World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 par otazek

Goto down 
+3
Petersis
Vlado_xXx
wertyz
7 posters
AutorZpráva
wertyz

wertyz


Poeet p?íspivku : 3
Localisation : Pardubice
Registration date : 08. 02. 07

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: par otazek   par otazek EmptyMon Feb 12, 2007 11:26 pm

mam par otazek,doufam,ze mi odpovite Smile
a)myslite si,ze se WoW ujme a bude se hrat dele nez napr hecatomb(pokud znate),proste receno jestli ma nejakou budoucnout(jestli se vyplati do toho jit,nechctel bych investovat sve penize a cas do hry,ktera za chvili skonci jak jiz zmineny hecatomb..)

b)jak dlouho trva hraci doba(napr. 20 min atd)

c)jak je hratelna a narocna v porovnani napr. s magicem,lotrem...(myslim po hraci strance i po financi)

a posledni,jak je to s temi kody,za ktere pak pry mate dostat nejake spesl itemy do WoWu atd? Very Happy

predem diky za odpoved
Návrat nahoru Goto down
Vlado_xXx

Vlado_xXx


Poeet p?íspivku : 139
Registration date : 13. 01. 07

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: Re: par otazek   par otazek EmptyTue Feb 13, 2007 3:30 am

a) tak myslim ze budoucnost ta hra ma pokud o ni budou pecovat distributori a samozrejme organizatori (herny), tj. pokud budou delat propagaci (akce,proma,turnaje pro zacinajici apod.).Prece jenom ma WoW vyhodu v nametu podle nejpopularnejsi online hry.

b) hraci doba je tak ta hodina na dve nekdy i tri hry (turnajovy system), zalezi jake decky se potkaji

c)no tak me osobne se system WoWu strasne libi (hral jsem hodne her a bavi me to mene nez Wastelands, ale zase daleko vice nez Lotra, ktery mel podle me strasne primitivni system, asi je to systemove srovnatelne s VS Systemem pokud ti to neco rika).Z hlediska financi je to jako u kazde jine hry, tj. pokud ti staci hraci balik tak investujes mene nez kdyz chces mit nejdrazsi karty a nejaky top deck.Ale co se zacatku tyce, tak myslim, ze ma WoW mega hodne silnych common karet, takze se zacatkem na vyzkouseni by to nemel byt takovy problem.

no a s kody je to tak, ze v kazdem boosteru co si koupis najdes kartu (tzv. Ninja vs. Pirates - je to i takova minihra), ktera ma na sobe vytisteny kod.Ty se zaregistrujes na www.ude.com a pak zajdes na www.ude.com/points a tam das vlozit novy kod.Napises tam ten ze sve karty a pripoctre se ti 100 bodu.Pak si jenom prohlidnes ten shop co tam maji za kolik bodu a az mas dany pocet bodu tak si muzes neco special stahnout.Pak mas jeste tzv.Legendary karty (zatim jsou tri ) , coz jsou normalni karty se kteryma muzas hrat, ale ty maji navic stiratelne pole a to kdysz setres a zadas na WoW online tak dostanes nejake special itemy (nejake tabardy a tak).
Návrat nahoru Goto down
Petersis

Petersis


Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 05. 10. 06

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: Re: par otazek   par otazek EmptyTue Feb 13, 2007 9:05 am

Navic wow je karetni hra roku 2006, takze to dost znamena
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: Re: par otazek   par otazek EmptyTue Feb 13, 2007 11:41 am

Petersis napsal:
Navic wow je karetni hra roku 2006, takze to dost znamena

Haha. Schválně, víš jaká karetní hra to vyhrála pro rok 2005?
Anachronismus. A jak ten se u nás rozjel, že?

Ohledně trvanlivosti bych to řekl asi takhle. Nemusíš se bát, že by WoW potkal stejný osud jako Hecatombu a to z toho důvodu, že UDE WoW rozhodně jen tak nezařízne. Celosvětově je tahle hra ještě daleko úspěšnější než původně čekali.
Tedy v zahraničí situace poměrně růžová. U nás? To raději nebudu rozebírat, zase bych se dozvěděl, že jenom kritizuji.
Ale má víc hráčů než Tomba Wink
Návrat nahoru Goto down
Petersis

Petersis


Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 05. 10. 06

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: Re: par otazek   par otazek EmptyTue Feb 13, 2007 5:55 pm

Mic-Hal napsal:
Petersis napsal:
Navic wow je karetni hra roku 2006, takze to dost znamena

Haha. Schválně, víš jaká karetní hra to vyhrála pro rok 2005?
Anachronismus. A jak ten se u nás rozjel, že?

Ohledně trvanlivosti bych to řekl asi takhle. Nemusíš se bát, že by WoW potkal stejný osud jako Hecatombu a to z toho důvodu, že UDE WoW rozhodně jen tak nezařízne. Celosvětově je tahle hra ještě daleko úspěšnější než původně čekali.
Tedy v zahraničí situace poměrně růžová. U nás? To raději nebudu rozebírat, zase bych se dozvěděl, že jenom kritizuji.
Ale má víc hráčů než Tomba Wink

mno to je mozne
Návrat nahoru Goto down
Gargandella

Gargandella


Poeet p?íspivku : 2
Age : 35
Registration date : 17. 04. 07

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: nejde to   par otazek EmptyTue Apr 17, 2007 2:41 pm

nejde se mi přihlásit na WOW... jsem nováček, takže pomozte prosím.... Mám se nějak registrovat?
Návrat nahoru Goto down
Redswif

Redswif


Poeet p?íspivku : 244
Localisation : Brno
Registration date : 01. 11. 06

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: Re: par otazek   par otazek EmptyTue Apr 17, 2007 2:55 pm

Gargandella napsal:
nejde se mi přihlásit na WOW... jsem nováček, takže pomozte prosím.... Mám se nějak registrovat?
No ale do karet se nijak přihlašovat nemusíš!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.myspace.com/redswif
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

par otazek Empty
PříspěvekPředmět: Re: par otazek   par otazek EmptyWed Apr 18, 2007 10:42 am

Kam přesně se to chceš přihlásit?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





par otazek Empty
PříspěvekPředmět: Re: par otazek   par otazek Empty

Návrat nahoru Goto down
 
par otazek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: