World of Warcraft TCG Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Warcraft TCG Fórum

stránky worldofwarcraft.corfix.cz
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Neco shnileho ve state WoWskem?

Goto down 
+9
Lunarion
Crux
archa
Panoramix
Falagar
Teo
Liborhood
Veverka
Mic-Hal
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyWed Jan 31, 2007 10:49 am

Nazdar.
Původně jsem si myslel, že tahle hra se rozjede tak, jako žádná jiná od dob LOTRa. Začalo to hrát spousta lidí, které jsem v životě neviděl a že se mezi hráči již nějaký ten pátek pohybuji.
Jenže...
- na ofiko fórech je skoro od úplného začátku mrtvolno. Jsou snad nějaká jiná fóra?
- organizace dost vázne. Bez nějaké autority shora (Corfix) je turnajová scéna ponechána ladem a skladem na uvážení jednotlivých heren. Žádná obdoba Hráče roku, za několik měsíců existence ani jeden větší turnaj s podporou C.
- Na návrh draftu jsem nedostal jedinou odpověď. Bylo by jedno, kdyby to byla kritika formátu či co já vím, ale lhostejnost opět poukazuje k nepěknému stavu.
A přitom jinde ve světě je vše v nejlepším pořádku jak se zdá.

Btw, výše uvedené názory jsou mé a mohlo se stát, že mi něco zásadního uniklo a ta bych se rád nechal poučit, ačkoliv se obávám, že ani na tohle nikdo neodpoví Wink
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyWed Jan 31, 2007 12:28 pm

Ahoj,
to, že se sám o hru asi moc nezajímáš a nepoptáš se v herně kde hraješ na iformace, nebo Ti je nedají mě mrzí.
Komunikuji pravidelně se všemi hernami o kterých vím, že se zde hraje. Herny které chtěly mohly mít prelease první edice (1. velký turnaj). Každá herna dostává podporu promo karet na 3-4 turnaje měsíčně. Co s nimi teda dělají pokud se zde jak říkáš nehraje netuším. Všechny herny už mají naplánováno preview nové edice (30.3.-1.4.2007). Herny které chtěly, dokonce již naplánovaly i termín prelease nové edice (14.4.-15.4.). V září bude mistrovství republiky a ty aktivnější herny mi dokonce již zaslali termíny, kdy se bude u nich konat kvalifikace (Kentaur Ostrava 10.2., Zlín 19.5., Jotunheim Liberec 2.6.). Hráč roku neexistuje a nejspíš ani existovat nebude. Hry od firmy Upperdeck mají systém ratingu takový, že se může každý hráč účastnící se oficiálních turnajů podívat na webu jak si na tom stojí. A mistrovství republiky je podle mě dostačující. Podporu od nás herny mají. Závisí také hlavně ale na jejich aktivitě. Jestli se nepletu, hraješ v Outpostu. Je mi líto, že vaše aktivita dosahuje pouze na 2 odreportované turnaje a to ještě někým jiným. O reporty stále upomínám a nic. Doporučuji své připomínky obracet na hernu a ne na Corfix.
Návrat nahoru Goto down
Mic-Hal

Mic-Hal


Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 07. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyWed Jan 31, 2007 3:06 pm

Dik za brisni odpověď.
Co mně osobně chybí je organizace. Sám jsem v tom dost běhal a myslím, že mám docela dost zkušeností s tím, jak by se to mohlo/mělo dělat.
Není tajemstvím, že jsem se staral o LOTR TCG pro BF a nejenom, že se konaly turnaje po celé republice v rámci série, kde se hrálo o docela dost velké ceny (v řádu displayu), ale také jednotlivé turnaje dostávali přímo boosterovou dotaci. Proma byla samozřejmostí. Nerad bych se zde ale dostal do střetu založeného na srovnávání těchto dvou systémů. Každá firma přeci jen funguje jinak, ale já osobně zkrátka jen nejsem spokojen s tím, jak se tak slibně vypadající hra v Praze rozvíjí (ano, o dění jinde v republice nemám moc potuchy, mohu soudit jen dle tohoto fóra).
Myslím si zkrátka, že by se pro ní dalo dělat mnohem víc. Zde samozřejmě připouštím, že aktivity Outpostu taky silně pokulhávají. Možná taky nevím přesně jaké aktivity vy od Corfixu vyvíjíte krom zaslání prom na turnaje, ale rád se přiučím.

Možná za všechno můžou Češi.
Návrat nahoru Goto down
Liborhood

Liborhood


Poeet p?íspivku : 103
Localisation : Prague
Registration date : 08. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyWed Jan 31, 2007 5:51 pm

Situace v Praze

První velký turnaj byl release. Fajn. Relativně rozumný turnaj byl ten vánoční v CR. Fajn. Narychlo zorganizovaný turnaj Onyxie s počtem tří týmů. (hlavně zasluhou Psycha) Fajn. Občas se v OP o vikendu sejde vicero lidi. Fajn. Další velký turnaj má být až preview další sady. hm ....

Nevím jak vám, ale toto nepovažuji za kvalitní organizované hraní. Přijde mi, že co si nezařídí lokální komunita lidí, to není. Chybí tady aspoň jednou měsíčně dobře dotovaný turnaj, dostatečně předem ohlášený, který by přilákal vícero lidí než komunitu herny.

Jediný mě známý turnaj na 2 vítězné ze 3 byl jeden jediný a to v OP. A to se v pátek dohodlo, že se to bude v sobotu tak hrát. (a hobit ani netušil jak dlouho se hraje kolo). Opravdu smutné. Co je ve světě standardem u nás nechtějí lidé hrát ? Nebo herny organizovat ? Opravdu nerozumím.

I taková skvělá příležitost jako vydání raid decku zůstala nevyužita a nebýt dvou indivudálních pokusů o turnaj (v Praze) tak by prošuměla bez povšimnutí. (přitom imho raid multihry je to nejlěpší co wowko nabízí).

Z LOTRA jsem byl zvyklý znát termíny a lokace turnajů několik měsíců předem a mohl si vybírat kam pojedu a kam ne. Očividně pokud se nenajde silná osobnost z řad plebsu, která se bude o organizované hraní starat tak se zlepšení nedočkáme. (tímto zpětně děkuji ofci a kloboukovi za Lotra).

Jistě nelze hodit vinu pouze na jeden článek z řetězu vydavatel-dodavatel-herny-hráči, ale osobně nevidím nikoho kdo by se snažil protlačit wowko na výsluní karetních her.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyThu Feb 01, 2007 11:32 am

Jelikož hře nikdo nevěřil vypadá to momentálně tak jak to vypadá. WoW zůstává na pozadí a každá herna se diví, že po nich chci vědět tři měsíce předem termíny turnajů. Ano, jsou i tací co pochopili že hra má potenciál a staví ji na úroveň ostatních dobrých her. Jsou ale i tací, co mi dají vědět o turnaji až pár týdnů či dokonce dnů předem až poté co si jsou jisti, že se turnaj ve WoW vejde někam mezi všechny ostatní turnaje. Řekla bych že co se WoW týče, základní nedostatek šel až do teď ze strany Upperdecku. Systém organizovaného hraní dokončili až nyní, podcenili výrobu, takže dlouhou dobu nebyly startery a po nějaké době ani boostery ave chvíli kdy chybí zboží je veškerá další podpora téměř zbytečná. Nejde totiž dělat například drafty ve chvíli kdy nejsou boostery. Všechny objednávky které jsme na WoW dali, nakonec ponížili a my nedostali požadované množství. Sice se říká, že na čem dělá Blackfire nevyjde mezi lidi nekompletní, ale toto skutečně značně podcenili. A jak jsem řekla, z největší části to pořád záleží na hernách jak se k tomu postaví. Já jim pravidelně volám a o všem je informuji, ve většině případů už mi připadá hloupé jak až často, ale něco z nich vytáhnout je skutečně zlo. Hra zatím nemá takovou sílu, abych si mohla diktovat podmínky.
Návrat nahoru Goto down
Veverka

Veverka


Poeet p?íspivku : 136
Localisation : Brno
Registration date : 23. 08. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyThu Feb 01, 2007 11:36 am

Mimochodem jsou i takové herny, kterým nabídnu zdarma podporu na turnaj a oni ji odmítnou s tím, že je to draft a nikdo na něj tudíž stejně nepřijde. A oni to ani nezkusí.
Návrat nahoru Goto down
Teo
Admin
Teo


Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Registration date : 20. 08. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyThu Feb 01, 2007 9:46 pm

Hra je výtečná, o tom není pochyb. WoW není už pouhé slovo ale pojem jako že ryby plavou, lidi dýchají a hráči hrajou wow (:-D). Není dobrého hráče který by neznal world of warcraft. Bohužel smůla je podle mě v tom, že v dneštní době už se sežene málo hráčů. Komunita je taková že někdo hraje jen pc někdo jen tcg a někdo obojí na půl. A právě tcg hráči dělají tcg hry čím jsou (převážně oni se aktivně zajímají o turnaje a další). A v tom je problém. V dneštní době už jsou brány nejvíce hry jako mtg nebo Lotr (mimochodem obě dvě mi sežraly kus mládí). Hráči co ty hry znají od nich jen tak neupustí kvůly nějaké nové hře a tak ani nezkusí radši koupí booster od hry co hrají. Hráči co tuto hru zkusí pochopí že se může rovnat jiným ale bohužel jde o to že prostě wow přišlo ted a ne před 10 lety. Kdyby přišlo před mtg tak by prave mtg bylo dnes na miste wow tcg. Ale s postupem casu wow povýší, to bezpochyby ale dneska je svet jiny nez driv.
Návrat nahoru Goto down
http://www.worldofwarcraft.corfix.cz
Falagar

Falagar


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 24. 10. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: WoWko přišlo pozdě   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptySun Feb 11, 2007 1:31 pm

Nesouhlasím. Jistě, vždy musí být něco první, v tomto případě Magic, ale to neúspěch neobhájí. Kdyby nepřišel Magic, možná by nikdy nepřišlo ani WoWko. :-) Jde o to, dostat hru do povědomí hráčů. Nádherným příkladem by mohl být Pokemon tcg, který před několika lety parádně zazářil. Ve zmírajícím Magic klubu ve Zlíně, kam už v té době docházelo posledních 5 hráčů bylo najednou přihlášeno 125 lidí hrajících Pokemon, což naprosto přesahovalo kapacitu daného kroužku. Hráči hráli na všech stolech, na chodbách, na zemi mezi stoly... a my jsme jim do deníčků od začátku do konce kroužku razili ta stupidní razítka... :-D Něco takového se nezažije jen tak. :-) Tehdá vědělo o Pokemonu každé dítě v republice, všude na něj byla reklama - Pokemoni byly trend, který se všem dostal do povědomí, prostě proto, že byl všude propagován. Ano, vlna opadla, po roce již zbylo jen 20 stálých hráčů a po dalším roce snad jediný. Ale ve chvíli největší slávy na Pokemon přecházeli i staří Magicáři! A jakmile vlna opadla, rekrutovalo se z řad pokemonistů několik perspektivních Magicářů a pro Zlínský Magic znamenal Pokemon renesanci.
Na prosazení se není nikdy pozdě. Pokud bude pojem WoW vidět všude - v časopisech, na turnajích apod., když dostanou začátečníci pár balíčků zdarma, bude to hned mánie. A nebo se může spoléhat na to, že je hra samotná kvalitní a že se zpropaguje tak nějak sama. V tom případě se ovšem nesmíme divit, když to bude proces krajně pomalý... Lidi jsou prostě líní - proč by měli zkoušet něco nového? Jeden příklad za všechny - brácha používal Firefox rok přede mnou, já jsem byl příliš zdechlý ho jen vyzkoušet. Od té doby, co jsem ho vyzkoušel na něj nedám dopustit. Dejte Magicářovi jistotu stejně organizovaného systému turnajů ve WoWku a nějakým způsobem ho přimějte hru vyzkoušet a jste na dobré cestě. Na prosazení se není nikdy pozdě... jen to pravda zabere hodně práce...
Návrat nahoru Goto down
http://www.portal.czechgamer.com
Panoramix

Panoramix


Poeet p?íspivku : 93
Age : 33
Localisation : Karazhan, jinak Plzen
Registration date : 30. 10. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyTue Feb 13, 2007 6:21 pm

No nevim co se deje mimo Plzen, ale u nas pocet hracu narusta temer geometrickou radou. Na preview Dark Portalu se uz musel vytvorit poradnik a kazdy mesic chodi na turnaje vic a vic lidi...
Návrat nahoru Goto down
http://www.nighthunterswow.ic.cz
archa

archa


Poeet p?íspivku : 16
Localisation : Bratislava
Registration date : 19. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 02, 2007 12:26 pm

Myslím, že názov vyjadruje podstatu môjho príspevku:
po pochybnostiach pri Your Fortune Awaits You a Perfect Stout je tu ďalšia skutočnosť, ktorá môže naznačovať, že tu niečo hnije ozaj.

Porovnajte:

Neco shnileho ve state WoWskem? Vaerik_proudhoof

Neco shnileho ve state WoWskem? Katsin_bloodoath

Dúfam, že to plánujú nejako kompenzovať.
Návrat nahoru Goto down
Crux

Crux


Poeet p?íspivku : 50
Localisation : Brno
Registration date : 13. 01. 07

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 02, 2007 4:52 pm

Wow, ten elf je teda fakt drsny. Kde sa objavila informacia ze ma nieco take vyst ?

Ale k veci, to ze su urcite karty nahradene silnejsimy(sposobom ze v podstate kompletne nahradia svojho predchodcu) by som vobec nechapal ako nejaky problem. Pokial karta nie je broken a je z herneho hladiska zaujimavejsia ako ta predchadzajuca, tak preco ju nevydat ? Imho je dost naivne mysliet si ze to budu v buducnosti nejak kompenzovat alebo ze sa nieco podobne nestane i dalsim kartam z HoA. Osobne som skor milo prekvapeny celkovym balancom, dokazom kvalitnej prace designerov je to, ze sa v prvej sade zatial neobjavila ziadna aspon nejakym sposobom overpowered karta.
Návrat nahoru Goto down
archa

archa


Poeet p?íspivku : 16
Localisation : Bratislava
Registration date : 19. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 02, 2007 5:05 pm

Ohľadom týchto dvoch kariet sa rozpútali debaty na mnohých forách.
Akceptujem možnosť náhrady slabších alebo nepoužívaných kariet a váhal by som pri porovnávaní dvoch identických kariet s odlišnou vlastnosťou, ale toto je troška silná káva.

Každopádne niekde sa stala chyba a rád by som vedel kde - pri tvorbe Vaerika alebo Katsina?
Návrat nahoru Goto down
Crux

Crux


Poeet p?íspivku : 50
Localisation : Brno
Registration date : 13. 01. 07

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 02, 2007 5:48 pm

citace :
Každopádne niekde sa stala chyba a rád by som vedel kde - pri tvorbe Vaerika alebo Katsina?

Hmm, rozhodne by som sa na to tak nepozeral. Katsina som sice nemal moznost si zahrat, avsak zda sa byt vcelku hratelny. Verik je hratelny urcite, avsak ked sa pozries ake ma horda moznosti na 4manovom slote, tak ani jeden ani druhy nevyzera bohvie ako dobre Smile . Je ale dobre si uvedomit, ze karty nie su dizajnovane len pre constructed, ale i pre Limited, ktory aby fungoval si vyzaduje aby mali obe strany(Ally i Horda pristup k dostatocnemu mnozstvu bytosti vo vsetkych cenovych(resource) urovniach(alebo aspon min. do 6 resourcov/drop ). Preto sa da ocakavat, ze i v buducnosti vydu dalsie karty podobne ako Katsin, alebo dokonca karty striktne slabsie ako nieco co uz vyslo v minulej sade. A pravdaze, je tiez mozne,ze dizajnery si jednoducho neboli isty nakolko silny by mal byt alik s 5 attack za 4, alebo jednoducho nemali dost dat z testovania, o tom sa mozme len dohadovat. Imho to zas az tak podstatne nie je Smile .
Návrat nahoru Goto down
Lunarion

Lunarion


Poeet p?íspivku : 31
Localisation : Opava
Registration date : 02. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 09, 2007 11:49 am

a neni to uplne jedno stejne sou z jedne frakce, kompenzace by byla namiste kdyby ten druhej byl alik Razz
Návrat nahoru Goto down
shramana

shramana


Poeet p?íspivku : 18
Localisation : Bratislava
Registration date : 16. 03. 07

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 16, 2007 1:35 pm

citace :
a neni to uplne jedno stejne sou z jedne frakce, kompenzace by byla namiste kdyby ten druhej byl alik

Práve naopak, vôbec to nie je jedno, pretože teraz Vaerik Proudhoof absolútne stratí význam (ibaže by poslúžil ako "náhrada" pomerne lacného 5-kového útočníka ak sa už vyčerpá limit 4 Katsinov v decku), keďže Katsin plne pokrýva všetko, čo dokáže, plus má ešte niečo naviac.
Návrat nahoru Goto down
Panoramix

Panoramix


Poeet p?íspivku : 93
Age : 33
Localisation : Karazhan, jinak Plzen
Registration date : 30. 10. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyThu Mar 22, 2007 6:31 pm

Ja nevim proc to hrotite. Treba je v TTDP karta "Destroy target ally with Protecting", nebo vyjde v FoO a hned to dostava jiny rozmer...
Návrat nahoru Goto down
http://www.nighthunterswow.ic.cz
Ivous

Ivous


Poeet p?íspivku : 17
Localisation : Brno
Registration date : 08. 03. 07

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyThu Mar 22, 2007 8:01 pm

Panoramix napsal:
Ja nevim proc to hrotite. Treba je v TTDP karta "Destroy target ally with Protecting", nebo vyjde v FoO a hned to dostava jiny rozmer...


A ty si myslis, ze kdyz takova karta vyjde, tak karta ktera bude stejna, ale bude mit navic protector tak bude horsi, nez karta co protector mit nebude?
Návrat nahoru Goto down
Panoramix

Panoramix


Poeet p?íspivku : 93
Age : 33
Localisation : Karazhan, jinak Plzen
Registration date : 30. 10. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyTue Mar 27, 2007 4:21 pm

Ivous napsal:
Panoramix napsal:
Ja nevim proc to hrotite. Treba je v TTDP karta "Destroy target ally with Protecting", nebo vyjde v FoO a hned to dostava jiny rozmer...


A ty si myslis, ze kdyz takova karta vyjde, tak karta ktera bude stejna, ale bude mit navic protector tak bude horsi, nez karta co protector mit nebude?

Je videt, ze si to nepochopil. De o to, ze ta abilita znici alika pouze s vlasnosti Protector, nikoli alika, kterej vlastnost Protector nema. Takze pokud nekdo postavi balicek ve kterym bude hrat tyto karty, tak Vaerik Proudhoof rozhodne vyznam nestraci...

Karta, ktera je stejna, ale ma navic protector nebude rozhodne horsi. Ale taky nebude o moc lepsi. Hrac si bude muset vybrat. Bud bude mit alika protektora, ktereho vsak nekdo muze snicit prave tutou abilitou, nebo bude mit alika bez protector, kterej bude znicitelnej vsim, co muze znicit bezneho alika...
Návrat nahoru Goto down
http://www.nighthunterswow.ic.cz
Ivous

Ivous


Poeet p?íspivku : 17
Localisation : Brno
Registration date : 08. 03. 07

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyTue Mar 27, 2007 8:55 pm

Panoramix napsal:
Ivous napsal:
Panoramix napsal:
Ja nevim proc to hrotite. Treba je v TTDP karta "Destroy target ally with Protecting", nebo vyjde v FoO a hned to dostava jiny rozmer...


A ty si myslis, ze kdyz takova karta vyjde, tak karta ktera bude stejna, ale bude mit navic protector tak bude horsi, nez karta co protector mit nebude?

Je videt, ze si to nepochopil. De o to, ze ta abilita znici alika pouze s vlasnosti Protector, nikoli alika, kterej vlastnost Protector nema. Takze pokud nekdo postavi balicek ve kterym bude hrat tyto karty, tak Vaerik Proudhoof rozhodne vyznam nestraci...

Karta, ktera je stejna, ale ma navic protector nebude rozhodne horsi. Ale taky nebude o moc lepsi. Hrac si bude muset vybrat. Bud bude mit alika protektora, ktereho vsak nekdo muze snicit prave tutou abilitou, nebo bude mit alika bez protector, kterej bude znicitelnej vsim, co muze znicit bezneho alika...

Ja to pochopil, ale myslim si, ze kdyz bude karta znic protektora, tak protektor bude porad lepsi.
Návrat nahoru Goto down
shramana

shramana


Poeet p?íspivku : 18
Localisation : Bratislava
Registration date : 16. 03. 07

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyTue Mar 27, 2007 11:02 pm

Takisto môže existovať karta "Destroy all allies without protector"...
Návrat nahoru Goto down
archa

archa


Poeet p?íspivku : 16
Localisation : Bratislava
Registration date : 19. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyThu Mar 29, 2007 5:25 pm

Návrat nahoru Goto down
Panoramix

Panoramix


Poeet p?íspivku : 93
Age : 33
Localisation : Karazhan, jinak Plzen
Registration date : 30. 10. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyThu Mar 29, 2007 8:41 pm

No jako bych to nerikal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nighthunterswow.ic.cz
archa

archa


Poeet p?íspivku : 16
Localisation : Bratislava
Registration date : 19. 11. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 30, 2007 9:59 am

archa napsal:

Dúfam, že to plánujú nejako kompenzovať.


Presne takúto kompenzáciu som mal na mysli, už som spokojný. Razz
Návrat nahoru Goto down
shramana

shramana


Poeet p?íspivku : 18
Localisation : Bratislava
Registration date : 16. 03. 07

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptyFri Mar 30, 2007 12:08 pm

To nie je "destroy target ally with protector" ale "destroy target protecting ally".

Takže to nie je v žiadnom prípade dostatočná kompenzácia, pretože Katsin má oproti Vaerikovi stále niečo navyše. Payment power je úplne navyše. Protectovanie je možnosť, nie povinnosť. Čiže nemusíš vôbec hrať na protectovanie a ajtak budeš mať oproti Vaerikovi tú payment power navyše. Protectovanie môžeš využívať len vtedy, keď je isté, že nepriateľ nemôže proti tebe použiť túto abilitu:
- keď už použil 4,
- keď nemá karty na ruke,
- keď hráš za rogua, napr. Purloin,
- atď.

Teda vidíme, že Katsin má toho stále mnoho navyše, aj napriek tomuto pokusu o kompenzáciu.

Každopádne - Panoramix, dobrý odhad. Smile

citace :
Ja nevim proc to hrotite. Treba je v TTDP karta "Destroy target ally with Protecting", nebo vyjde v FoO a hned to dostava jiny rozmer...
Návrat nahoru Goto down
DeadAvatar

DeadAvatar


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Localisation : Praha
Registration date : 28. 10. 06

Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? EmptySat Apr 07, 2007 10:15 am

pravda je ze ten novej elf je sice lepsi
ale podle mne sou to konceptove uplne jiny karty ...

vaerik je jezdec kdyzto elf je diky jeho abilite protector par exlence

anyway back to the topic ....
pride mi pomerne smesny ze kloubouk s liborem whinujou o tom
ze turnajova organizace neni dostatecna ... na pondelnim turnaji v rytiry
sem vas videl jednou mb 2* takze otazka zni proc potrebujete
dobre organizovany a bohate dotovany turnaje kdyz na ne nechodite ?

protoze se vam nechce do rytire a chcete jen turnaje v postu ?
ok tak je delejte, ale kdyz org nwi jak dlouho bude turnaj trvat
co se bude hrat napise start v 10 a pak je v 11 tak to asi o moc
dobry organizaci nevypovida ...

ze wow nema propagaci ? mno svete div se ... kdyz si vemu kolik
magicaru sme to v rytiri naucili a kolik vampyristu rika ze by to mozna hralo, rozhodne to neni maly cislo spis asi 2* tolik lidi kolik hraje ted
ale dycky to skonci na jednom zakladnim problemu ...
a kolik vas bejva na turnaji ? no vetsinou tak 6 ... aha tak dik zes mne
to naucil ja radsi budu hrat magic kde tech lidi je 30

ze raid decky lezi jen tak ladem ? mno a jak by nemohli ?
kdyz psycho s davidem udelali ten prvni turnaj tak tak tam byli ted
nwim 3nbo 4 teamy ... fajn, idealni pocet ... kdyz
david delal raid turnaj asi mesic zpatky tak kolik lidi tam bylo ?
2 teamy, takovej turnaj pak asi nema moc smysl kdyz se hraje jedno kolo ...

tezko se da propagovat nova hra kdyz ani hracum co ji hrajou nestoji
za to aby v ni chodili na turnaje, je moznost ze turnaje se budou delat
jako ve vtesu jenom jednou mesicne, ale to stejne nepomuze protoze
ty lidi co by na ten turnaj prisli chodej stejne vetsinou kazdy pondeli
takze who carez ?

ad veverka ... jop plne soucejtim s tim co predvadi jUDE fakt trosku dmnce treba to jak Raid packy se posilaj jen po americe atp.
snad se stane zazrak a zmenej nazor a budou evropu taky povazovat
za rozumnej herni trh ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neco shnileho ve state WoWskem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco shnileho ve state WoWskem?   Neco shnileho ve state WoWskem? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Neco shnileho ve state WoWskem?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Potrebuji
» Neco z eventu na hellu
» Neco na Balance Druida nebo molten core a onixie ...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World of Warcraft TCG Fórum :: World of Warcraft Trading Card Game :: Pokec o hře-
Přejdi na: