamana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o Shamana   Pokus o Shamana Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokus o Shamana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nevyvazenost Shamana

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Vaše balíčky-
Přejdi na: