World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jak se to má stihnout?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Jak se to má stihnout? Empty
PříspěvekPředmět: Jak se to má stihnout?   Jak se to má stihnout? EmptySat Mar 10, 2007 8:19 pm

1.4.2007 - Preview TTDP - Černý rytíř Praha - 10:00 - sealed deck - 500,-Kč
1.4.2007 - Preview TTDP - Outpost Praha - 11:00 - sealed deck -
Podle těchto údajů by mně být v Praze Preview vlastně na dvou místech najednou a to podle mně,nebude (jestli se to nějak nedomluví) ani na jednom místě dost lidí.Taky by se mohlo stát,že všichni budou na jednom a na druhé přídou 2 lidi.Konal by se v tomto případě turnaj?
Basketball
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Jak se to má stihnout? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se to má stihnout?   Jak se to má stihnout? EmptyMon Mar 12, 2007 11:51 am

Je možné, že se změní termín pro Outpost, pokud budou chtít, ale to až v případě, že to budu mít s kým probrat. Věřím, že tomu tak nakonec bude. Jen tak mimochodem by mě zajímalo, kolik lidí by chtělo jít na oba turnaje.
Návrat nahoru Goto down
Red devil

Red devil


Poeet p?íspivku : 164
Localisation : Praha
Registration date : 05. 11. 06

Jak se to má stihnout? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se to má stihnout?   Jak se to má stihnout? EmptyTue Mar 13, 2007 8:07 pm

Veverka napsal:
Je možné, že se změní termín pro Outpost, pokud budou chtít, ale to až v případě, že to budu mít s kým probrat. Věřím, že tomu tak nakonec bude. Jen tak mimochodem by mě zajímalo, kolik lidí by chtělo jít na oba turnaje.
Ja sem o tom dlouhou dobu uvažoval ( že bych šel na oba ).Nakonec sem ale zjistil že v Neděli nemám totálně čas a tak bych byl docela vděčný za alespon jeden Pražský turnaj v Sobotu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se to má stihnout? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se to má stihnout?   Jak se to má stihnout? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se to má stihnout?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Turnaje :: Praha-
Přejdi na: