World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 UDE tokeny a Treasure packy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Falagar

Falagar


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 24. 10. 06

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyThu Feb 22, 2007 5:16 pm

UDE na svých stránkách píše, že by po objednání měly tyto věci dojít do dvou týdnů do severní Ameriky nebo do 6ti po celém světě.
http://entertainment.upperdeck.com/points/store/c-11-new.aspx
Oproti tomu
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz/
udává (novinka z 16.2.07), že tato podpora neplatí pro Evropu, což se na stránkách UDE nikde nedočtete. Jak to tedy je? Mohl by k tomu někdo sdělit něco bližšího? Protože buďto jedni nebo druzí se prostě mýlit musí!
Návrat nahoru Goto down
http://www.portal.czechgamer.com
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyThu Feb 22, 2007 6:57 pm

Volala jsem ohledně toho evropskému distributorovi do Holandska a ten mi řekl že to neplatí pro Evropu. Po mém rozhořčeném výlevu, proč to alespoň nemají nikde uvedeno mi oznámil, že jekmile bude vědět něco víc, hned mě informuje. Tak to ostatně funguje se vším. Kvalifikace byla taky napsaná na polovinu ledna a až za měsíc dali vědět, že je to tak pouze v Americe a pro Evropu ještě dají vědět.
Tak uvidíme. Na hlavní stránku jsem to nechala dát já, jako varování, ale můžeš to klidně vyzkoušet. Třeba se stane že to pošlou a všichni budeme šťastní a vděční.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyThu Feb 22, 2007 7:02 pm

Mimochodem ty tokeny tam už nemají vůbec. Ale předpokládám, že to platí i pro treasurepacky.
Návrat nahoru Goto down
Crux

Crux


Poeet p?íspivku : 50
Localisation : Brno
Registration date : 13. 01. 07

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyThu Feb 22, 2007 7:19 pm

Hmm, to je zvlastne. Na strankach UDE obchodu sa pise,ze kdekolvek mimo Severnej Ameriky by mala objednavka dorazit do max. 6 tyzdnov. Dalej dostupnost tokenov/tournament packov pre krajiny mimo USA(konkretne Europu) opakovane potvrdili rozny zamestnanci UDE na oficialnych forach.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyFri Feb 23, 2007 11:13 am

Tak jsem se asi spletla já, ale řekl mi to taky zaměstnanec UDE, který má na starosti mimo jiného naši republiku. Budu mu volat zase začátkem příštího týdne, tak snad zjistím víc.
Návrat nahoru Goto down
Smudla

Smudla


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 22. 02. 07

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyFri Mar 09, 2007 1:54 pm

Vi se neco noveho? Da se obednat Yeti token karta do CR?

Diky za odpoved:)
Návrat nahoru Goto down
Crux

Crux


Poeet p?íspivku : 50
Localisation : Brno
Registration date : 13. 01. 07

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyFri Apr 13, 2007 1:17 pm

Takze ludia, Treasure packy zasielaju na 100(0000)% i do CR. Spolu s Redswifom sme jeden na skusku koncom februara objednali a prave dnes to konecne doslo ! Mozete teda bez obav karty z UDE Store objednavat. Postovne nestoji nic, ten nas dosiel za 6 tyzdnov.
Návrat nahoru Goto down
Smudla

Smudla


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 22. 02. 07

UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy EmptyTue Apr 17, 2007 1:01 pm

Diky za info Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





UDE tokeny a Treasure packy Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDE tokeny a Treasure packy   UDE tokeny a Treasure packy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
UDE tokeny a Treasure packy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Treasure packy z MC turnaje v Brne
» Treasure Pack
» Karty z Treasure packu k Onyxii
» NABIZIM ONYXII ZABALENOU NEBO ROZBALENOU BEZ TREASURE PACKU

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Zajímavosti-
Přejdi na: